Тристінні рибальські сітки

Код товару: N-9ob

4

225.00 грн

Сітка рибальська тристінна Н9, 1.6м на 40м (Свинце..1.6-1.8 метри

Трьохстінна сітка

40-50 метрів

Ліска

Код товару: N-9v

4

263.00 грн

Тристінна сітка 1.6х40м (Вшитий грузик) Трист..1.6-1.8 метри

Трьохстінна сітка

40-50 метрів

Ліска

Код товару: N-80

4

385.00 грн

Сітка тристінна 1,6 м на 40м (Капронова) На к..1.6-1.8 метри

Трьохстінна сітка

40-50 метрів

Капронова нитка

Код товару: N-7

4

540.00 грн

Сітка тристінна, синя, 1.7х80м (Вшитий грузик) ..1.6-1.8 метри

Трьохстінна сітка

70-80 метрів

Ліска

Код товару: T-3

2

810.00 грн

Сітка рибальська тристінка Н5, 2.7м на 80м З ..2.7-3 метри

Трьохстінна сітка

70-80 метрів

Ліска

Код товару: N-1

2

932.00 грн

Сітка тристінна Н1 2.7м на 80м (Плетений порежь) ..2.7-3 метри

Трьохстінна сітка

70-80 метрів

Ліска

Код товару: T-5

1

1 134.00 грн

Сітка рибальська тристінна Н6, 4,7 м на 80м Р..4.5-5 метри

Трьохстінна сітка

70-80 метрів

Ліска

Код товару: N-2

2

1 660.00 грн

Сітка тристінна капронова Н2, 2.7м на 80м (Пл..2.7-3 метри

Трьохстінна сітка

70-80 метрів

Капронова нитка

Тристінні рибальські сітки


Три полотна сітки здатні забезпечити набагато бóльшій улов, ніж одне. Дрібнопористий «частик», розміщений між великої «режью», призводить до того, що просувається вперед риба протягує його через великі осередки і потрапляє в отриманий кишеню. Остаточно заплутавшись, вона вже практично не зможе вирватися на свободу.

Особливості сіткових шарів

  • Осередки режі в середньому в 5 разів перевищують параметри дрібного полотна. Якщо сітка виставлена ​​правильно, то осередки зовнішніх шарів збігаються. Зовнішні осередку плетуться розмірами до 400 мм, а внутрішні - до 80 мм. Нитка в зовнішніх шарах полотен в 5 разів міцніше, ніж в частик. Тристінна сітка проводиться з капронової нитки і ліски.
  • Коли риба об'ячеівающіх, нитка сітки різко врізається в тіло, змушуючи звиватися. Тонка нитка сильніше впливає на рибу, тому здатна ефективніше утримувати спійману здобич. Прозора ліска малопомітна у воді, тому цікава риба підпливає до неї ближче, не помічаючи небезпеки. При сушінні ліска висихає швидше за інших матеріалів нитки.
  • Зменшення натягу сітчастого полотна між прикордонними шнурами сприяє підвищенню продуктивності лову. На плавучу здатність верхнього шнура впливає безліч факторів: наявність течії, глибина розміщення, вага ліпшій риби, швидкість намокання і якість попередньої очистки сітки. У зв'язку з підвищенням тиску шарів води на глибині, при лові далеко від берега звертають увагу на якість поплавців. Доповнивши конструкцію знімними поплавками, вийде досягти зменшення плавучості всієї конструкції.
  • Перед тим, як купити сітку для риболовлі, зверніть увагу на те, що плетений шнур спочатку збільшує свої розміри, а потім зберігає цю лінійну величину. Вітою аналог регулярно подовжується, але особливо це помітно на початковому терміні використання. Щоб знизити розтягнення і заплутування сітки, краще вибирати товар, зроблений з свинцевих грузиков, одягнутих на капронову шнур, що мають зовнішню оплетку.

А ви правильно встановлюєте сітки?

У одного рибалки немає улову протягом декількох годин, а інший, який ознайомився з видом плаваючою в водоймі риби і її звичками, регулярно наповнює свої снасті новими екземплярами. Вся справа полягає в умінні правильно виставити сітки.

Хочемо дати кілька корисних рекомендацій початківцям рибалкам:

  • Щоб краще насититися, морська риба пливе до підвітряного березі: хвилі сюди приносять велику кількість корму. Сітки з одинарної нитки розміщуються перед каламутним прибережним шаром, а з крученої нитки - в саму непрозору частину води;
  • У спеку, а також в період негативних температур риба прагне досягти місць, наповнених киснем (сюди відносяться гирла річок, чисті джерела), тому сітки вигідно встановлювати на шляху таких переходів;
  • За допомогою ехолота або розміченого шнура з грузилами можна визначити підводні лощини, за якими риба віддає перевагу з глибини підніматися в прибережну зону;
  • Навесні в стоячій воді розвідувальні роботи зводяться до приміщення сіток під кутом в 45 °. Так перевіряється, з якого боку ячеистой пастки пропливає більше риби і яким чином краще їх виставити.

Не забувайте, що крім такого лову, за рибкою приходять любителі вудок і спінінгів. Важливо правильно розташувати свої снасті, щоб не було конфліктів. Моторні човни шкоди сіткам не принесуть, хіба що розполохають рибу. При регулярно проводиться лові не забувайте очищати сітки від гілок, слизу, луски і водоростей - риба має гарний нюх, і сітки з органічними залишками буде обходити стороною (виняток становить метод лову з наганянням).

У каталозі нашого інтернет-магазину можна ознайомитися з наступними підвидами рибальських сіток: Одностінні, тристінні і фінські. Продаж рибальських сіток відбувається круглий рік, адже затребуваність на них зберігається незалежно від сезонів. Запрошуємо відвідати наш інтернет-магазин і вибрати необхідні снасті.

Більше пропозицій в каталозі: Рибальські сітки