Шапки

Шапки


Основна вимога до зимової екіпіровці мисливців, рибалок - вона повинна бути легка, зручна, тепла, не обмежує рухів. Таким же вимогам повинні відповідати і головні убори, представлені на ринку великою різноманітністю моделей. Для забезпечення максимального комфорту, шапка повинна підбиратися не тільки за розміром, але і відповідно сезону, під час якого вона буде використовуватися. Популярністю серед любителів активного відпочинку, туристів, користуються в'язані шапки, які забезпечують максимальну зручність, оберігають голову, вуха від переохолодження, сильного вітру.

Купити зимову шапку, яка відповідає всім необхідним вимогам, пропонує наш інтернет - магазин. У нас представлена ​​продукція вітчизняного та імпортного виробництва. Велика частина моделей - це шапки від українських виробників, які за якістю не поступаються аналогічним моделям зарубіжних торгових марок, при цьому ціна їх набагато нижче. Ми співпрацюємо з виробниками без посередників, тому вартість головних уборів для риболовлі, полювання у нас вигідна, без зайвих націнок.

Також в каталозі представлені моделі зарубіжної торгової марки Мілтек. Виробник на ринку екіпіровки довгий час, зарекомендував себе з позитивного боку, але ціна головних уборів дорожча, в порівнянні з продукцією аналогічної якості, представленої вітчизняними брендами.

Основна перевага українських виробників екіпіровки - постійне активний розвиток, модернізація моделей з урахуванням побажань клієнтів. При пошитті головних уборів враховуються сучасні модні тенденції, тому чоловік буде виглядати стильно і привабливо, навіть під час активного відпочинку, риболовлі, полювання.

Зимові в'язані шапки представлені широким асортиментом моделей, що дозволяє вибрати аксесуар, який відповідає індивідуальним вимогам. Головні убори представлені в чорному, синьому, сірому, оливковій кольорі, що дозволяє придбати модель, за стилем підходить до костюму. Дані забарвлення забезпечують надійну маскування в природних умовах. Завдяки хорошій розтяжності, вироби підходять для будь-якого розміру.

При необхідності, наші менеджери нададуть професійну консультацію, допоможуть з вибором моделі. Продукція доставляється оперативно в будь-який населений пункт України Новою поштою, інший транспортною компанією (на вимогу клієнтів).

Особливості

Моделі класичного крою характеризуються облягає формою. В якості додаткового конструктивного елементу виступає манжет або відворот, який крім естетичної функції надійно утеплює вуха, лоб. Виготовляються в'язані шапки з сучасних матеріалів натурального, синтетичного походження. Найчастіше це сумішеві склади, що складаються з різних волокон - вовняних, акрилових, інших. Наявність синтетичних волокон в складі забезпечує головних уборів практичність, довговічність, зносостійкість. До переваг елемента екіпіровки відносяться:

  • Зручний крій. Шапки не сповзали з голови, не налазять на очі, їх не потрібно постійно поправляти.
  • Еластичність. За рахунок наявності в складі пряжі еластичних волокон, шапки щільно облягати голову, але не здавлюють її.
  • Гіпоалергенність. Використання якісного в'язаного полотна запобігає виникненню алергічної реакції, подразнень, навіть при тривалій шкарпетці вироби.
  • Універсальність. Головні убори можуть використовуватися не тільки для активного відпочинку, а й як предмет гардероба для повсякденного використання.

Всі моделі оснащені утеплювачем з флісу, що дозволяє використовувати їх навіть при низькому температурному режимі. В'язані шапки мають рівні, акуратно оброблені шви, що не здавлюють голову, не натирають шкіру. Вироби відмінно зберігають тепло, але при цьому володіють прекрасними повітря пропускними здатностями, завдяки чому попереджається потіння голови при підвищенні температури повітря.

За рахунок стійкого фарбування пряжі, головні убори не линяють під час шкарпетки, під впливом дощу, снігу, під час прання. Також після численних прань вони не змінюють первинний зовнішній вигляд.

Властивості, характеристики флісу

Як було сказано вище, утеплюються зимові в'язані шапки флисом. Даний матеріал користується величезною популярністю, як при виробництві одягу, так і при виготовленні головних уборів. Це неткане м'яке синтетичне полотно з ворсистою поверхнею, що складається з поліестерових волокон, множинні пори яких заповнені повітрям. Завдяки спеціальній обробці тканини, на флісі не утворюються катишки. Для утеплення головних уборів використовується флісова тканина середнього ступеня щільності (показник становить 200 г на метр квадратний). Як утеплювач головних уборів флісова тканина використовується завдяки:

  • гипоаллергенности (в складі матеріалу відсутні волокна, що викликають алергію);
  • антибактеріальним властивостям (в матеріалі не розмножуються пилові кліщі, грибки, цвіль, інші хвороботворні мікроорганізми, які не заводитися моль);
  • повітропроникності. Завдяки особливій структурі матеріалу, наявності повітряних кишень, шкіра дихає;
  • терморегуляціонная властивостями. Флісовий утеплювач підтримує комфортний для тіла температурний режим, тому голова не потіє, не мерзне;
  • еластичності (відмінно облягає голову, не деформується);
  • стійкості до зношування (не втрачає своїх властивостей навіть при тривалому використанні);
  • малій питомій вазі (матеріал характеризується легкістю);
  • влагоотводящие властивостями (випаровування не вбираються в тканину, а виводяться назовні);
  • підвищеної тактильної комфортності (флісова тканина м'яка, приємна на дотик, до тіла, вона не «скрипить», не ковзає).

В'язані шапки з флісового утеплювачем легко відпираються, швидко сохнуть.

Догляд за головними уборами

Щоб зимові в'язані шапки якомога довше зберігали привабливий зовнішній вигляд, їм потрібен спеціальний догляд.

Прання

Рекомендується прати вироби ручним способом, з використанням м'яких засобів для делікатних матеріалів, попередньо розчинених у воді. Температура води не повинна перевищувати плюс 30 градусів (при високій температурі води головні убори можуть піддаватися усадці, деформуватися).

Під час прання заборонено використовувати кошти, склад яких містить відбілювач. Для полоскання використовується вода такої ж температури. В'язані головні убори можна викручувати або віджимати, рекомендується віджати їх за допомогою рушники, після чого розкласти на сухій поверхні.

Якщо виробником допускається машинне прання виробів (інформація розміщується на ярлику), прати шапку можна в машинці при делікатному режимі, низькій температурі, без віджиму.

Сушка, прасування

Сушити в'язані головні убори слід розправленими, розмістивши їх на горизонтальних поверхнях. Заборонено використовувати обігрівальні прилади, радіатори опалення. Також не рекомендується сушка виробів в пральній машинці, що може викликати усадку, зміна форми.

Прасування шапок не є обов'язковою, але для тих, хто вважає за краще гладити речі, процес повинен здійснюватися, коли головний убір злегка вологий. Якщо шапка висохла, можна пропрасувати її через вологу тканину, злегка теплою праскою. Температура прасування вказується виробником на етикетці (показник залежить від складу пряжі).

Коли з'явилася перша в'язана шапка

Даний головний убір з'явився дуже давно. Згідно одних джерел, перша модель з'явилася в Великобританії, згідно з іншими - на території Скандинавії. Швидше за все, це були вироби, призначені для робітничого класу.

В середині 19 - го століття в'язані вироби для захисту голови стали невід'ємним атрибутом військового екіпірування. Вони були не тільки засобом захисту голови від переохолодження, але символом патріотизму.

Ще одна відома модель в'язаного шапки - балаклави з'явилася під час Кримської війни. Вона була створена для британських солдатів, і захищала їх від морозу, холодного вітру (назва шапки пішло від міста Балаклави, де відбувалася битва).

Схожість з сучасними в'язаними шапками з вилогами, призначеними для мисливців, рибалок, туристів, мають головні убори, які були створені для членів екіпажів військово - морського флоту, військово - повітряних сил США в часи Другої Світової війни.

Більше пропозицій в каталозі: Головні убори, шапки