Рибальські бредні, неводи, волоки

Код товару: 0001

1

749.00грн

Невід, бредень або рибальський волок Бредень ..

Код товару: 0002

1

924.00грн

Волок рибальський - кращий варіант для свого водой..

Код товару: 0003

1

1 094.00грн

Бредень, невід, рибальський волок У кожного ш..

Код товару: 0004

0

1 310.00грн

Рибальський бредень, волок - кращий вибір для свог..

Код товару: 0005

2

1 638.00грн

Рибальський бредень 15 метрів - золота середина ..

Код товару: 0006

2

2 402.00грн

Промисловий бредень для риболовлі Прихильникі..

Код товару: 0007

1

3 276.00грн

Невід для риболовлі, волок, бредень - його називаю..

Код товару: 0008

1

4 368.00грн

Бредні рибальські - робота стане продуктивніше ..

Код товару: 0009

0

5 460.00грн

Бредень, невід, волок - ручна робота (100% якість)..

Бредень, невід, рибальський волок


Бредень (невід, рибальський волок) являє собою невелику рибальську мережу, яка застосовується як для аматорської, так і для промислової риболовлі. Снасть призначена для закидання на мілководді. При цьому вона грає роль сетной стінки, розміщуються в горизонтальній площині між дном і поверхнею водойми. Завдання рибалок, що рухаються по мілководдю - тягти невід за собою, зібравши в мережі таким чином рибу, яку потім витягують на берег або піднімають в човен.

Особливості конструкції і вибору снасті

Бредень для риболовлі складається з Гузиря (кишені), який знаходиться між двома приводами (крилами), пінопластових поплавців, необхідних для витягування снасті з води, і свинцевих грузил, що забезпечують волочіння уздовж дна. Доповнена конструкція також тягловими канатами (урізу), які кріпляться до приводів. Використовуючи рибальський волок, необхідно стежити за тим, щоб улов концентрувався в центрі снасті (кутку), рухався уздовж приводів і не заплутувався в сетеполотна.

При бажанні купити бредень рекомендується керуватися такими критеріями в його виборі:

 • Тип конструкції: одно- або разнокрилих. Першу різновидів снасті доцільно застосовувати в тому випадку, якщо рибалка планується на водосховищі, озері, ставку, в тихій заводі. Друга категорія неводів більш маневрена, тому підходить для вилову риби в річці, що має круті повороти;
 • Довжина сетеполотна. Для промислового лову існую брудні рибальські довжиною до 200 м, а для аматорської риболовлі - від 6 м;
 • Розмір вічок. Якщо планується вилов особин середніх або великих габаритів, краще купити бредень для лову риби з великої вічком (більше 20 мм). Для невеликої видобутку буде досить і сетеполотна з осередками від 5 до 14 мм. Розглядаючи даний параметр, рекомендується виходити з такої закономірності: чим більше вічко, тим легше намокла снасть;
 • Співвідношення вагових показників поплавців і вантажив. Якщо ці параметри виявляться невідповідними одне одному, снасть буде абсолютно неефективною;
 • Тип нитки. Кращим варіантом визнано капроновое сетеполотна ручної намотки, оскільки воно є найбільш стійким до зносу, а також в разі незначного пошкодження легко піддається відновленню в домашніх умовах.

Перед тим як волок рибальський купити, обов'язково необхідно зіставити його габарити і розміри водойми, де планується ловля.

Як правильно використовувати і зберігати снасть?

Застосовувати Бредень оптимальніше всього під час зимової або осінньої рибалки. У цей період в воді немає рослинності, здатної стати перешкодою при витягуванні снасті.

Волок для лову риби - це снасть з тривалим терміном експлуатації. Для належного збереження вироби рекомендується дотримуватися певних вимог:

 • ретельно очищати невід рибальський після застосування під чистою проточною водою;
 • уникати сушки сетеполотна під прямими сонячними променями для запобігання його пересихання і зростання в зв'язку з цим ступеня уразливості;
 • організувати зберігання, підвісивши снасть, щоб не допустити її пошкодження гризунами в підсобному приміщенні, які можуть зреагувати на рибний запах.

Оскільки волок дозволяє охопити більшу площу водойми, його головна перевага - це гарантований багатий улов. Купити бредень варто рибалці, який бажає, витрачаючи якомога менше зусиль і часу, отримати бажану здобич.

У нашому інтернет-магазині представлені різні різновиди неводів - багатий асортимент дозволить підібрати потрібний виріб і купити невід в Україні з необхідними параметрами по збалансованої вартості.


Інформація про доставку:

Доставимо Рибальські бредні, неводи, волоки по всій території України. 

Гарантуємо мінімальні тарифи на доставку :

 • Укладено договір з Новою поштою.
 • Самостійно здійснюємо упаковку вашого замовлення, мінімізуючи вартість доставки.

Термін доставки :

 • Київ, Харків, Херсон, Вінниця, Черкаси, Житомир, Миколаїв, Чернігів, Кропивницький, Одеса, Суми, Дніпро, Полтава, Запоріжжя - 1 день.
 • Рівне, Тернопіль, Чернівці, Луцьк, Хмельницький, Івано-Франківськ, Ужгород, Львів - 2 дні.
 • Районний центр або передмістя протягом - Уточнюйте у менеджерів.