Рим качка Bravo мала (Під шнур від 8 мм) Чорна Код: 0434


Закінчився


Основні характеристики
Розміри
198х152х45см

Відгуки про товар


Питання про товар

Немає питань про цей товар, станьте першим і задайте своє питання.

Носовий якірний рим для вашого човна


Облаштування особистісного побуту є людською унікальною рисою, власне, яка і стала причиною того, що сучасний ринок почав пропонувати своїм споживачам безліч різноманітних аксесуарів, здатних зробити життя комфортнішим і простий.

Серед неймовірно великої кількості пристосувань і пристроїв, власників суден і любителів «пополювати» за рибою, безсумнівно приверне мала Рим-Качка, яку пропонує наш інтернет-магазин.

Чим вона хороша?

Виріб являє собою досить просту і нехитру конструкцію, призначену для якоря. В принципі, якірний рим зовні схожий з дзьобом качки. Оснащується спеціальним висококласним затискачем і вусиками, які можуть мати абсолютно різну довжину.

Основним призначенням малої Рим-Качки є забезпечення максимально практичною і надійної фіксації з човном фала, який відповідає за кріплення піднятого або опущеного якоря. За рахунок унікальних конструктивних особливостей виробу, фал миттєво фіксує в необхідному положенні якір і забезпечує надійне утримання водного судна на ме6сте.

Зняти якірний рим гранично просто. Цей процес займе не більше пари секунд. Важливою перевагою пристрою є те, що воно звільняє власника човна від необхідності притримувати судно рукою під час прив'язки канат до якоря.

Безсумнівно, рим якірний носовий купити повинен абсолютно кожен рибалка, адже ця модель підходить для всіх ПВХ-човнів, які оснащені практичним балоном з показником діаметра від 28 см. Важливо те, що велика частина сучасних варіацій рима призначені для масивного водного транспорту, оснащеного балонами з діаметром від 38 до 40 см.

Тому власники невеликих човнів не можуть підібрати для себе підходящий варіант пристрою. Але, наш інтернет-магазин допоможе впоратися з цією проблемою, адже у нас Ви можете рим якірний носової купити високої якості і за доступною цінової категорії.

Технічні характеристики:

  • розмірний показник платформи становить 150х110 мм;
  • підходить під шнур, диметр якого дорівнює від 8 мм;
  • виконана в чорному кольорі;
  • відрізняється легкістю і компактність.

Прямо зараз заходите на наш сайт і купуйте висококласну малу Рим-Качку на вигідних умовах співпраці, виготовлену з кращих сучасних матеріалів і по рентабельною цінової категорії.

 
Напишіть нам

Напишіть
нам

Close

© «Завжди вигідне замовлення» - 2012-2024
Платіжні системи: