Такі пристосування для промислового лову риби як волок, невід та волок, можна по праву назвати «предками» всіх сучасних «технічних засобів» для вилову риби. Згадки про ці знаряддя лову можна зустріти в стародавніх манускриптах, а їх актуальність і ефективність залишається незмінною і сьогодні.
Багатьох цікавить питання про те, чим саме відрізняється бредень від волока або невода. Відповідь на це питання досить простий: за великим рахунком ці сітки конструктивно нічим не відрізняються, а лише відрізняються розмірами і способом їх застосування. У нашому інтернет - магазині представлені рибальські снасті від кращих виробників в найбільш широкому асортименті, а тому кожен зможе вибрати саме те, що йому більше до душі. Про деякі особливості бреднів, неводів і волоки піде мова в цій статті.
Почати варто з того, що рибальський бредень - це заводна снасть, яку можна тягнути як класичним способом, так і по березі, якщо мова йде про невеликий озері. Конструкція бредні вельми нехитра і складається з Гузиря, який надійно кріплять між двох приводів. Спосіб застосування також залежить від фактичного розміру бредні, довжина якого може складати від 6 до 50 і навіть більше метрів, а ширина - від 1,5 до 2 м. Маячня, що мають довжину понад 30 метрів, погодьтеся, тягти вбрід досить непросто, особливо в глибоких водоймах різного виду. У цьому випадку доцільно ловити рибу великою компанією - вчотирьох і більше.
Головне правило хорошого бредні - це пропорційність конструктивних частин, а саме правильного співвідношення ваги вантажив і розмірів поплавців, а також розмірів;
Зібрати власний правильний бредень - це справжнє мистецтво, секрети якого прийнято передавати з покоління в покоління. Принцип виготовлення бредні такий: спершу на краю приводу кріплять спеціальні держаки для захоплення руками. По верхньому шнуру кріплять поплавці відповідного розміру для того, щоб забезпечити витягування на поверхню. Знизу конструкції кріплять спеціальні ланцюги, але частіше - грузила певної ваги, які забезпечують волочіння по дну.
Перевага вантажив полягає в тому, що вони мають меншу вагу, ніж ланцюги. Більш важкі ланцюги дозволяють зловити більше донної риби, завдяки властивості облягати всі без винятку нерівності на дні водойми. Тягти бредень з ланцюгами можна, не побоюючись порвати міцні ланцюги, чого не скажеш про мотузках з грузилами.
Так само як і бредень, рибальський невід являє собою відціджують знаряддя лову. Такі конструкції призначені для того, щоб охопити якомога більшу площу водойми і зробити мінімальними обмітали ділянку. Невід можна використовувати не один раз при належному догляді, а тому після кожної «полювання» невід слід ретельно очистити невід від рослинності та інших сторонніх предметів, а потім добре просушити, щоб уникнути появи неприємного запаху. Не рекомендується сушити невід на ділянках, куди потрапляють прямі сонячні промені, так як їх вплив може стати причиною пересихання і деформації невода. Для зберігання сітки краще підвісити, так як вона ризикує бути згризеною мишами в зимовий період, коли вони особливо гостро мають потребу в їжі і можуть відчути запах свіжої риби.
У центрі невода також передбачена кишеня, головна функція якого - утримання улову. Карман може бути зроблений з сітки з будь-яким діаметром осередку, в залежності від того де і коли ви плануєте ловити рибу. З таким пристосуванням для лову ви завжди принесете з риболовлі досить велика кількість риби.
Будь-волок рибальський, купити який ви можете в нашому інтернет - магазині об'єднує багатовіковий досвід рибалок і виконаний вручну з високоякісних матеріалів відповідно до заданими характеристиками.
Сітка парашут - це кастингові сітки, які історично були не надто популярні в нашій країні, але сьогодні набувають все більшої популярності. Процес лову виглядає з боку досить ефектно: рибалка кидає в воду невизначеної форми згорток, який в польоті розправляється, подібно парашута, перетворюється у велику круглу сітку. Така сітка, на очах у здивованої публіки завжди повертається з багатим уловом. Кастингові сітки тепер стали популярні і в нашій країні, а тому купити таку сітку тепер не складає труднощів.
Принцип лову такою сіткою наступний: сітку намотують особливим чином на руку так, щоб вона розправлялася в ході руху до води, і потім накидається на водойму, охоплюючи ділянку рівного діаметра. Відвантажена частина снасті після цього опускається на дно і після певного часу парашут витягують за допомогою шнура, який кріпитися до дна сітки.
Таке знаряддя лову як кастингова сітка являє собою сетеполотна (мононитка або кручена нитка), по краях якого натягнутий шнур і грузила. Сітка має неодмінно форму правильного кола. Зверніть увагу на маркування сітки, яку ви купуєте, більшість виробників вказують не діаметр, а радіус. Якщо сітка зроблена в Америці, то її розміри можуть бути вказані не в метрах, а в футах, а європейці частіше використовують метричну систему. Китайські сітки не витримують ніякої конкуренції, а тому ми не можемо вам рекомендувати снасті таких виробників. У гонитві за мінімальною ціною можна отримати непрацездатну снасть.
Важливе значення при виборі сітки має діаметр і довжина центрального шнура, який повинен бути досить товстим для того, щоб не різати руки і його довжина, як правило, повинна становити 4-4,5 м. Досвідчені і вправні рибалки іноді подовжують центральний шнур, але якщо ви новачок, то робити цього не варто.
Ми пропонуємо вам високоякісні кастингові сітки, волоки і неводи від кращих виробників, які раді представити свою продукцію на сторінках нашого інтернет магазину ЗВЗ.