Одностінні рибальські сітки

Код товару: N-11

4

162.00грн

Сітка рибальська одностінна (40м довжини) зі свинц..


Код товару: N-10ob

4

207.90грн

Рибальська сітка одностінна зі стандартним вантаже..


Код товару: N-10obs

2

216.00грн

Рибальська сітка синя з обтискним грузиком Як..


Код товару: N-10v

10

253.80грн

Рибальська сітка з вшитим грузиком Сітки риба..


Код товару: N-10vs

4

264.60грн

Сітка рибальська синя з вшитим грузиком Багат..


Код товару: D-10v

3

378.00грн

Посилена риболовна сітка з вшитим грузиком Ри..


Код товару: N-17

1

378.00грн

Сітка рибальська одностінна 2,7м висоти Донна ..


Код товару: N-20

3

388.80грн

Сітка рибальська капронова Рибальські сітки п..


Код товару: А-3

1

399.60грн

Рибальська сітка висотою 2,7 м з грузиком в оболон..


Код товару: A-5

1

540.00грн

Сітка рибальська одностінна 4,7 висоти з вшитим гр..


Код товару: N-4

2

594.00грн

Сітка рибальська одностінна з нитки 29х3 (товщиною..


Передплата 1000грн
Рибальська сітка 2.7х80м - Японська ліска (Ручна посадка)

Код товару: 9191

0

2 894.00грн

Промислові рибальські сітки ручної роботи з ліски ..Передплата 1000грн
Рибальська сітка 2.7х80м - Капронова нитка (Ручна посадка)

Код товару: 9192

1

3 250.00грн

Промислові рибальські сітки ручної роботи з капрон..


Передплата 1000грн
Рибальська сітка 2.7х80м - Плетена ліска(Ручна посадка)

Код товару: 9193

0

4 989.00грн

Промислові рибальські сітки ручної роботи з плетен..Одностінні рибальські сітки


Одностінні сітки є стандартним варіантом завдяки своїй ціні і простої конструкції. Вони плетуться з різних сітних полотен і мають досить багато різновидів конфігурації по шнурах, класу полотна і якістю виконання вироби. Застосування такої снасті можливо на будь-якому дні, на протязі в річках і озерах.

Конфігурація сіток

Зазвичай при посадці застосовується класичний вид оснащення сітні полотна, коли шнур довше на 50-100см по обидва боки, для зручного кріплення сіток на якорях. Верхній шнур служить для кріплення Поплава, нижній же для посадки важків, кількість і розміри і вага комплектуючих коливається досить сильно від умов роботи снасті. Якщо сітка донна, на нижньому шнурі переважає кількість вантажів для кращої посадки на глибину, або зменшується вручну кількість Поплава. Потрібно приділити увагу показнику відвантаження, що-б видобуток або протягом не затягли вашу снасть в невідомому напрямку.

Міцність сітки залежить від виду затягнутих вузлів, посадки ( «змінна» або «біжучий»). При промислової ловлі риби на великих глибинах, практично не важливий колір снасті, тому як на глибині від 3 метрів колір вже не помітний і не варто гнатися за "Робочими" сітками будь-якого кольору, цей фактор вже не буде показувати ніякого результату.

Китайські рибальські сітки: чи варто купувати

Як краще вчинити: придбати кілька китайських сіток або одну дорогу, але від більш солідного виробника? Міркувати над цим питанням можна по-різному. Чи то купити 3-5 китайських товарів, щоб були на запас в разі пошкодження сітки, то чи побалувати себе дорогим аналогом, сподіваючись, що все обійдеться. Додаткову інформацію можна про те які сітки краще купити, можна прочитати в даній статті. Запасливі рибалки виберуть перший варіант.

Китайські товари для риболовлі за ціною доступні будь-якому рибалці. Снасті застосовуються на озерах, річках, каналах з несильним плином води. Коли прориваються, немає сенсу їх ремонтувати - легше і швидше встановити нову сітку. Вироби сильно плутаються, але при цьому виходить зворотна вигода: риба залишається спійманої.

Китайські рибальські сітки досить легкі (в порівнянні з тришаровими). В тихій воді вони з успіхом стають хорошою пасткою. При невеликій течії можуть знадобитися додаткові грузила. Купуючи продукцію, не забувайте про її призначення: безглуздо сподіватися зловити велику рибу в одностінні сітки з дрібними осередками. Товар з Піднебесної підходить виключно для аматорської риболовлі: ловля промисловим способом на увазі установку більш професійних сіток.

Кожна сітка, незалежно від її розмірів, має однакові складові: cетеполотно, важки, поплавці. Чим довше виріб, тим більше потрібно дрібних елементів. Для лову в період морозу пропонуються товари, виконані з стійкою від'ємної температури волосіні. Для акваторії з підвищеною сольовий концентрацією підходять сітки з матеріалу, нейтрального до продуктів неорганічної хімії.

Цінні витримки

 • Ефективність сітки (результативність лову) збільшується при зниженні товщини нитки полотна. Вироби з волосіні дозволять отримати більше риби, але при цьому прослужать менше.
 • Для підбирань застосовують кручені мотузки або плетений шнур.
 • Плавучість досягається використанням окремих поплавців або шнурів з уже уплетеним пінопластовим матеріалом.
 • Грузила в сітках бувають свинцеві, кільця з металу, шнури з зафіксованими грузиками.
 • Аматорські сітки зазвичай не перевищують 30 м по довжині. Якщо планується охопити більшу підводну територію, додають ще кілька сіток.
 • Якщо в приватній продажу іноді можна знайти сітки з натуральних матеріалів (льон, бавовна), то їх можуть випробувати тільки любителі рибної ловлі. Для промислових судів обирають поліпропіленові, капронові, лавсанові сітки, мають підвищену міцність на розтягнення і розрив.

У каталозі товарів запропоновані одностінні, тристінні і фінські сітки, завдяки великому номенклатурного ряду товарів пропонуємо рибальські сітки, купити які можна в нашому інтернет-магазині. Вони підійдуть для ставного і дрифтерного методу лову риби.


Інформація про доставку:

Доставимо Одностінні рибальські сітки по всій території України. 

Гарантуємо мінімальні тарифи на доставку :

 • Укладено договір з Новою поштою.
 • Самостійно здійснюємо упаковку вашого замовлення, мінімізуючи вартість доставки.

Термін доставки :

 • Київ, Харків, Херсон, Вінниця, Черкаси, Житомир, Миколаїв, Чернігів, Кропивницький, Одеса, Суми, Дніпро, Полтава, Запоріжжя - 1 день.
 • Рівне, Тернопіль, Чернівці, Луцьк, Хмельницький, Івано-Франківськ, Ужгород, Львів - 2 дні.
 • Районний центр або передмістя протягом - Уточнюйте у менеджерів.