Кастингова сітка, парашут 3 метри Ø20-25мм (Нитка) Код: 0079


Основні характеристики
Тип
Американка
Висота
1.5 метри
Будова
Без кільця
Діаметр
3 метра
Матеріал полотна
Капронова нитка
Тип грузика
Свинцевий (Зажимний)
Колір
Виробник
Ручна робота (Україна)
Вага
1.6кг
Особливості

Кастингова сітка з капронової нитки:

Рекомендується для тих хто вже має досвід роботи з даним видом снастей.

 • 100% Гарантія якості
 • Стропи з міцної капронової нитки 1.2мм
 • Снасть виготовлена ​​з капронової нитки 0.8мм
 • Можливість зробити необхідний розмір під замовлення
 • Полиамидное сетеполотна практично не вбирає вологу
 • Якісне розкриття, завдяки правильній відвантаження снасті
 • У ключових місцях на стропах встановлені нержавіючі кільця
 • Міцна нитка дозволяє використовувати снасть в каряжістих місцях
 • Снасть виготовлена ​​з урахуванням більшості рекомендацій від рибалок
 • Свинцеві поліровані грузила довгастої форми не западають в клітинку

Відгуки про товар


Питання про товар

Немає питань про цей товар, станьте першим і задайте своє питання.

Популярні запити

Кастингова сітка з капронової нитки - хороший вибір для промислу

 

Парашут з капронової нитки (93х1х3) - 0.8мм товщина

Кастингова сітка, парашут - надійна снасть для вилову риби в промислових масштабах. Сітка виготовлена ​​з нитки, що характеризується високим рівнем міцності і тривалим терміном експлуатації. Зручна для застосування не тільки професіоналами, але і новоспеченими рибалками. Відрізняється доступною ціною в поєднанні з бездоганною якістю. Доставка можлива в усі населені пункти країни.

Багато рибалки на особистому досвіді мали можливість перевірити практичність кастингових сіток ознайомитися з принципом їх дії. Як показує практика, їх доцільно застосовувати для вилову риби в тих водоймах, в яких дно і вода чисті - без водоростей, корчів, сміття, оскільки ці снасті мають властивість сильно заплутується, ніж зводять до нуля результативності риболовлі. Щоб уникнути подібного неприємного результату і отримати гарантований улов, далекоглядні професіонали і новачки роблять вибір на користь сітки парашут. Вона виготовлена ​​з міцно переплетеного сітне полотна, добре витримує важкі улови і великогабаритну здобич.

Сітка парашут - це ідеальний варіант для чистих водойм, в категорію яких потрапляють приватні ставки і ділянки річок. Якщо за водоймою організований регулярний догляд, це означає, що сітка не зможе зачепитися ні за корч, ні за коріння, ні за будь-які ще елементи підводної рослинності. Крізь чисту воду рибалка зможе без зусиль побачити, чи рівно розмістилася встановлена ​​ним снасть або ж її положення вимагає коректування. Якість знаряддя лову, доповнене належним станом водойми і відповідальністю рибалки - головні умови, які здатні забезпечити бажаний результат.

Порядок застосування

Кастинговим рибальським сіток, виготовленим з нитки, рекомендується в першу чергу віддати перевагу новачкам, які не мають досвіду поводження з повнометражними спорядження, що відрізняються великими габаритами. Також подібні знаряддя лову добре підійдуть і рибалкам, оправи на промисел поодинці. Не дарма ж кастингові сітки спочатку були розроблені для тих, хто займається виловом риби в промислових масштабах без залучення помічників (наприклад, у власному рибному господарстві).

Професіонали рекомендують враховувати такі нюанси в процесі застосування кастингової рибальської сітки:

 • Якщо ознайомитися попередньо з інструкцією, сітка з першого разу буде розправити легко навіть того рибалці, який тримає її в руках вперше. Невід'ємне гідність снасті - гранична простота в експлуатації.
 • Знаряддя лову відрізняється невисоким вагою. А це ще одне підтвердження того, що впоратися з нею самостійно не складе труднощів.
 • Категорично забороняється закидати у водойму попередньо НЕ розправлену кастингову сітку. Якщо знехтувати цією умовою, можна зіткнутися з неприємною ситуацією, коли грузила, якими оснащено спорядження, опинившись під водою, потягнуть на дно складені ділянки сетеполотна, так і не давши їм розпрямитися.
 • Краще відразу визначити глибину водойми в різних його зонах, якщо така інформація відсутня. У деяких місцях ставка або річки її може виявитися недостатньо для того, щоб парашут мав можливість повністю розкритися, і тоді рибалка закінчиться безуспішно.
 • Не слід нехтувати належним доглядом за снастю після кожного її застосування. Сіткапотребує миття, делікатному просушування в півтіні, не під прямими сонячними променями. Зберігати її рекомендується в герметичному контейнері великого розміру, в якості якого може послужити і ємність для зберігання харчових продуктів. Це дозволить вберегти снасть від пересихання, трухляві і появи інших дефектів і механічних пошкоджень.

Кастингова сітка з нитки охрестили ще «американкою». Почасти це пов'язано з твердженням, що таке знаряддя лову винайшли колись американські рибалки, які займалися масовим виловом великої риби, що живе в прісних водоймах на Американському континенті, а також в омивають його береги морях. Підтвердити або спростувати цю теорію в наші дні не представляється можливим. Та це й не зіграє істотної ролі, адже назва встигло вже стати прозивним, а сітка, що отримала його, придбала завдяки своїм технічним характеристикам широку популярність, яка стрімко продовжує зростати.

Вкрай важливо врахувати!

Вся кастингова сітка- виготовлена ​​з нитки. Поряд з високою міцністю і універсальністю, цей матеріал має властивість добре поглинати рідину. Отже, знаряддя лову набуває в воді значний додатковий вагу. Зверніть на цю особливість спорядження увагу і не випускайте з поля зору, щоб згодом вона не стала для вас неприємною несподіванкою. Щоб сітка просохла, її потрібно розкласти на свіжому повітрі, але не під палючими променями. Для повного випаровування води досить буде пари годин. Суху сітку можна буде скласти, прибрати на зберігання або транспортувати.

Чи не визнаємо зайвим ще раз зробити акцент на доцільності придбання спеціного місткого контейнера для знаряддя лову. Така ємність зможе спростити експлуатацію сітки парашут, виконаної з нитки. Купити кастингову сітку в Україні - кращий вибір рибалки промисловики.

 
Напишіть нам

Напишіть
нам

Close

© «Завжди вигідне замовлення» - 2012-2024
Платіжні системи: