Рибальські бредні, неводи, волоки

Код товару: 0001

1

945.00 грн

Невід, бредень або рибальський волок Бредень ..


Волок з кишенею

6 метрів

Капронова нитка 0.8мм

Код товару: 0002

1

1 260.00 грн

Волок рибальський - кращий варіант для свого водой..


Волок з кишенею

8 метрів

Капронова нитка 0.8мм

Код товару: 0003

1

1 575.00 грн

Бредень, невід, рибальський волок У кожного ш..


Волок з кишенею

10 метрів

Капронова нитка 0.8мм

Код товару: 0004

0

1 890.00 грн

Рибальський бредень, волок - кращий вибір для свог..


Волок з кишенею

12 метрів

Капронова нитка 0.8мм

Код товару: 0005

3

2 362.50 грн

Рибальський бредень 15 метрів - золота середина ..


Волок з кишенею

15 метрів

Капронова нитка 0.8мм

Код товару: 0006

2

3 150.00 грн

Промисловий бредень для риболовлі Прихильникі..


Волок з кишенею

20 метрів

Капронова нитка 0.8мм

Код товару: 0007

1

4 725.00 грн

Невід для риболовлі, волок, бредень - його називаю..


Волок з кишенею

30 метрів

Капронова нитка 0.8мм

Код товару: 0008

1

6 300.00 грн

Бредні рибальські - робота стане продуктивніше ..


Волок з кишенею

40 метрів

Капронова нитка 0.8мм

Код товару: 0009

0

7 875.00 грн

Бредень, невід, волок - ручна робота (100% якість)..


Волок з кишенею

50 метрів

Капронова нитка 0.8мм

Бредень, невід, рибальський волок


Бредень (невід, рибальський волок) являє собою невелику рибальську мережу, яка застосовується як для аматорської, так і для промислової риболовлі. Снасть призначена для закидання на мілководді. При цьому вона грає роль сетной стінки, розміщуються в горизонтальній площині між дном і поверхнею водойми. Завдання рибалок, що рухаються по мілководдю - тягти невід за собою, зібравши в мережі таким чином рибу, яку потім витягують на берег або піднімають в човен.

Особливості конструкції і вибору снасті

Бредень для риболовлі складається з Гузиря (кишені), який знаходиться між двома приводами (крилами), пінопластових поплавців, необхідних для витягування снасті з води, і свинцевих грузил, що забезпечують волочіння уздовж дна. Доповнена конструкція також тягловими канатами (урізу), які кріпляться до приводів. Використовуючи рибальський волок, необхідно стежити за тим, щоб улов концентрувався в центрі снасті (кутку), рухався уздовж приводів і не заплутувався в сетеполотна.

При бажанні купити бредень рекомендується керуватися такими критеріями в його виборі:

  • Тип конструкції: одно- або разнокрилих. Першу різновидів снасті доцільно застосовувати в тому випадку, якщо рибалка планується на водосховищі, озері, ставку, в тихій заводі. Друга категорія неводів більш маневрена, тому підходить для вилову риби в річці, що має круті повороти;
  • Довжина сетеполотна. Для промислового лову існую брудні рибальські довжиною до 200 м, а для аматорської риболовлі - від 6 м;
  • Розмір вічок. Якщо планується вилов особин середніх або великих габаритів, краще купити бредень для лову риби з великої вічком (більше 20 мм). Для невеликої видобутку буде досить і сетеполотна з осередками від 5 до 14 мм. Розглядаючи даний параметр, рекомендується виходити з такої закономірності: чим більше вічко, тим легше намокла снасть;
  • Співвідношення вагових показників поплавців і вантажив. Якщо ці параметри виявляться невідповідними одне одному, снасть буде абсолютно неефективною;
  • Тип нитки. Кращим варіантом визнано капроновое сетеполотна ручної намотки, оскільки воно є найбільш стійким до зносу, а також в разі незначного пошкодження легко піддається відновленню в домашніх умовах.

Перед тим як волок рибальський купити, обов'язково необхідно зіставити його габарити і розміри водойми, де планується ловля.

Як правильно використовувати і зберігати снасть?

Застосовувати Бредень оптимальніше всього під час зимової або осінньої рибалки. У цей період в воді немає рослинності, здатної стати перешкодою при витягуванні снасті.

Волок для лову риби - це снасть з тривалим терміном експлуатації. Для належного збереження вироби рекомендується дотримуватися певних вимог:

  • ретельно очищати невід рибальський після застосування під чистою проточною водою;
  • уникати сушки сетеполотна під прямими сонячними променями для запобігання його пересихання і зростання в зв'язку з цим ступеня уразливості;
  • організувати зберігання, підвісивши снасть, щоб не допустити її пошкодження гризунами в підсобному приміщенні, які можуть зреагувати на рибний запах.

Оскільки волок дозволяє охопити більшу площу водойми, його головна перевага - це гарантований багатий улов. Купити бредень варто рибалці, який бажає, витрачаючи якомога менше зусиль і часу, отримати бажану здобич.

У нашому інтернет-магазині представлені різні різновиди неводів - багатий асортимент дозволить підібрати потрібний виріб і купити невід в Україні з необхідними параметрами по збалансованої вартості.

Більше пропозицій в каталозі: Волок рибальський і кастингові сітки