Ламзак - надувний шезлонг (Рожевий) Код: 0392

Відсутній

Доступні опції


Основні характеристики Всі характеристики


Основні характеристики

Відгуки про товар «Ламзак - надувний шезлонг (Рожевий)»


Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Надувний диван Ламзак


Ламзак - це зручний і практичний надувний лежак, який є незамінним рішенням на море, на дачі або на пікніку. Представлена ​​модель виконана в рожевому відтінку. В процесі покупки кожен зможе підібрати необхідний виріб, яке відрізняється за типом тканини:

  • Модель «Лайт», для якої використовують тканину Oxford PU600.
  • Модель «Стандарт» виконана з тканини Oxford PU1000.
  • Модель «Преміум» з сучасної тканини Rip-Stop PU - це армований матеріал, який береться за основу в процесі виробництва оригінальних американських лежаків. Саме з них почалося виробництво представлених виробів.

Ламзак рожевого кольору виготовлений з урахуванням інноваційних технологій, що позитивно позначається на його терміни експлуатації. Продукція виробляється на території України. Вітчизняні виробники віддають перевагу високоякісним матеріалам нового покоління і не бояться експериментів - моделі доповнені спеціальними аксесуарами (кишеню і гумка для фіксації склянки). Такі вироби досить швидко здуваються і надуваються, а відтак скоротити вільний час на відпочинок.

Особливості сучасних надувних лежаків

Вибираючи ламзак в інтернет-магазині ZvZ, кожен покупець отримує можливість скористатися гарантійним терміном - 14 днів, а також післягарантійним ремонтом в разі несправності моделі. Більше інформації про ремонт можна отримати за номером телефону.

Представлений ламзак, відгуки про який можна прочитати в інтернеті, має внутрішню поліетиленову камеру змінного типу. В результаті, в процесі проколу камери її можна з легкістю замінити на нову.

Перш ніж купити ламзак, важливо оцінити всі достоїнства українських виробників у порівнянні з китайськими товарами:

  • лежаки китайського виробництва мають ушиту камеру (внутрішню), що виключає можливість її заміни;
  • в китайських товарах дуже часто відбувається розрив ниток по подовжньому шву;
  • в клапанах воно б зламалося пластика;
  • відривається фастекс (засувка), після чого виріб здувається.

Таким чином, все більша кількість покупців вважають за краще купити ламзак від українських компаній-виробників, які ретельно стежать за процесом виготовлення даних моделей і вибирають якісні матеріали. У магазині ZvZ можна вибрати будь-який ламзак, відгуки про який вказані на сайті.

 

Питання (0)

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.