Чохли для рушниці

Код: 2656

Чохол для рушниці Titan Z-2 Олива (78см)

809грн

..


Оксфорд

Код: 2658

Чохол для рушниці Titan Z-2 Чорний (78см)

809грн

..


Оксфорд

Код: 2662

Чохол для рушниці Cloud - Хакі (110см)

Продано

..


Оксфорд

Код: 2663

Чохол для рушниці Cloud - Чорний (110см)

Продано

..


Оксфорд

Код: 2675

Чохол для рушниці Cloud - Хакі (120см)

Продано

..


Оксфорд

Код: 2676

Чохол для рушниці Cloud - Чорний (120см)

Продано

..


Оксфорд

Код: 2660

Чохол для рушниці Cloud - Хакі (130см)

Продано

..


Оксфорд

Код: 2661

Чохол для рушниці Cloud - Чорний (130см)

Продано

..


Оксфорд

Код: 2657

Чохол для рушниці Titan Z-2 Олива (95см)

Продано

..


Оксфорд

Код: 2659

Чохол для рушниці Titan Z-2 Чорний (95см)

Продано

..


Оксфорд

Код: 0518

Чохол для рушниці Titan Z-7 Олива (85см)

Продано

..


Оксфорд

Код: 0517

Чохол для рушниці Titan Z-7- Чорний (85см)

Продано

..


Оксфорд

Код: 0519

Чохол для рушниці Titan Z-7 Олива (100см)

Продано

..


Оксфорд

Код: 0520

Чохол для рушниці Titan Z-7 - Чорний (100см)

Продано

..


Оксфорд

Код: 0522

Чохол для рушниці Titan Z-7 - Чорний (110см)

Продано

..


Оксфорд

Код: 0521

Чохол для рушниці Titan Z-7 Олива (110см)

Продано

..


Оксфорд

Код: 2720

Чохол для рушниці Titan Z-7 - Чорний (135см)

Продано

..


Оксфорд

Код: 2719

Чохол для рушниці Titan Z-7 Олива (135см)

Продано

..


Оксфорд

Чохли


Екіпірування мисливця складається з різних аксесуарів. Одним з важливих є чохол для рушниці. Він забезпечує захист зброї від впливу негативних зовнішніх чинників, пилу, бруду, ефективний догляд. Крім цього, чохол забезпечує зручне транспортування зброї до місця полювання. Слід зазначити, що наявність захисного аксесуара є не тільки примхою мисливця. Це регламентовано законом, адже транспортування мисливських рушниць до місця полювання повинна здійснюватися тільки в чохлі.

При виборі захисного аксесуара обов'язково потрібно відштовхуватися від моделі рушниці і звертати увагу на певні вимоги, що висуваються до екіпіровці. Всі вироби повинні:

 • захищати від можливих ударів під час падіння;
 • верхній шар аксесуара зобов'язаний бути стійким до стирання, пошкоджень механічного характеру;
 • мати зручну конструкцію, що дозволяє швидко, легко витягти зброю з чохла, швидко і легко заховати його назад в чохол.

Величезну популярність серед споживачів завоювали чохли для рушниці українського виробника «ЗВЗ» напівжорсткого типу, представлені в каталозі нашого інтернет - магазину. Торгова марка є офіційно зареєстрованою. Ми пропонуємо найбільш вигідні ціни, завдяки співпраці з виробниками без посередників. Продукція вітчизняних брендів за якістю не поступається аналогічним виробам закордонного виробництва. Широкий асортимент товарів, який постійно поповнюється новими моделями, дозволяє вибрати чохол для рушниці до різних видів гвинтівок. При виробництві продумуються всі дрібниці, ретельно підбираються матеріали, враховуються побажання клієнтів. Продукція під брендом «ЗВЗ» зазнає випробувань в польових умовах. Пропонуємо ознакомітсья і з іншого перевіреної продукцією від нашої компанії: туристичні, міські, тактичні рюкзаки, барсетки та похідні сумки.

Особливості аксесуарів

Збройові футляри, представлені у нас, виготовлені з урахуванням всіх норм і вимог. Вироби піддаються випробуванням в польових умовах, що дозволяє виявити недоліки, якщо такі існують, і своєчасно усунути їх. Мисливські рушниці - річ не дешева, тому для надійної його захисту все важливі навантажені точки надійно прошиті.

Для виготовлення футлярів використовуються сучасні матеріали, що володіють унікальними властивостями, за рахунок чого істотно підвищується якість аксесуарів, поліпшуються їх споживчі характеристики. Всі чохли оснащені надійними застібками - блискавками, фурнітурою торгової марки YKK. Для прошивки використовуються міцні, дорогі нитки.

Аксесуари для мисливських рушниць представлені в різноманітній кольоровій палітрі, що дозволяє підібрати виріб, що підходить під костюм. Камуфляжна забарвлення забезпечує надійну маскування в природних умовах, під час полювання, що є важливим чинником для результативного промислу.

Види чохлів

Виходячи з особливостей конструкції, типу корпусу, все збройові футляри для мисливських рушниць поділяються на кілька різновидів. Вони можуть бути:

 • м'якими (не мають каркаса, вставок, виготовлені з м'яких матеріалів);
 • полужесткими (виготовлені з м'яких матеріалів, додатково оснащуються спеціальними вставками, що додають виробу певну жорсткість);
 • жорсткими (мають каркас, виготовляються з жорстких матеріалів).

У нас представлені м'які чохли, в стінки яких вставлений спеціальний матеріал - спінений поліетилен, що забезпечує пом'якшення ударів. У порівнянні з поролоном, який застосовувався раніше, але був недовговічним, втрачав свої властивості всього за кілька років, сучасний спінений поліетилен характеризується довговічністю, еластичністю, стійкістю до зношування.

У стінках чохлів є спеціальні розрізи, через які при необхідності мисливець може вставити пластини з міцного пластику або ДВП, щоб надати футляру необхідну жорсткість. Розрізи закриваються за допомогою липучок.

Чохол для рушниці має головне відділення, внутрішня поверхня якого оснащена на всю довжину аксесуара системою M.O.L.L.E. Для зручності транспортування зброї до місця полювання і під час неї, футляри оснащені плечовими ременями. Завдяки тому, що лямки мають анатомічну форму, вони забезпечують максимальну зручність та комфорт, що не натирають, що не натискають плечі. На фронтальній стороні захисної екіпіровки є дві кишені великого розміру для розміщення всього необхідного. Вони застібаються застібкою - блискавкою. При виборі чохла для рушниці слід враховувати габарити зброї, його характеристики.

Система Моль, що собою являє

Полювання припускає наявність під рукою величезної кількості речей, що відносяться до предметів першої необхідності. Їх розміщення не повинно приносити дискомфорту, до них завжди повинен бути швидкий доступ. Досягти цих цілей дозволяє модульна система MOLLE, яка була створена в Сполучених Штатах. Її розробниками є військові фахівці (перекладається абревіатура як модульна система розміщення спорядження).

Розроблено була технологія порівняно недавно, але завдяки функціональності, зручності, простоті використання, завоювала популярність в різних сферах діяльності людини.

Що ж являє собою MOLLE? Це особлива техніка кріплення предметів тактичної екіпіровки до поясу, рюкзаку, бронежилету. Кріплення здійснюється за допомогою спеціальних строп з нейлонового матеріалу, нашитих у вигляді драбинки. Дана технологія містить в основі елементи системи PALS, за рахунок цього багато хто вважає, що це одне і те ж. Необхідно відзначити, що MOLLE і PALS володіють відмінними рисами.

PALS (Pouch Attachment Ladder System)

Це конкретне кріплення предметів спорядження сходового типу, яке здійснюється за допомогою строп. Поперечні кріпильні ремінці, пришиті на задній стінці, послідовно пропускаються через спеціальні осередки, розташовані на зворотному боці платформи, підсумків.

MOLLE (Modular Lightweight Load-carrying Equipment)

Дана технологія являє собою сукупність PALS, спорядження і елементів, які закріплюються. Функціонує за принципом модульного спорядження.

Використання системи Моль в чохлах для рушниці гарантує практичність, зручність аксесуара під час експлуатації. Вона зарекомендувала себе з найкращого боку, тому сьогодні широко використовується для оснащення не тільки військової, але і мисливської, а також туристичної, рибальського екіпірування. Система актуальна у випадках, коли виникає необхідність мати швидкий доступ до предметів першої необхідності, які легко комбінуються.

Матеріали для чохлів

Для виготовлення м'яких рушничних футлярів часто використовуються сучасні тканини синтетичного походження, завдяки відмінним експлуатаційним характеристикам. Сумки для рушниць з синтетики відрізняються:

 • легким вагою;
 • простим відходом;
 • тривалим експлуатаційним терміном;
 • стійкістю до вицвітання, стирання;
 • стійкістю до низької температури (не розтріскується на морозі).

Найчастіше зовнішня поверхня футлярів має спеціальне поліуретанове покриття, що додає матеріалу стійкість до проникнення вологи. До поширених матеріалами для чохлів відноситься кордура, а також використовуються інші тканини.

Умови зберігання

Рушничний чохол використовується не тільки для транспортування зброї, але і для його зберігання. Перед зберіганням зовнішню поверхню футляра необхідно очистити від пилу, забруднень, його внутрішня поверхня також повинна бути сухою, чистою. При відсутності захисної підкладки, рекомендується придбати спеціальні пильовики для стовбура. Рушниця, що розміщується в чохлі на зберігання, має бути в розібраному вигляді, а також виряджене.

При експлуатації рушницю має піддаватися регулярному очищенні для запобігання корозійних процесів, видалення освінцовкі. Крім рушниці, в футлярі повинен бути шомпол розбірної конструкції. Він є обов'язковим атрибутом мисливця, необхідний для чищення ствола після кожного пострілу.

Перед розміщенням на зберігання, гвинтівка для полювання піддається консервації. Дана процедура включає:

 • очистку стовбура від свінцовкі, омеднения, іржі;
 • нанесення нейтрального мастильного речовини густої консистенції;
 • витирання насухо.

Незалежно від ступеня герметичності футляра, його якості, після закінчення певного часу відбувається накопичення конденсату, який зобов'язаний віддалятися.

Більше пропозицій в каталозі: Тактичні рюкзаки, сумки, чохли