Тюнінг човна ПВХ - важливий процес, спрямований на удосконалення плавального засобу та його функціональних можливостей в цілому. Величезна кількість всіляких аксесуарів, виконаних з якісних матеріалів, дозволяють власникам човнів підбирати конкретні деталі для певної моделі або ж віддавати перевагу універсальним конструкцій.
Сучасна фурнітура для надувних човнів ПВХ від популярних виробників дозволяє помітно збільшити і продовжити експлуатаційний термін плавзасоби в цілому.
Рим буксир використовують для буксирування плавального кошти. У деяких випадках даний пристрій можна монтувати, використовуючи якірний рим для ПВХ човни і захисний брус ПВХ, який застосовують в якості кріплення каната для якоря в надувних човнах від різних компаній-виробників.
Конструкція сучасного буксира має на увазі під собою наявність міцного металевого кільця, яке має спеціальне покриття з антикорозійним напиленням. Кільце монтується в заздалегідь підготовлену ПВХ-накладку, яка відрізняється всілякими формами.
Здійснення такого тюнінгу човни ПВХ може проводитися абсолютно на будь-яких плавальних засобах не тільки від українських компаній, але і також від зарубіжних виробників - Колібрі, Шторм, Барк, Омега і інші не менш актуальні моделі. Даний процес має на увазі під собою застосування методу проклеивания за допомогою поліуретанового двокомпонентного клею, призначеного для човнів - для роботи з ПВХ тканиною. Фіксація відбувається, безпосередньо, на балон плавзасоби.
У більшості випадків власники човнів встановлюють буксирне кільце в області носа або ж на борт плавального кошти. На сайті нашого інтернет-магазину представлені вдосконалені моделі рим ручки буксира від перевірених компаній-виробників. Запропоновані вироби можуть одночасно виконувати кілька функцій - використовуватися в якості ручки або ж в якості буксира.
Ролик якірного типу використовують для вибірки і надійного кріплення (модифікація з виступами - рим ролик) троса або, як прийнято його називати - якірного фала. Такі вироби прийнято використовувати в парі з різними моделями надувних човнів, які виробляються з популярною ПВХ тканини.
За допомогою якірного роульсами вдається полегшити процес витягування якоря, завдяки наявності можливості позбутися небажаного тертя торса про борту плавзасобу. Таким чином, сидить в човні чоловік зможе зайняти будь-який зручний для нього положення, без необхідності нахилятися над бортами плавального кошти.
Якірний рим для ПВХ човни - допоміжний компонент, який спрощує процес експлуатації кошти на водоймі при будь-яких умовах. Така якісна фурнітура для надувних човнів ПВХ виконана з міцного матеріалу, здатного впоратися з різними типами навантажень.
Така деталь складається зі спеціальної базової майданчика м'якого типу, яка виготовляється з ПВХ матеріалу. Конструкція має на увазі під собою наявність двох вмонтованих вушок, між якими розташувався ролик ребристого типу.
Рим-утка представлена для надувних човнів з ПВХ тканини. Така деталь застосовується в якості допоміжної конструкції для швидкого, надійного та якісного кріплення якірної мотузки (мається на увазі якірний фал), незалежно від його конкретного положення. В результаті, процес фіксації може здійснюватися не тільки, коли якір знаходиться на самому дні водойми, але й також коли він знаходиться в злегка піднятому положенні.
Представлена рим-утка відповідає за можливість міцної фіксації каната, завдяки наявності паза з похилими зубцями. Головне місце установки вироби - носова частина човна (як і рим ролик). Другорядне місце розташування - борта плавального кошти, незалежно від певного місця.
Сучасні виробники пропонують увазі покупців різні колірні рішення, які підбираються, виходячи з колірного відтінку човна - рим-утка сірого, білого або чорного кольору.
Тюнінг човна ПВХ можна проводити самостійно, використовуючи відповідний набір інструментів і допоміжних засобів. Перше, що потрібно виконати - підготувати плавальний засіб до майбутньої роботи. Для цього необхідно накачати човен набагато сильніше, ніж зазвичай - на 10-20% більше стандартного робочого тиску.
Перш ніж приступити до наклейки фурнітури для надувних човнів ПВХ, важливо розмітити узгоджене місце. Після цього, по контуру даної розмітки потрібно обклеїти кордону за допомогою малярного скотча або ізольованою стрічки.
Ділянка, куди буде наноситися клей, попередньо потрібно добре прогріти. Деякі власники човнів ПВХ користуються феном. Крім того, буде потрібно прогріти і рим ролик або інший аксесуар, який важливо надійно зафіксувати. Потім, акуратним шаром наносимо клей - рекомендується скористатися невеликим пензликом для рівномірного розподілу всієї суміші на поверхні.
Після - вичікуємо пару хвилин і знову прогріваємо ділянку наклеювання і, безпосередньо, сам шов, щоб клей трохи почав плавитися. Потім, виконуємо з'єднання і викочуємо валиком (можна використовувати інші підручні засоби, які підходять для даного процесу) залишилися потоки повітря. Весь процес фіксації якірного рима для ПВХ човни займає близько 5-10 хвилин. Саме стільки потрібно, щоб клейовий склад повністю схопився з поверхнею. Для повної надійності, човен буде потрібно залишити в такому положенні на добу.
Для склеювання необхідно використовувати двокомпонентний поліуретановий клей, який також запропонований на сайті нашого інтернет-магазину. Представлений склад спеціально розрахований для роботи з ПВХ тканиною.
Більше пропозицій в каталозі: Фурнітура для надувних човнів