Про компанію

Трохи про нас

ЗВЗ  - це компанія, що спеціалізується на продажу продукції, призначеної для організації активного дозвілля і занять спортом. Ми безперебійно працюємо вже більше 7 років, протягом яких істотно розширили свій асортимент і міцно утвердилися в зазначеному сегменті вітчизняного ринку. Якщо в пошуках товарів для хобі і відпочинку ви відвідали наш офіційний сайт, ви прийняли правильне рішення, в чому можна переконатися, ознайомившись з інформацією про нас, вивчивши представлений в електронному каталозі асортимент і переглянувши актуальне на даний момент прайс.

Електронний каталог інтернет-магазину зручний і простий для будь-якого користувача - в ньому можна прочитати докладні описи товарів, в змісті яких знайдуться відповіді на виникаючі в процесі вибору питання, а також переглянути реалістичні фото професійної якості, на 100% відповідають зовнішнім виглядом оригіналу. В асортимент реалізованої компанією продукції входять такі категорії:

  • Фурнітура для надувних човнів - найбільший асортимент в Україні.
  • Одяг та взуття від провідних виробників, частина якої виробляється нашою компанією.
  • Надувні човни ПВХ від провідних світових брендів з можливістю вибору комплектації.
  • Тактичні сумки, туристичні рюкзаки від провідних виробників України і зарубіжних країн.
  • Снасті для промислової ловлі: Рибальські мережі, кастингові мережі, волоки, раколовки і ін.
  • Наш ресурс постійно вдосконалюється, а список пропозицій поповнюється щотижня.

З початку 2017 року компанія ЗВЗ стала розширювати свою спеціалізацію, розвиваючи власне виробництво надувних моторних і гребних човнів «Акваманія». 7-річний досвід роботи з виробами такого типу і спілкування з покупцями, часом навіть дуже вибагливими, дозволили нашим співробітникам накопичити необхідний багаж знань, щоб почати втілювати його на практиці.

Десять причин зробити замовлення в ЗВЗ

За час нашого перебування на ринку аудиторія постійних клієнтів істотно розширила свої кордони, активно поповнюючись представниками всіх регіонів країни. Покупці надають нам довіру, оскільки співпраця з інтернет-магазином ЗВЗ характеризується наявністю таких переваг:

1. Професіоналізм команди. Оскільки ми займаємо міцні позиції на українському ринку протягом більш ніж 7 років, співробітники ЗВЗ знають все про реалізованої продукції, її характеристиках, принципах роботи, особливості застосування, потенціал, а також досконально ознайомлені із запитами споживачів, тому знають що слід запропонувати конкретному клієнтові.
2. Раціональний підхід до ціноутворення. Продукцію, представлену в електронному каталозі на сайті компанії, вигідно відрізняє збалансована вартість, оскільки ключовою метою є взаємовигідне партнерство на довгостроковій основі.
3. Налагоджена співпраця з перевіреними часом і практичним досвідом виробниками. Це дозволяє нам гарантувати якість реалізованих товарів і бути повністю впевненими в їх міцності і надійності. Крім цього, компанія ЗВЗ займається прямими поставками продукції від виробників і зі безлічі торгових майданчиків, не привертаючи до участі в даному процесі посередників. Тому не практикується система навіть мінімальних націнок.
4. Оперативні відповіді на запити покупців. Наші фахівці відразу ж розглядають і обробляють отримані заявки з замовленнями, оскільки ми прагнемо якомога швидше задовольнити потреби клієнтів, які не змушуючи їх нудитися в очікуваннях.
5. Безкоштовне консультування. Будь-який відвідувач интерне-магазину ЗВЗ - незалежно від того, чи є він постійним покупцем або вперше зайшов на сайт - може скористатися послугою кваліфікованої консультації менеджерами, які допоможуть не помилитися у виборі, зателефонувавши нам по одному з вказаних телефонів або поставивши запитання в електронній формі ( вкладка «Контакти»).
6. Доставка в усі українські регіони. Дуже часто, знаходячи після тривалих пошуків необхідний товар за прийнятною ціною, покупці не вирішуються його замовляти через географічний чинник, оскільки спрацьовує стереотип, що таку продукцію доведеться довго чекати. Ми ж готові повністю розвіяти подібні сумніви. Інтернет-магазин ЗВЗ організовує доставку «Нової поштою» в будь-який куточок країни в той же день, коли була оброблена заявка.
7. Вибір клієнтом способу оплати. Ми практикуємо дві системи розрахунку - готівковий і безготівковий. У першому випадку оплата товару проводиться післяплатою - т.е. При його отриманні у відділенні «Нової пошти», а в другому - шляхом попередньої оплати на банківську карту.
8. Програми лояльності для замовників. В інтернет-магазині ЗВЗ діє накопичувальний механізм бонусних балів, що нараховуються при кожній покупці, за допомогою яких можна повністю або частково оплачувати надалі придбані товари. У програмі беруть участь всі представлені в каталозі позиції. Детальніше про систему бонусів можна дізнатися в однойменній вкладці.
9. Гарантія якості. На всю реалізовану продукцію надається гарантійний термін експлуатації, протягом якого при дотриманні всіх умов можна отримати товар в обмін.
10. Система повернення і обміну. Піклуючись про інтереси клієнтів, ми передбачили можливість обміну бракованої або зіпсувалася при транспортуванні продукції на аналогічну, але без вад, або ж на інший товар. Практикується і повернення замовлення з повним відшкодуванням клієнту його вартості. Детальніше про гарантійний термін, обміні і поверненні можна дізнатися в однойменних вкладках.

Пам'ятайте: наскільки б маленьким не був ваш грошовий внесок в придбану річ, це в будь-якому випадком - фінансова інвестиція, яка повинна в кінцевому підсумку принести вигоду. Розпоряджайтеся своїми доходами раціонально - заходьте, вибирайте, забирайте і переконайтеся на власному досвіді в надійності нашого асортименту. Колектив інтернет-магазину ЗВЗ бажає вам продуктивного шопінгу і гарного настрою!