Грузики і поплавки для рибальських снастей

Код: 0036

Поплавці для сітки Чорні Пінопласт Техно-М

255грн

Чорні попалавкі для рибальських сетеполотен П..

Код: 0035

Поплавці для сіток Пінопласт Техно-М

Продано

Поплавці на сітку білі - Пінопласт Промислове..

Код: 0037

Поплавок сіточний білий ДнепрПресс

Продано

Поплавці відмінної якості для рибальських цілей (Б..

Код: 0047

Грузик для риболовної сітки, свинець

Продано

Свинцевий грузик для риболовної сітки Гр..

Грузики і поплавки для рибальських сіток


При лові риби в промислових масштабах потрібні Рибальські сітки, які не підведуть в негоду або коли наткнуться на підводне перешкоду. Вони є основним спорядженням рибалок, тому виготовляються з особливою ретельністю.

З метою досягнення гарної плавучості сіток застосовують поплавки для сіток різного типу і розміру. Будучи підтримують елементами верхнього підбору сітки, вони в тандемі: грузила і якісне сетеполотна, створюють на воді перегородку, яка повинна розміщуватись по висоті водойми. Улов виходить за рахунок того, що риба, потрапляючи в натягнуту вертикально сітку, заплутується зябрами в її осередках або, натикаючись на перешкоду, не має можливості відплисти назад. Умови експлуатації та властивості. Пінопластовий наповнювач вплітається в шнури. Перебуваючи на поверхні водойми, він відчуває мінімальні навантаження. На глибині в 10 м тиск води збільшується вдвічі, а на глибині від 30 м на поплавок рибальської сітки відчуває навантаження в 4 рази більше.

Продукція підходить для спокійної води, морських хвиль і гірських річок, вона однаково добре функціонує в літній і зимовий час. Поплавки з пресованого пінопласту відрізняються такими параметрами: - можуть застосовуватися на глибині до 50м; - нейтральні до дії солоної води, сонця, знижених температур; - зберігають властивості в забрудненій органічними речовинами акваторії; - обтічна конфігурація сприяє мінімальному заплутуванню сіток.

Область використання

Поплавок сітковий застосовується в сітках промислового призначення, улов яких забезпечує товаром вітчизняні магазини і ринки. Трали, бредні, «павуки», нерестові і рамові сітки, «гамаки», «путанки» - всюди знадобиться пінопласт оснащення. Рибалки використовують поліетиленову оснащення для раколовок, довгих вудилищ, невеликих неводів. Якщо потрібно розділити доріжки в басейні, відгородити прибережну пляжну зону для купання або виконати інші плавучі загородження на відкритій водоймі, застосовуються вироби з поліпшеними робочими характерістікамі.Ми пропонуємо продукцію білого і чорного відтінку, за формою нагадує яйце або бочонок. Зроблені в ній отвори дозволяють протягнути шнури до 1 см завтовшки. Від того, якими будуть поплавок, сітка, грузила, залежить загальна працездатність конструкції. У нашому асортименті є пінопластові вироби з розмірами від 17 х 11 мм до 110 х 45 мм. Товар маленького розміру можна придбати пачками (100 одиниць в упаковці), а великий - поштучно.

Переваги продукції

  • Ви можете купити поплавки для рибальських сіток в будь-якій кількості. Дуже доступна ціна сподобається як оптовим клієнтам, так і роздрібним.
  • Вироби підходять для шнурів різного діаметру, починаючи від 2-х мм.
  • Ми реалізуємо якісний товар і надаємо високий рівень обслуговування. У разі виявлення бракованих одиниць ми готові замінити їх на протязі 2-х тижнів від здійснення покупки, причому зробимо це за свій рахунок.
  • Великий запас продукції дозволяє задовольняти підвищений попит. Поплавки для сіток купити у нас можна і взимку, і влітку.
  • Працюємо з приватними замовленнями, які передбачають виготовлення продукції з підвищеними вимогами по експлуатації.

Хочете ще більше економити? Зареєструйтеся на сайті і при кожній покупці ви отримаєте бонусні бали, які зможуть частково або повністю покрити суму наступного придбання. Для зручності клієнтів ми працюємо з різними експрес-перевізниками і службою «Нова Пошта», допускаємо два варіанти оплати замовлень: деталі дивіться в "Доставка і оплата".

Купити поплавки на сітки в Україні пропонуємо в інтернет-магазині ЗВЗ, назва якого утворилося від слів «Заходь-вибирай-Забирай». Проста навігація на сайті, зручний вибір продукції, оперативна доставка - надійна репутація нашої фірми не дозволяє допускати промахи!

Більше пропозицій в каталозі: Сетематеріали для рибальських сіток