Торпеди, ракети для протягання рибальських сіток

Код: KZ1

Колеса для торпеди однорядні (2шт)

125грн

Колеса на торпеду Торпеда - це пристрій, приз..


Метал

Код: KZ3

Лопасті для торпеди (Літо, весна, осінь)

407грн

Лопасті для підлідної торпеди Сучасна рибалка..


Пластик

Код: TM044

Торпеда для протягання сіток (Металева)

1261грн

Торпеда металева Вилов риби в промислових мас..


Метал

Код: TP042

Торпеда для протягання сітки (Пластикова)

1429грн

Торпеда пластикова Холодна пора року і обмерз..


Пластик

Код: TPA042

Торпеда для протягання сіток з акумулятором (Пластикова)

1961грн

Торпеда для протягання сіток з акумулятором (Пласт..


Пластик

Торпеда для протягання сіток - лунохід


Наступ зимових холодів і обмерзання водойм не є причинами для припинення промислової риболовлі. Сучасні виробники рибальських снастей і пристосувань до них подбали про розробку і випуск споряджень, що дозволяють здійснювати установку рибальських сіток під лід. Такі пристрої отримали назву ракета або торпеда. В асортименті інтернет-магазину ЗВЗ представлені пристосування від всесвітньо відомих брендів, яким віддає перевагу більшість рибалок завдяки надійності і практичності їх продукції.

Що таке торпеда?

Це пристосування, корпус якого виготовлений у формі циліндра і в носовій частині звужений за принципом конуса. Може бути металевим (традиційний варіант) або пластиковим (вдосконалені моделі нового зразка). У внутрішній частині ракети міститься електродвигун і відділення для батарейок, від яких він харчується.

На зовнішній поверхні корпусу торпеди є коліщатка. Їх відмінна характеристика - наявність загострених зубців по краях. Завдяки такому технічному рішенню пристрій зачіпається за лід.

Також корпус оснащений світлодіодами. Вони запалюються і світяться в процесі руху ракети і в момент її зупинки. З їх допомогою рибалки можуть безпомилково визначити місце, в якому знаходиться пристрій, під льодом у водоймі.

Принцип функціонування

Якщо ви вирішили купити торпеду для протягання мереж, не буде зайвим ознайомитися з особливостями і порядком її експлуатації:

 1. Для початку пробурити в крижаному шарі водойми ополонку.
 2. Потім візьміть канат для мережі і прикріпіть його до спеціальної рамці, розміщеної вгорі пристрою;
 3. Далі приспустити канат сантиметрів на 15 і з'єднайте його з невеликим шнуром, наявним на самій ракеті.
 4. Наведіть торпеду в дію ривком шнура, що виходить з її корпусу.
 5. Розгорніть носовою частиною в ту сторону, куди їй слід переміщатися, і опустіть в ополонку.
 6. Дайте пристрою, пересуваючись під льодом, протягнути необхідну довжину каната для мережі, і зупиніть його.
 7. Знайдіть місце зупинки торпеди по мерехтливому яскравому світлодіоду і пробурити неподалік ще один ополонку.
 8. Дістаньте з цієї лунки ракету.

Не забудьте відкрутити спеціальний болт в носовій її частини і витрусити потрапили всередину краплі води. Це допоможе продовжити термін експлуатації пристрою.

Умови покупки

У нашому інтернет-магазині створені оптимальні умови для взаємовигідного співробітництва:

 • ми встановлюємо на весь асортимент ціни від виробників. Це означає, що вас не очікує ніяких переплат, а навпаки, економія особистих коштів;
 • ми поставляємо товари від виробників безпосередньо, не користуючись послугами посередників. У зв'язку з цим маємо можливість гарантувати їх 100% автентичність, висока якість, що підтверджується сертифікатами;
 • у нас можна купити торпеду для рибальських сіток зі знижкою. Якщо ви є постійним клієнтом, і у вас є якась кількість накопичених балів-бонусів, можете оплатити ними частина вартості потрібно вам товару;
 • ми відправимо посилку в ваш населений пункт, в якому б регіоні країни він не знаходився. Для цього використовуються послуги «Нової пошти» (на прохання клієнтів - і інших транспортно-логістичних компаній);
 • у нас діє можливість повернення та обміну придбаної продукції, якщо після отримання виявилося, що вона не відповідає вашим вимогам.

Наші менеджери завжди готові надати кваліфіковану допомогу при виборі необхідних пристосувань. Телефонуйте, консультації безкоштовні.

Більше пропозицій в каталозі: Рибальські сітки