Підвісні сушарки для сухофруктів і риби

Код товару: 0398

0

249.00 грн

Сушка для фруктів Літо - традиційний сезон за..

Код товару: 0400

1

315.00 грн

Сушка для грибів Сушені овочі, фрукти і гриби..

Код товару: 0401

1

321.00 грн

Сушка для фруктів та овочів Сушка овочів, фру..

Код товару: 0399

1

Сушки для риби Кожен рибалка задається питанн..

Код товару: 0403

0

Сушка для грибів і ягід Як можна висушити різ..

Код товару: 0402

2

Сушка для сухофруктів Щоліта люди збирають ур..

Сітка для сушки фруктів підвісна


Як запастися смачними фруктами, овочами і зберегти їх смакові якості? Для цього буде потрібно скористатися спеціальним пристосуванням - сітка для сушки фруктів підвісна, завдяки якій можна цілий рік насолоджуватися різними смаколиками.

Однак навіть не смакові якості відіграють першорядну роль, а корисні властивості: всі продукти зберігають величезну кількість вітамінів, всіляких ферментів і білків, які вкрай необхідні людському організму.

Коли продукти самостійно висушуються при дотриманні температурних показників, вони залишаються «живими». Сітка для сушки здатна пригальмувати протікають процеси ферментативного розщеплення, які не можуть тривати в умовах гострої нестачі вологого повітря. В результаті, стінки всіляких продуктів стають непроникними для бактерій. Найбільш оптимальні температурні показники для сушки фруктів варіюються в межах від 45 до 50 градусів максимум. Однак для кожного окремого виду необхідно підбирати визначену температуру і враховувати рівень вологості в цілому.

Конструкційні особливості

 • Підвісна сітка для сушіння риби і фруктів має спеціальний міцний каркас, який є основою всієї конструкції. Така модель має кілька полиць для розміщення продуктів, а в якості основи виступає нержавіюча дріт. Це забезпечує надійний захист від можливого негативного впливу вологого повітря, тому конструкція не піддається корозійному впливу.
 • Сучасна сушарка для грибів має відповідну сітку, пошитий з нейлону - матеріал не розтягується і здатний витримувати великі навантаження. Сітка має дрібні осередки, за рахунок чого комахи не зможуть проникнути всередину сушарки, тому всі продукти знаходяться в цілісності й схоронності протягом усього часу сушіння.
 • У нижній частині конструкції знаходиться подвійне дно, яке використовують для установки додаткового піддону. Представлена ​​модель має дві блискавки, які надійно фіксуються і захищають від небажаного проникнення комарів, мух та інших комах.
 • У верхній частині вироби можна побачити спеціальну мотузку, за яку конструкцію підвішують в приміщенні або на вулиці, в залежності від умов і конкретного продукту.
 • Сучасна і компактна сушарка для риби, купити яку можна на нашому офіційному сайті, досить швидко складається і розкладається, не займаючи багато вільного місця в процесі зберігання. Крім того, виріб підходить для перенесення або транспортування на значну відстань. Представлена ​​модель не потребує особливого повсякденному догляді.

Для чого використовують сушарки?

Зловити рибу або зібрати гриби в лісі - це тільки половина справи. Важливо зберегти свіжість, все соки і аромати продукту протягом довгого часу. За допомогою спеціальних сушарок підвісного типу можна з легкістю зберегти різні продукти навіть далеко від власного будинку. Така модель підійде для рибалок, які відправляються на рибну «полювання» з ночівлею в літні сезони. Щоб зберегти власний улов, можна взяти з собою дану конструкцію і відшукати надійне місце для її підвішування.

Сітка для сушіння риби або грибів може бути підвішена прямо на гілці біля намету або розбитого кемпінгу. Також, конструкція відмінно підійде для дачників, які цілий сезон зможуть збирати і підсушувати всілякі фрукти.

Основні переваги використання сушарки

Серед величезної кількості незаперечних переваг такої моделі, важливо відзначити такі особливості:

 • Надійна і міцна конструкція, яка вкрай стійка до різних погодних умов.
 • Відносно невелика вага моделі і можливість швидко складати і розкладати.
 • Мелкоячеистая сітка - відмінний захист продуктів від всіляких комах, що дозволяє підвішувати сушку навіть на свіжому повітрі.
 • Стандартна сушарка для грибів не потребує особливого догляду - достатньо її випрати вручну або за допомогою пральної машинки (вибираючи певний режим).
 • Вибравши якісну конструкцію на сайті, покупець зможе заощадити власний час на складання сушарки своїми руками.
 • Виріб забезпечує всю сім'ю смачними грибами, різними ягодами, фруктами і рибою.
 • Всі продукти зберігають власні корисні властивості.
 • Простий спосіб експлуатації дозволяє кожному бажаючому скористатися такою моделлю і урізноманітнити власні методи зберігання всіляких продуктів. Тепер, крім звичного варення або компоту з ягід, можна спробувати зберегти їх природну форму, вітамінний склад і смакові якості.

Відмінне рішення для зберігання продуктів

У нашому інтернет-магазині представлений величезний асортимент різних видів підвісних сушарок, які є незамінним «аксесуаром» для рибалок, дачників, а також для людей, що бажають правильно харчуватися і зберегти корисний склад будь-яких продуктів.

Підвісна сітка для сушки продуктів представлена ​​в різних розмірах - на сайті запропоновано шість видів моделей, кожен з яких мають три або п'ять відділень. 

Залежно від кількості продуктів кожен покупець зможе підібрати найбільш відповідне рішення.

Головна загальна характеристика всіх виробів полягає в наявності дрібнопористої сітки, виконаної з нейлону. Таким чином, сітка надійно оберігає продукти від різних шкідників.

У каталозі товарів запропонований величезний асортимент, який постійно поповнюється новими конструкціями. Перед відправкою оформленого замовлення кожен товар проходить ретельну перевірку на шлюб, після чого упаковується для цілісності й схоронності.

Зручна і практична, підвісна сушарка для фруктів, купити яку можна прямо зараз у нашому інтернет-магазині, стане ідеальним рішенням для приготування смачних підсушених продуктів. Застосування якісних матеріалів забезпечує тривалу експлуатацію всієї конструкції.

Більше пропозицій в каталозі: Намети, спальники