Сушка харчова на 3 відділення (40х40х65см) Код: 0399


Основні характеристики

Відгуки про товар


Питання про товар

Немає питань про цей товар, станьте першим і задайте своє питання.

Популярні запити

Сушки для риби


Кожен рибалка задається питанням, як висушити рибу, захистивши її від зараження личинками і подальшого псування. Сушена і в'ялена риба - це смачний і корисний продукт, в якому зберігаються всі корисні властивості, зокрема полінасичені кислоти. Вченими доведено, що вживання сушеної і в'яленої риби захищає від серцево-судинних захворювань і розвитку онкології. Якісно висушену рибу можна без праці зберігати не один місяць.

Інтернет-магазин являє складну сушилку для риби на три відділення, розміром 40х40х65 см. Це недороге і нескладне пристосування допоможе захистити улов від мух, пилу і цвілі. З її допомогою ви отримаєте відмінну в'ялену рибу, приготовлену своїми руками.

Пристрій сушки

Сушка виготовлена ​​з безпечних нетоксичних матеріалів, які можуть контактувати з харчовими продуктами. Каркас виконаний з металу, обтягнутий дрібною поліетиленовою сіткою. Розмір вічка не перевищує 3 мм, тому надійно захистить від проникнення москітів і інших гадів. Конструкцію легко розбирати, вона оснащена арочними дверцятами на блискавці для зручної закладки продуктів. Є три горизонтальних полки і кріплення для підвішування.

Переваги виробу:

  • універсальність;
  • компактність;
  • ефективність;
  • довговічність;
  • безпека.

Час і технологія сушки буде залежати від розміру виловленої риби, а також від бажаного результату. Спочатку рибу необхідно вимити, випатрати і просолити. А вже після цього змити надлишок солі і розкласти на ярусах сушки або підвісити. Краще, щоб екземпляри не стикалися один з одним, це позитивно позначиться на якості сушіння.

Після розвішування риби сушилку краще помістити в добре провітрюваному місці подалі від прямих сонячних променів. Бажано підвішувати конструкцію під навісом, щоб захистити продукт від дощу. Перевертати рибу не потрібно: конструкція забезпечує хорошу циркуляцію повітря всередині.

Де купити сушилку для риби

Інтернет-магазин ЗВЗ пропонує купити сушилку для риби будь-якого розміру, що підходить під потреби конкретного рибалки. Ми пропонуємо вироби високої якості від перевірених виробників. Проконсультуємо і швидко відправимо покупку в будь-який населений пункт України. Виріб легко і компактно складається.

 
Напишіть нам

Напишіть
нам

Close

© «Завжди вигідне замовлення» - 2012-2024
Платіжні системи: