Ламзак - надувний шезлонг (Піксель) Код: 0391

Відсутній

Доступні опції


Основні характеристики Всі характеристики


Основні характеристики

Відгуки про товар «Ламзак - надувний шезлонг (Піксель)»


Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Надувний лежак - піксель


Сучасний ламзак - це комфортний надувний лежак, який дозволяє насолодитися релаксом на природі або на море. Колір «піксель» являє собою камуфляжний відтінок української армії. Така палітра вважається немаркою і практичною.

Всі моделі виконані з високоякісних матеріалів нового покоління від українських компаній-виробників, які комплектують вироби додатковими і корисними аксесуарами - спеціальний кишеню для зберігання різних речей, а також гумка для води або склянки.

Китайська продукція дуже часто має брак і відрізняється нетривалим терміном експлуатації. Що стосується українських товарів, надувний лежак має гарантій термін, який складає 14 днів з дня покупки. Також, клієнт має можливість отримати післягарантійне обслуговування. Всі питання, що стосуються післягарантійного ремонту, можна задати за номерами телефону, вказаним на сайті.

Усередині кожної моделі є камера, виконана з поліетилену. Така камера змінного типу, тому користувач зможе легко зробити термінову заміну камери в разі її пошкодження гострим предметом.

Характеристики сучасного лежака

В інтернет-магазині ZvZ покупцям запропоновано три типи надувних лежаків, кожен з яких відрізняється матеріалом, взятим за основу в процесі виробництва:

  • Серія «Лайт», де за основу була взята тканина Oxford PU600. Виріб швидко надувається і швидко здувається після використання.
  • Серія «Стандарт» виконана з тканини Oxford PU1000 - це міцний і надійний матеріал.
  • Серія «Преміум» проведена з тканини Rip-Stop PU - армована тканина, яка спочатку застосовувалася в найперших американських моделях.

Тепер, купити надувний лежак можна на сайті інтернет-магазину ZvZ, де запропонована продукція від вітчизняних компаній-виробників, які вже встигли зарекомендувати власну продукцію в колі споживчої аудиторії.

У порівнянні з українськими товарами, китайська продукція має ушиту внутрішню камеру в клапан. Таким чином, при пошкодженні камери користувач не зможе провести її заміну. Крім того, китайські ламзак мають ненадійний поздовжній шов, який дуже часто розривається.

В результаті, все більше покупців бажають купити надувний лежак від українських виробників, які гарантують гідну якість продукції.

 

Питання (0)

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.