Насос Bravo 6л для надувного човна Код: 0341


Закінчився


Основні характеристики
Категорія

Відгуки про товар


Питання про товар

Немає питань про цей товар, станьте першим і задайте своє питання.

Популярні запити

Bravo - Насос для надувних човнів


Якщо у вас виникла необхідність поміняти старий насос, який став непридатним і перестав повною мірою виконувати свої функції, або ж ви просто шукайте якісний насос, то ознайомтеся з пропозиціями нашого інтернет-магазину. Серед великого асортименту товару з цієї серії яскраво виділяється шестилітровий насос Bravo.

Характеристики та основні позитивні сторони пристрою

Bravo - це італійська компанія, яка вважається світовим лідером у виробництві насосів різних видів (механічні, електричні, ручні). Висока якість продукту цього бренду вже оцінено багатьма покупцями з усього світу. Саме тому ми не могли обійти стороною і не надати нашим покупцям один з потужних ножних механічних насосів від компанії Bravo.

Основна перевага цього насоса - це його потужність. Обсяг камери становить 6 л, що дозволяє швидко накачати човен. Його робота не залежить від подачі струму, а грунтується на натисканні користувачем ногою на верхню платформу. Багато хто може порахувати такі насоси чимось застарілим з минулого століття, але не поспішайте робити такі висновки. Так, накачування електронним пристроєм пройде в кілька разів швидше, але чи завжди у вас є можливість підключити його до мережі? Відповідь очевидна. Механічний прилад не поступається електричному в своїй практичності.

Насос Bravo укомплектований клапанами. Вони підійдуть до всіх моделей човнів, на яких є клапани цього бренду. Якщо ваше плавальний засіб не оснащено такими деталями не варто засмучуватися. Наші менеджери надають послугу з індивідуального підбору штуцерів, які дозволять легко все під'єднати.

Агрегати насосні Bravo характеризується:

  • високою якістю всіх деталей;
  • міцним пружинним механізмом, який швидко повертає камеру в початкове положення;
  • наявністю в комплектації гнучкого гофрованого шланга;
  • двома виходами для накачування і здування повітря;
  • компактністю габаритів.

Купити насос Браво - це отримати якісний товар, який прослужить довго і справно виконуватиме свою роботу протягом всього терміну експлуатації.

Пропозиції нашого інтернет магазину

Ми завжди намагаємося надати клієнтам тільки якісний товар і при цьому залишаємо прийнятну ціну, щоб кожен зміг оцінити переваги користування брендовим товаром. Крім того, формат інтернет магазину допомагає кожному без особливих зусиль і витрат часу зробити вибір, ознайомиться з особливостями і характеристиками того чи іншого приладу. Погодьтеся, це зручно.

Купити насос Браво у нас - це придбати не тільки швидко, але і гарантовано отримати якісний товар. Крім того, для постійних клієнтів у нас діє бонусна система, яка допомагає заощадити при подальших покупках. Звучить заманливо? Спробуйте і ви переконаєтеся в цьому самі.

 
Напишіть нам

Напишіть
нам

Close

© «Завжди вигідне замовлення» - 2012-2024
Платіжні системи: