Шнури плетені, ліска і капронові нитки

Код товару: 0064

0

68.00 грн

Капронова нитка високих стандартів якості (200-900..

Код товару: 0048

1

93.00 грн

Шнур посадковий плетений - якість і функціональніс..


Код товару: 0365

0

168.00 грн

Посадковий поліпропіленовий шнур Представлена..


Код товару: 0364

0

168.00 грн

Шнур синтетичний посадковий Сучасна і міцна м..


Код товару: 0124

1

213.00 грн

Посадковий шнур з натурального капрону У рибо..


Код товару: 0370

0

255.00 грн

Поплавковою шнур для сіток - бюджетний і дуже прак..

Код товару: 0055

1

345.00 грн

Ліска рибальська на бобіні (1000 грам) Ліска ..


Код товару: 0049

3

364.00 грн

Якісна капронова нитка, бухта (1500 грам) Риб..

Код товару: 0367

0

394.00 грн

Фінський плаваючий шнур - якість і функціональніст..

Код товару: 0368

0

467.00 грн

Фінський плаваючий шнур - відмінне і практичне ріш..

Код товару: 0369

0

476.00 грн

Поплавковою шнур гарної якості (3 поплавка на метр..

Код товару: 0366

1

825.00 грн

Грузовий шнур рибальський - відмінний вибір Г..

Капронова нитка, ліска, шнури і багато іншого


Промислові рибальські снасті вимагають особливого підходу до вибору матеріалів для їх виготовлення. Такі вироби, як правило, мають на увазі великий улов, який має чималу вагу, і використання снастей в умовах, здатних чинити негативний вплив на властивості снастей. Саме з цієї причини варто вибирати тільки ті матеріали для виготовлення снастей, які володіють високими якісними характеристиками, не схильні до зовнішніх впливів і мають тривалий термін експлуатації.

Якщо ви зробите правильний вибір, і придбаєте якісні матеріали для рибальських снастей, ви зможете отримати наступні переваги:

 • високу міцність снастей;
 • широкі можливості для рибного лову;
 • відсутність розтягування;
 • високі показники чутливості;
 • малий опір у воді і масу інших достоїнств.

Рибальські ліски: види і особливості

Найбільш популярний вид матеріалу для виготовлення рибальських снастей - це ліска, яка вже дуже багато років не втрачає своєї актуальності. Це цілком зрозуміло високими якісними характеристиками і широкою сферою застосування. Продається ліска в бобінах з масою нетто, яка дорівнює 1 кг і застосовується в наступних областях:

 • для ремонту рибальських снастей;
 • для виготовлення снастей для рибного лову ручним або машинним способом;
 • для в'язання рідше;
 • для виготовлення павуків і екранів для рибного лову;
 • в швейної промисловості для оверлока і т.д.

Матеріалом для виготовлення ліска, як правило, є нейлон. Цей матеріал міцний і довговічний, що підтверджує багатовіковий досвід рибалок. Така ліска досить міцна, еластична, не дуже схильна до розтягування, має достатню м'якість для далекої занедбаності і має тривалі терміни зберігання і експлуатації. При хорошому зверненні снасті з ліски прослужать вам довгі роки. У нашому інтерент-магазині можна купити лісочку в бобінах від кращих вітчизняних і зарубіжних виробників.

Рибальська нитка: капронова або поліамідна

Рибальська нитка проводиться з високоміцних штучних матеріалів, найбільш популярним серед яких як і раніше залишається капрон або поліамід. Капронова нитка має дуже широку сферу застосування і використовується в таких цілях:

 • для виготовлення рибальських снастей;
 • для ремонту сетеполотна будь-якого призначення;
 • в якості рідше;
 • для шиття і ремонту виробів з товстих матеріалів;
 • в промисловості та інших областях.

Якщо говорити про риболовецькі снасті, то нитка поліамідна використовується тут досить часто для ремонту і виготовлення, перш за все через те, що даний матеріал має високі показники міцності на розрив і розтягнення. Крім того, вироби з капронової нитки відрізняються тим, що мають власну «пам'ять», тобто здатність відновлювати початкову форму після застосування за прямим призначенням.

При правильно догляді, капронова нитка, купити яку можна за доступною ціною в нашому інтернет - магазині, має досить великий термін експлуатації, який обчислюється десятиліттями.

Поліпропіленовий шнур для мереж

Поліпропіленові шнури для риболовецьких снастей - це ще один матеріал, який часто використовують рибалки. Популярність шнурів пояснюється його якісними та експлуатаційними характеристиками:

 • стійкість до ультрафіолету;
 • здатність невимушено витримувати досить великі навантаження;
 • стійкість на розтягування і т.д.

Сьогодні на ринку представлено два види шнурів - це плетені і кручені. Плетений шнур має в складі синтетичні волокна, а в деяких випадках в технології виробництва використовують вплетення поліпропіленового шпагату, що додає виробу ще більшу жорсткість. Кручені шнури, як правило, в'ють з трьох жив, діаметр яких становить від 2,5 до 12 мм. Кручені шнури мають кращі показники жорсткості.

В цілому, шнур для мереж, який представлений в асортименті нашого каталогу, можуть мати діаметр від 2-х до 10 мм і довжину розмотування від 100 до 200 метрів. У нашому інтернет - магазині ви можете придбати шнури, жилки і нитки для рибальських снастей різних діаметрів і квітів в самому широкому асортименті. У нас представлені тільки кращі виробники, а тому ми гарантуємо високу якість всіх без винятку товарів, представлених в нашому каталозі. Більш детальну інформацію про наявність товарів, їх вартості, асортименті і якості ви можете отримати, зв'язавшись з нашими менеджерами за телефонами, вказаними в розділі нашого сайту «Контакти».

Більше пропозицій в каталозі: Сетематеріали для рибальських сіток