Сушка харчова на 3 відділення (50х50х65см) Код: 0401


Основні характеристики

Відгуки про товар


Питання про товар

Немає питань про цей товар, станьте першим і задайте своє питання.

Популярні запити

Сушка для фруктів та овочів


Сушка овочів, фруктів і ягід - це сучасна альтернатива консервації. Такі заготовки добре переносять транспортування і тривале зберігання, не потребують багато місця і спеціальних умов. До того ж в них зберігаються вітаміни (А, С, Е та інші), поживні речовини і калорійність.

Інтернет-магазин ЗВЗ представляє можливість купити сушку для овочів і фруктів за прийнятною ціною. Принцип дії пристосування заснований на природній дегідратації: під дією сонця і повітря з продуктів випаровується волога, не руйнуючи їх структуру. Універсальна сушка має 3 полички, на кожній з яких можна розмістити велику кількість продуктів. Виріб має габаритний розмір в розкладеному стані 50х50х65 см, а в складеному вигляді дуже компактно і не займає багато місця. Завдяки тому, що весь процес сушіння відбувається в підвішеному стані, продукти рівномірно просихають з усіх боків. Вартість харчової сушки настільки символічна, що для потреб дачі можна придбати кілька примірників.

Пристрій

Каркас пристосування виготовлений міцних прутів, покритих пластиковою обмоткою. Прути надійно з'єднані між собою. Полички і стінки виконані з міцної полімерної сітки з дрібним осередком, яка захищає продукти від комах, але в той же час добре пропускає повітря. Матеріал не вбирає запахи, його легко очистити від забруднень. Продукти не потрібно перевертати в процесі сушіння, так як повітря в сушці добре циркулює.

Для зручності закладки продуктів передбачена арочні дверцята на блискавці, які можна розстібати з будь-якого боку. Дверцята щільно закривається і не пропускають комах.

Купити сушку для овочів каркасного типу - це правильне рішення для дачників, рибалок, любителів всіляких заготовок. В'ялена риба, висушена в такому пристосування не буде зіпсована личинками комах, а значить не заподіє шкоди здоров'ю людини.

Де купити сушилку швидко і вигідно

В інтернет-магазині ЗВЗ можна купити сушку для фруктів і овочів будь-якого розміру за доступною ціною. У ній продукти будуть надійно захищені від контакту з комахами, а значить збережуть високу якість. Завдяки використанню якісних матеріалів, каркас не поржавіє від миття, а сітка не порветься. Ми допоможемо вам з вибором, а надійна транспортна компанія доставить покупку за Україну швидко.

 
Напишіть нам

Напишіть
нам

Close

© «Завжди вигідне замовлення» - 2012-2024
Платіжні системи: