Бредень, невід, волок 6 метрів (+ Карман 2м) Код: 0001

Доступні опції


Закінчився


Основні характеристики
Будова
Волок з кишенею
Довжина
6 метрів
Матеріал полотна
Капронова нитка 0.8мм
Тип грузика
Бочонок (Свинець)
Виробник
Ручна робота (Україна)
Особливості

Промисловий бредень, невід, волок з капронової нитки:

 • 100% Гарантія якості - ручна робота
 • Широкий асортимент з різними параметрами
 • Можливість зробити необхідний розмір під замовлення
 • Снасть виготовлена ​​з капронової нитки 0.8мм (93х1х3текс)
 • Якісна робота, завдяки правильній посадці і відвантаження
 • Нитка 0.8мм має оптимальну вагу і величезний запас міцності
 • Міцна нитка дозволяє використовувати снасть в каряжістих місцях
 • Снасть виготовлена ​​з урахуванням рекомендацій промислових підприємств
 • Свинцеві поліровані грузила довгастої форми не западають в клітинку
 • Нижній шнур завжди товще верхнього, так як на нього припадає основне навантаження
 • Карман вшитий конвертом, що позитивно позначається на якості роботи всієї снасті

Відгуки про товар


Питання про товар

Немає питань про цей товар, станьте першим і задайте своє питання.

Популярні запити

Невід, бредень або рибальський волок


Бредень - це рибальська снасть, історія якої налічує багато століть. Спосіб вилову риби за допомогою такого «інструменту» був відомий нашим предкам і широко використовувався для видобутку їжі. Багато століть пройшло, але бредень або невід, практично не змінився, ні з точки зору зовнішнього вигляду, ні з точки зору конструкції і способу вилову. Втім, варто зауважити, що використання сучасних технологій і матеріалів в процесі виробництва рибальського волока робить снасть міцною і довговічною. Детальніше про види рибальських бреденів, можна ознайомитися в статті: "Що потрібно знати про бредені і неводах?"
У нашому інтернет магазині ви можете купити рибальський волок ручної роботи, з Делі від відомого виробника «Касимов». Відомий найширшим асортиментом сетематеріалов і виробів для них. Знамените Касимівське сетеполотна відрізняється тим, що в процесі виробництва використовується ручна праця. Сетеполотна виробляють з капрону високого класу і інших матеріалів, які забезпечують якісні характеристики невода, ціна якого досить демократична. Крім того, Касимівське сетеполотна легко може бути самостійно полагоджено рибалкою, що значно збільшить термін експлуатації виробу. Хороший рибальський волок може прослужити, при гарному догляді, дуже довго.

Що являє собою волок?

Бредень, невід або волок - це рибальська снасть, яка використовується як рибалками любителями, так і в промисловому рибальстві. Конструктивно така снасть являє собою Гузир, розташований між двома крилами (або приводами). Довжина невода може бути абсолютно різною і складати від 6 до 200 метрів. Бредень з розміром полотна більше 20 метрів використовують для колективної або промислової рибної ловлі, так як тягнути вбрід одній людині подібну конструкцію досить проблематично.

Бредень, купити який вважає своїм обов'язком кожен любитель рибної ловлі, являє собою рухоме знаряддя лову, що і є вагомою відмінністю цієї снасті від об'ячеівающіх знарядь лову. Це обумовлено тим, що принцип лову бреденем заснований на проціджуванні через неводи.

Як правильно вибрати рибальський волок?

Для того, щоб отримати бажаний великий улов, кожному рибалці варто знати, якими критеріями вибору слід керуватися, якщо ви збираєтеся купити бредень:

 • Важливе значення в даному випадку має, перш за все, співвідношення ваги вантажив і поплавців. Якщо має місце невідповідність цих параметрів, то рибна ловля з такою снастю може виявитися неефективною.
 • Також має значення розмір Гузиря або кишені. Залежно від параметрів бредені кишеню може мати різний розмір осередку і розмір самого Гузиря.
 • Кращі неводи виконані, як правило, з капронових ниток, які мають масу переваг, особливо що стосуються зберігання невода і його експлуатації. Крім того, такі неводи легко можна самостійно відремонтувати.

Варто також врахувати розмір вироби й урівняти його з розміром водойми, де ви припускаєте рибалити.

Конструкція невода або рибальського волока

Бредень, як уже було зазначено, є полотно з осередками різних розмірів, розташоване між двох приводів. З кожного боку є спеціальні ручки, які роблять захоплення снасті зручним і комфортним для рибалки. На верхньому шнурі розташовуються спеціальні поплавки з пінопласту, які призначені, перш за все, для витягування невода на поверхню водойми.

Знизу конструкція передбачає наявність свинцевих грузил або ланцюгів, призначених для волочіння по дну. Ланцюги мають свої переваги і недоліки. З одного боку, ланцюг досить важка, що може створити певні незручності в тому випадку, якщо волок має великий розмір. У таких великих риболовецьких волоки ланцюга часто є тільки безпосередньо під кишенею, а на крилах - мотузки з грузилами. Якщо невід порівняно невеликий, то ланцюга можуть стати непоганою підмогою в лові донною риби.

Умови зберігання і експлуатації

Невід або бредень можна використовувати не один раз, і термін його експлуатації досить великий, якщо рибалка стане дотримуватися такі нехитрі правила:

 • відразу після використання невід слід добре вимити;
 • сушити бредень рекомендується далеко від сонячного світла, щоб уникнути його пересихання, що робить снасть вразливою до механічних пошкоджень;
 • зберігати снасті рекомендується в підвішеному стані, щоб уникнути псування мишами, які взимку, відчувши запах риби, можуть ізгризть невід і привести його в непридатність і т.д.

Якщо ви зважитеся купити рибальський волок, то ви ніколи не залишитеся без багатого улову. Ловити на невід краще взимку або восени, коли рослинність вже встигла осісти на дно і не стане заважати вам витягнути невід. Даний вид рибальської снасті дозволяє осягнути більшу частину водойми, скорочуючи обмітали ділянку. Застосовують його в будь-яких водоймах, незалежно від їх розмірів.

Наш інтернет - магазин пропонує найширший асортимент рибальських снастей, а так само сетематеріалов до них, длябудь-яких цілей і в різних цінових категоріях. Ми пропонуємо кращі рибальські снасті від відомих виробників. Цінова політика нашого магазину настільки лояльна, що ви зможете купити навіть більше снастей, ніж планували, а якість - змусить вас повернутися до нас знову і знову. Серед інших прерогатив можна відзначити зручні способи доставки і оплати, а також консультації наших кваліфікованих співробітників, які ви можете отримати абсолютно безкоштовно, якщо зв'яжіться з нами за телефонами, вказаними в розділі сайту Контакти.

 
Напишіть нам

Напишіть
нам

Close

© «Завжди вигідне замовлення» - 2012-2024
Платіжні системи: