Сушка харчова на 5 відділень (45х45х100см) Код: 0403


Основні характеристики

Відгуки про товар


Питання про товар

Немає питань про цей товар, станьте першим і задайте своє питання.

Популярні запити

Сушка для грибів і ягід


Як можна висушити різні продукти швидко і правильно, перебуваючи вдома або на дачі? Адже в літньо-осінній період дозріває велика кількість фруктів, ягід, грибів, лікарських трав. Все це потрібно встигнути заготовити таким чином, щоб продукти зберігалися в домашніх умовах як можна довше.

Інтернет-магазин ЗВЗ представляє сушилку для грибів і ягід, засновану на принципі природної дегідратації. Його суть в тому, що під дією сонця і повітря з продуктів випаровується волога. Труднощі, з якими стикаються в процесі сушіння: комахи і пил. Універсальна сушка має збільшений розмір, 5 відділень, в кожному з яких можуть сушитися різні продукти. Виріб має габаритний розмір в розкладеному стані 45х45х100 см, а в складеному вигляді не займає багато місця. Завдяки тому, що весь процес сушіння відбувається в підвішеному стані, продукти рівномірно просихають з усіх боків.

Пристрій сушки

Каркас сушки виготовлений з легкого металу. Для захисту від вологи прути покриті пластиком. Завдяки спеціальному способу з'єднання елементів каркаса - хрест-навхрест досягається його висока міцність. Каркас обтягнутий міцною полімерною сіткою з дрібним осередком, яка захищає продукти від комах, але в той же час добре пропускає повітря. Продукти не потрібно перевертати в процесі сушіння, так як повітря в сушці добре циркулює.

Усередині сушки для ягід і грибів п'ять поличок, для зручності закладки продуктів передбачена арочні дверцята на блискавці, які можна розстібати з будь-якого боку.

Переваги використання підвісної сушки для ягід і грибів:

  • забезпечує рівномірну сушку в природних умовах;
  • продукти зберігають свої корисні властивості і вітаміни;
  • не вимагає витрат електроенергії спеціальних навичок;
  • може використовуватися як на дачі, так і на балконі міської квартири;
  • практична модель за доступною ціною.

Для сушіння грибів і ягід краще вибирати теплі дні, коли яскраво світить сонце. Важливо не пересушити гриби - такі екземпляри кришаться при згинанні

Де купити сушилку швидко і вигідно

В інтернет-магазині ЗВЗ можна купити сушилку для ягід, грибів, фруктів, овочів і риби за доступною ціною. Універсальна конструкція буде служити вам багато років. Завдяки використанню якісних матеріалів, сушка не поржавіє від миття, а сітка не порветься. Ми доставимо покупку в ваше місто швидко.

 
Напишіть нам

Напишіть
нам

Close

© «Завжди вигідне замовлення» - 2012-2024
Платіжні системи: