Змінна внутрішня камера Код: 0357


Основні характеристики

Відгуки про товар «Змінна внутрішня камера»


Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Змінна камера для ламзака


Змінна камера для ламзака - це змінна запасні частини, яка допомагає швидко відновити функціональність улюбленого надувного дивана. На сьогоднішній день останні використовуються все частіше під час вилазок на природу. Але іноді трапляється так, що через невдало розведеного багаття або випадково що виник на шляху лежака гострого каменю, палиці, цвяха і т.п., в ньому з'являються дірки. Іноді вони маленькі, є можливість їх залатати, підклеїти.

На жаль, трапляються ситуації, коли утворилися отвори занадто великі або дуже густо розташовані на поверхню, що виключає ремонт ламзака і можливість його подальшого використання старого. Не потрібно відразу ж викидати зіпсоване виріб в сміття, адже є відмінний спосіб оновити виріб. Для цього потрібно просто придбати змінне камеру для нього.

Особливості продукції

Камера для ламзака має низку виняткових особливостей:

  • Вона герметична, повністю відповідає первісних розмірів товару.
  • На ній можуть лягти як діти, так і дорослі, адже витримує продукт до 200 кг ваги.
  • Для виготовлення продукції використовується якісний поліетилен високої міцності, що забезпечує зносостійкість і довговічність виробу.
  • Препарат не видає різних характерних звуків, не хрумтить і не шелестить. Завдяки цьому відпочинок стає в радість, а спілкування з друзями та родичами не затьмарюється неприємним звуковим супроводом.
  • Поліетилен, який використовується в змінних камерах якісний, тому нетоксичний, не виділяє неприємних запахів, характерних подібних матеріалів.

Змінна камера для ламзака м'яка, еластична, до неї приємно торкатися, тому й лежати на ній комфортно. Зручність і легкість в експлуатації є додатковими бонусами для бажаючих скористатися даною запасний частиною до улюбленого ламзаак. Щоб ємність наповнилася повітрям, не потрібно використовувати додатково насос. Достатньо всього чверті години для того, щоб провести ремонт ламзака, привести старий пошарпаний лежак знову в придатність і насолоджуватися комфортним відпочинком на дачі або в лісі. При цьому камера здатна витримувати в надутому стані до 12 годин.

Подаруйте друге життя своєму ламзаку, купивши змінне камеру для нього в інтернет-магазині zvz.com.ua, і нехай відпочивати на природі буде завжди приємно, комфортно і легко!

 

Питання (0)

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.