Рим качка для надувних човнів (Під шнур від 10мм) Чорна Код: 0406


Закінчився


Основні характеристики
Розміри
240х190х55мм

Відгуки про товар


Питання про товар

Немає питань про цей товар, станьте першим і задайте своє питання.

Популярні запити

Рим качка для надувний ПВХ човни


Спеціальна рим качка для човна ПВХ - популярна човнова фурнітура, яка відповідає за швидку і зручну можливість фіксації каната. Процес фіксації зрозумілий і досить простий. Тому навіть новачки зможуть розібратися з двокомпонентним поліуретановим клейовим складом, який надійно фіксує деталь в заздалегідь підготовлене місце. Проклейка здійснюється згідно з інструкцією, вказаною від виробника клею.

Основні характеристики рим качки для човна ПВХ:

  • колірний відтінок - чорний;
  • підставу деталі виконано з популярного матеріалу - полівінілхлорид;
  • габарити представленої моделі - 240х190х55 мм;
  • діаметр фіксованого фала від 10 мм і більше;
  • розміри борту плавального засобу від 40 мм і більше;
  • глибина пазів становить 3 мм;
  • мінімальна відстань між губками - 6 мм, а максимальні габарити - 11 мм.

Процес фіксації рим качки для човна ПВХ здійснюється на балон. Головне місце розташування такої фурнітури - носова частина плавзасобу. Якірний канат кріпиться в відповідному пазу, за допомогою наявності похилих зубів. Якісна експлуатація даного вироби на увазі під собою застосування замість каната спеціального крученого шнура діаметром від 6 мм і більше.

Деталі для надувних плавальних засобів від відомих виробників

Щоб вибрати і придбати якісні аксесуари для човна Колібрі, необхідно ознайомитися із запропонованим асортиментом від інтернет-магазину ЗВЗ. На сайті запропоновані оригінальні моделі, які повністю відповідають основним стандартам якості. Головна особливість такої фурнітури полягає в її універсальності, так як вироби від компанії Kolibri можуть експлуатуватися на надувних човнах інших фірм-виробників.

Представлені аксесуари для човна Колібрі характеризуються простим способом кріплення за допомогою відповідного клею, розрахованого для роботи з тканиною ПВХ. Вибрати відповідну модель можна прямо зараз, скориставшись зручним пошуком по сайту або звернувшись за допомогою до менеджерів магазину ЗВЗ.

Доставка продукції здійснюється по всіх регіонах України. Терміни доставки безпосередньо залежать від конкретної області, куди потрібно відправити придбаний товар. Крім того, покупці мають можливість самостійно вибрати зручний спосіб оплати: накладений платіж або оплата на карту Приватбанку.

 
Напишіть нам

Напишіть
нам

Close

© «Завжди вигідне замовлення» - 2012-2024
Платіжні системи: