Фінські рибальські сітки

Код: FD1K

Сітка фінська Та-Юй, одностінна 1.8м на 30м Та-Юй (Шнурова)

407грн

Рибальська сітка фінка - відмінний вибір Влас..


50, 55, 60

1.6-1.8 метри

Одностінна сітка

25-30 метрів

Ліска

Код: Anti

Сітка фінська Анті, одностінна 1.8м на 30м (Шнурова)

436грн

Фінка - рибальська тристінна сітка на шнурах ..


25, 35, 40, 45, 50, 55, 60

1.6-1.8 метри

Одностінна сітка

25-30 метрів

Ліска

Код: Anti3

Сітка фінська Анті, тристінна 1.8м на 30м (Шнурова)

436грн

Фінка - рибальська шнурова сітка (Тристінка) ..


25, 30, 35, 40, 45, 50, 55, 60

1.6-1.8 метри

Трьохстінна сітка

25-30 метрів

Ліска

Код: 05550

Сітка фінська Антi з нитки, тристінна 1.8м на 30м (Шнурова)

627грн

..


30, 35, 40, 45, 50, 55, 60, 70

1.6-1.8 метри

Трьохстінна сітка

25-30 метрів

Нитка

Код: FD3K

Сітка фінська Та-Юй, тристінна 1.8м на 30м (Шнурова)

Продано

Фінська риболовна сітка - шнурова Таке знаряд..1.6-1.8 метри

Трьохстінна сітка

25-30 метрів

Ліска

Код: Barracuda

Сітка фінська Баракуда, одностінна 2м на 30м (Шнурова)

Продано

Фінська риболовна сітка - Баракуда Серед вітч..1.6-1.8 метри

Одностінна сітка

25-30 метрів

Ліска

Фінська риболовна сітка - то, що заслуговує на увагу


Риболовля не лише дарує задоволення, особливо в разі великого улову, але і є відмінним способом заспокоїти свої нерви, побути кілька годин на свіжому повітрі. Рибак, підготувати до лову, може розраховувати на багатшу здобич, ніж новачок або простий любитель. Фінські рибальські сітки стануть в нагоді тим, хто вивчив повадки місцевих риб, приблизно оцінив їх розмір і врахував, в якому місці краще поставити снасті. Риболовля - справа відповідальна, де будь-який промах і непередбачливість обертаються черговою невдачею.

Сітка фінська рибальська: переваги

Рибальські снасті, виготовлені за фінською технологією, вважаються найбільш міцними і надійними. Їх відносять в продукції преміум-класу через японський сетеполотна в основі, тому купують із задоволенням і впевненістю, що в потрібний момент сітки не підведуть. Спочатку продумана технологія виготовлення попереджає неприємні моменти в процесі експлуатації продукції.

Виключне якість матеріалів

При плетінні застосовуються капронові нитки, звичайна і скручена ліска. Капронові одностінні вироби довше служать, по весу менее важкі, але при цьому вони мають потребу в регулярному очищенні від причепився під водою сміття (чіпляється багато водоростей і придонного «господарства», роками накопичується під водою). З гладкою ліскою, майже непомітною у воді, такі неприємності рідкісні, але зате вона частіше рветься. Тим, хто зупинив свій вибір на лісці, треба шукати продукцію з якісно виконаними вузлами. Фінська рибальська сітка з крученої ліскою є найбільш навантажується серед усіх аналогів, але якщо виникнуть місцеві пошкодження, то самостійно відремонтувати її зуміє не кожен.

Вибір виду посадки

Тонка ручна робота або більш швидке виготовлення? Вибирати вам.

  • Ручна. Вважається практичною, так як кожен вузлик виконується з особливим старанням. Залежно від регіону та особливостей лову може відрізнятися конструкційним виконанням.
  • Машинна - найчастіше зустрічається. За рахунок механізації праці сітка фінська рибальська відрізняється більш низькою ціною, тому очікувати в подібній продукції особливо високої якості не доводиться. Має обмеження в вигляді не дуже сильного прихвата до шнура, надмірно жорстке кріплення на шнурі. Для тих, хто хоче прикріпити сітку або охопити снастю значний підводний простір, може бути недостатнім розмір сітки (машинні вироби робляться не більше 1,8 м х 60 м).

Натомість поплавців і грузиків для організації посадки в ряді передбачені важкі і плаваючі шнурки. Вибираючи сітку з ліски, ви отримуєте снасть з малим параметром світлопереломлюванням, що не дає рибам побачити пастку. Якщо грузила заміни утяжеляются шнуром, то при витягуванні снасті відсутня заплутування і взаємні зачепи аксесуарів.

Особливість матеріалів

Фінський шнур при розміщенні сітки на воді знижує плутанину елементів, хороша еластичність полотна сприяє швидкій та рівною установці. Утяжеляющие шнури утримають рибальську конструкцію, щоб її не віднесло течією або сильним вітром. Щоб купити фінські сітки, ознайомтеся з основними видами виробів.

Коротко по видам

  • «Баракуда» - відрізняється трапецієподібним способом розміщення в воді. Вона підходить для річкового дна. Сітка виставляють по дотичній до наявного течією, що зменшить її сгортуємість. Верхня підбору виключає сильне натяг вироби, щоб залишалася хороша плавучість. Довга підбору внизу м'яко вкладається на дно, за рахунок малої сили натягу вона утворює в порожнинах кишені, підвищуючи ефективність попадання риби в пастку.
  • Тристінна фінка Та-Юй - відрізняється доступною вартістю. Вона отримана шляхом удосконалення класичної фінки за рахунок посилення з двох сторін ряжамі. Вшиті в шнур поплавці і грузила виключають заплутування вироби. Сітка затребувана серед рибалок і учасників промислового лову.
  • Анти-фінка. Назва викликає подив, хоча «Анти» - це виробник, а не що-небудь протилежне. Всі елементи, які утримують Сітку, заховані в шнур. У порівнянні з китайським аналогом, більш складним в установці, ці сітки зручніше в розмотування і установці, що економить цінний час і не знижує рибальського азарту. З анти-фінкою впораються навіть ті, хто вперше тримає в руках мережу. Затребувана при частому лові, добре зарекомендувала себе при промисловому видобутку риби.
  • Звичайна фінка, що розгортається по довжині на 30 м. Одностінними снасть з нейлону зроблена з більш товстого матеріалу, ніж ліска, тому і служить пристойний час. Заслужила визнання багато років тому, фінка і сьогодні не втратила своєї популярності. Чудово підходить для бувалих спеців і молодих, недосвідчених рибалок.

Можна порекомендувати купити одностінні, тристінні або фінські рибальські сітки навіть початківцям рибалкам. Їм буде простіше освоювати науку лову снастями, якщо спочатку стануть використовувати вироби, що доставляють мінімум занепокоєння.

Більше пропозицій в каталозі: Рибальські сітки