Сушка харчова на 3 відділення (45х45х65см) Код: 0400


Основні характеристики

Відгуки про товар


Питання про товар

Немає питань про цей товар, станьте першим і задайте своє питання.

Популярні запити

Сушка для грибів


Сушені овочі, фрукти і гриби - це універсальна заготовка на зиму. В процесі маринування та консервування продукти втрачають більшу частину своїх корисних властивостей, а грамотна сушка дає можливість зберегти їх максимально. Успіх заходу залежить від двох чинників: майстерності господаря і правильно обраних методів.

Сонячно-повітряний спосіб сушіння дарів лісу - це простий, але ефективний метод, що зарекомендував себе. Його суть в тому, що під дією сонця і повітря з продуктів випаровується волога. Труднощі, з якими стикаються в процесі сушіння: комахи і пил. Інтернет-магазин ЗВЗ представляє зручне рішення: універсальну сушилку для грибів, ягід і фруктів на три відділення. Виріб має габаритний розмір в розкладеному стані 45х45х65 см, а в складеному вигляді не займає багато місця. Це саме компактне і нескладне пристосування, яке дасть можливість ефективно заготовити продукти на зиму.

Пристрій сушки

Сушка виготовлена ​​з міцного полімерного сітчастого матеріалу з розміром вічка 3 мм. Сітка натягнута на металевий каркас, вона захищає продукти від комах, дає можливість провітрювати заготовки і сушити їх без необхідності перевертання.

Каркас виробу покритий поліетиленом, він не окислюється і не іржавіє. Всі деталі сушки виконані з якісних нетоксичних матеріалів, які можуть безпечно контактувати з харчовими продуктами.

Внутрішній простір сушки вміщує три полки, а значить незалежно один від одного одночасно можуть просушуватись ягоди і гриби, трави і коріння, а також все, що потрібно. Передбачена арочні дверцята на блискавці для зручної закладки, а також кріплення.

Переваги використання підвісної сушки:

  • сушка відбувається рівномірно з усіх боків;
  • продукти зберігають свої корисні властивості і вітаміни;
  • може використовуватися як на дачі, так і на балконі міської квартири.

Окремо варто виділити доступну вартість виробу, простоту у використанні і легкість транспортування.

Де купити сушилку вигідно

В інтернет-магазині ЗВЗ можна купити сушилку для грибів, фруктів, овочів і риби за мінімальною ціною. Універсальна конструкція буде служити вам багато років. Завдяки використанню якісних матеріалів, сушка не поржавіє від миття, а сітка не порветься. Ми доставимо покупку в ваше місто швидко.

 
Напишіть нам

Напишіть
нам

Close

© «Завжди вигідне замовлення» - 2012-2024
Платіжні системи: