Який вибрати насос для човна
Каталог: Насоси, електронасоси
Одними з найперших насосів є саме механічні пристрої, які діляться на дві категорії - це ручні і ножні пристрої. Найпростішим варіантом вважаються ножні вироби, які отримали в народі назву «жаби» за їх особливу форму.
Однак з плином часу конструкції механічного плану стали витіснятися сучасними електричними насосами, а саме 12-вольтовими «ТУРБІНКА». Такі насоси допоможуть протягом декількох хвилин накачати човен, без особливих зусиль за мінімальну кількість часу.
Що являють собою моделі ножного типу?
Як правило, в одному наборі з човнами ПВХ виробник передбачає наявність практичної ножної конструкції. Представлений пристрій підходить для роботи з невеликими плавзасобами. Ця «жаба» невибаглива в регулярній експлуатації, має відносно тривалий експлуатаційний термін і просту структуру.
Агрегати насосні для човна ПВХ - це відповідне рішення для транспортування на далеку відстань. Завдяки його невеликим габаритам, модель не займе багато місця. Однак при виборі таких виробів, необхідно звертати особливу увагу на матеріал, з яких вони зроблені. Компоненти, які в процесі накачування виконують головну роль, обов'язково будуть виконані з матеріалів штучного походження, а решта допоміжні елементи - зі сталі з антикорозійним напиленням.
Добре, якщо в якості матеріалу для хутра насоса виробник вибрав армоване покриття. При цьому необхідні показники тиску повітряного потоку будуть варіюватися в межах від 400 до 800 mbar.
Функціональні насоси електричного типу
Представлений насос для човна ПВХ сприяє швидкому і якісному накачуванню плавзасобу, незалежно від його габаритів. Як правило, ці моделі додатково укомплектовані спеціальною сумкою-перенесенням, кабелем з необхідними роз'ємами і шлангом. Вдосконалені пристрої мобільні і можуть самостійно зупинити процес накачування на автоматичному рівні.
Щоб вибрати дійсно якісну модель, важливо звернути увагу на такі особливості:
- Оптимальна продуктивність такого насоса варіюється від того, для якої човна потрібно придбати пристрій (мається на увазі її довжина і вага).
- Вибирайте моделі, мембранні деталі яких виготовлені з металу, що не піддається впливу корозії.
- Відмінним варіантом вважаються об'єднані турбінні та поршневі нагнітачі, що функціонують по черзі.
- Одними з найпопулярніших вважаються моделі, доповнені відповідними контролерами і тиску і датчиками, за допомогою яких можна в будь-який момент відключити харчування. Єдиний недолік цих пристроїв полягає в їх ціновій політиці, яка набагато вище, ніж вартість механічних насосів.
Ручні моделі сучасних пристроїв
Поршневі насоси можуть гарантувати тиск 800 mbar або навіть вище. Подвійний ефект даних пристроїв на увазі під собою натискання на шток і його подальше підняття за допомогою спеціальної ручки. Деякі сучасні конструкції цих насосів доповнені індикаторами тиску. Тому, для накачування плавзасобу ПВХ ручним насосом потрібно докласти зусиль. Єдина перевага таких насосів - це можливість накачати хорошу мускулатуру.
Вирішуючи питання: який насос для човна краще, все більша кількість людей віддають перевагою ножним пристроїв, передбаченим в наборі з плавзасобом. В іншому випадку, рибаки вибирають нові електричні насоси, що заощаджують час і сили на тривалому процесі підготовки човна «до роботи».