Спальні мішки

Код: 2795

Спальний мішок, ковдра Tac-Five Hard - Олива

Продано

..


Оксфорд PU

Фліс

Слімтекс

До -10°

Спальні мішки


Необхідним доповненням під час туристичних походів, риболовлі, полювання, є спальний мішок. Це предмет першої необхідності в тих випадках, коли передбачається ночівля на відкритому повітрі. Завдяки особливій конструкції, використання спеціальних матеріалів, спальник забезпечує надійний захист від холоду, в порівнянні зі звичайним ковдрою. Крім цього, даний предмет екіпіровки забезпечує додаткову амортизацію.

За вигідною ціною купити спальний мішок відмінної якості, пропонує наш інтернет - магазин. У нас представлені спальники власного виробництва, які є прекрасною альтернативою більш дорогим торговим маркам.

При пошитті наші дизайнери ретельно продумують кожну дрібницю, за рахунок чого все характеризуються практичністю, надійністю, забезпечують повноцінний, комфортний відпочинок на природі. Для виробництва використовуються тільки кращі сучасні матеріали. Вся продукція під брендом ЗВЗ піддається випробуванням в польових умовах, що дозволяє виявити і усунути недоліки, якщо такі існують.

Завдяки впровадженню нових технологій в процесі виробництва туристичного спорядження, підвищується якість готової продукції, поліпшуються її споживчі характеристики. Наша компанія постійно розвивається, при виробництві ми враховуємо побажання клієнтів. Широкий асортимент, який постійно поповнюється, дозволяє вибрати спальний мішок, який максимально відповідає індивідуальним вимогам.

Конструкційні особливості

На сучасному ринку існує величезна кількість аксесуарів для сну на свіжому повітрі. До найбільш розповсюджених відносяться два види спальних мішків.

  1. Ковдра. Прямокутна форма, оснащена застібкою - блискавкою, розташованої по всьому периметру. За рахунок цього, можна з'єднати два аналогічних вироби, що дозволить отримати двоспальний атрибут. Призначається для відпочинку, якщо умови не екстремальні (влітку, при відносно м'яких погодних умовах навесні, восени). Просторі розміри забезпечують підвищений комфорт. При необхідності його можна розстебнути повністю, використовуючи як звичайне ковдру. Додатково можуть оснащуватися капюшоном (підголовником), бути без нього.
  2. Кокон. Найбільш поширена туристична з анатомічної формою, звуженою в ногах. Оснащені капюшоном для додаткового утеплення голови. Найчастіше оснащені застібкою - блискавкою, яка без застібки до самого низу. Призначаються для походів в екстремальних умовах, за рахунок забезпечення ефективного обігріву при низькому температурному режимі. Аксесуар даного типу, в порівнянні зі спальним місцем типу «ковдра», має легку вагу, займає менше місця, завдяки більш компактному розміру.

Обидва види туристичних атрибута можуть оснащуватися лівосторонньої або правобічної блискавкою. Також існують інші, менш поширені види (квілт, нога), які призначаються для альпіністів, туристів - екстремалів.

Поява першого спальника

Першими спати на відкритому повітрі з використанням для цього овечих шкур, зшитих вовняними нитками, придумали французькі прикордонники, які проходили службу в Піренеях на кордоні з Іспанією. Німецькі селяни в якості спальних мішків використовували чохли з льону, набиті соломою, сіном або листям.

У масове виробництво перший спальний мішок був запущений в кінці 19-го століття. Розробником спального мішка з назвою «Евклізійскій плед», вважається валлієць Прайс Прайс-Джонс. Мало чим нагадувало сучасний спальник. Це був плед з вовни, що складається навпіл, що зв'язується з боків за допомогою ременів, за рахунок чого конструкція була схожа на спальник - ковдру. Доповнювався даний надувною подушкою з гуми.

Винахід спальника - кокона довелося на період Другої Світової війни, коли солдатам потрібен був компактний атрибут, який має легку вагу, який займає мало місця в похідному рюкзаку. Вони вже мали застібки - блискавки. Наступні спальні мішки оснащувалися водонепроникними чохлами, що захищають від негативних зовнішніх факторів, утеплялися пухом.

Розвиток сучасних технологій дозволяє нам створювати максимально вдосконалені мішки, із застосуванням сучасних утеплювачів, матеріалів для зовнішнього покриття. Завдяки цьому, спальні мішки мають привабливий зовнішній вигляд легка вага, характеризуються стильним дизайном, краще зігрівають, швидко сохнуть після прання, не змінюють первісний вигляд при тривалій експлуатації, забезпечують максимальний комфорт.

Вибір туристичного атрибута

Для забезпечення максимального комфорту під час відпочинку, при виборі аксесуара слід враховувати певні моменти.

  • Довжина. Стандартний варіант (ковдри, кокони), варіюються від 2 до 2,2 метрів, що дозволяє використовувати їх будь-якому туристові.
  • Ширина. Вибирати ширину мішка необхідно з урахуванням комплекції. Для туриста із середнім статурою оптимальним варіантом буде ширина 80 сантиметрів (враховується найбільш широка частина вироби). Туристи більш щільної статури зобов'язані віддавати перевагу виробам, ширина яких становить 90 сантиметрів.

Матеріал, наповнення

Для пошиття верхнього оболонки сучасних спальних мішків використовується переважно матеріал синтетичного походження. За рахунок цього вироби відрізняються легким вагою, максимальною міцністю, швидко сохнуть. Для забезпечення комфортного відпочинку, внутрішня підкладка може бути виконана з фланелевою, бавовняної тканини.

При виробництві спальних атрибутів, призначених для екстремального туризму, зовнішня оболонка часто виготовляється з мембранного матеріалу. Дана тканина істотно знижує намокання під впливом інею, конденсату, які осідають на стінах наметів.

На теплоізоляційні властивості безпосередній вплив надає наповнювач. Сучасні моделі найчастіше утеплюються:

пухом водоплавних птахів (гусячим, качиним). Вони найбільш ефективно зберігають тепло, відрізняються легкістю. Використовувати їх можна тільки в сухих умовах. В іншому випадку пух вбере всю вологу, втратить теплоізоляційні властивості;
синтетичним наповнювачем (синтепон, холлофайбер, силікон, інші). Швидко висихають, практично не вбирають вологу.
Моделі з пухом більш дорогі, а з синтетичним наповнювачем - бюджетні. Вибираючи спальний мішок слід враховувати не тільки його вартість, а й умови використання.

Вибір температурного режиму

Кожен спальний мішок призначається для використання при певному температурному режимі навколишнього середовища. Тобто, є для зими, літа і осені / весни. Цей критерій найбільш важливий при виборі туристичного атрибута. Існує три колірних зони і чотири значення температури.

  1. Значення MAX (червоний колір). Свідчить про граничний порозі плюсової температури навколишнього середовища. Червона зона гарантовано забезпечить спокійний сон навіть новачкам, а зігрівшись можна розстебнути блискавку або спати як під ковдрою, за умови, що надіто термобілизна.
  2. EXTREME (синій колір). Так звана «зона ризику» (свідчить про допустимому межі виживання). Зона даного кольору підходить для досвідчених туристів, адаптованих до холодів.
  3. COMFORT (жовтий колір). Нижній показник температури «комфорт». При цьому заявленому температурному режимі, з повністю застебнутому блискавкою, надітому капюшоні, в нижній білизні, шкарпетках, людина не замерзне, буде спокійно спати більше восьми годин.
  4. LIMIT (жовтий колір). Мінімальна перехідна межа температурного режиму. В цьому випадку, якщо блискавка застебнута, капюшон надітий, при наявності нижньої білизни, людина спить в більш-менш комфортних умовах, в зручній позі, близько восьми годин. Якщо температура навколишнього середовища нижче межі «ліміт», сплячий замерзне.

Визначальною є жовта зона, вона свідчить про середні можливості спального мішка. Слід враховувати той факт, що на комфортний сон впливає як температура повітря, так і вітер, рівень вологості. Якщо аксесуар вибирається для представниць прекрасної статі, потрібно пам'ятати, що тіло жінки під час сну втрачає тепло набагато швидше, ніж тіло чоловіка. Виходячи з цього, жінкам потрібен більш теплий (поправка на температурний режим складає плюс 5 градусів).

Більше пропозицій в каталозі: Намети, спальники