Гофра для насоса в зборі (Стандарт) Код: 0342


Закінчився


Основні характеристики
Категорія

Відгуки про товар


Питання про товар

Немає питань про цей товар, станьте першим і задайте своє питання.

Популярні запити

Гофра з штуцерами в зборі


Якщо ви є власником надувного човна, то знаєте важливість і необхідність повноцінного і належного функціонування насоса. Різноманітних ситуацій може бути багато, і щоб не потрапити зненацька важливо забезпечити себе якісним насосом і деталями до нього.

Яку гофру вибрати та що важливо знати

Шланг для човнового насоса - це одна з важливих фурнитур до цього пристрою. Він призначений для подачі повітря від насоса до човна. Він складається з довгої гофрованої трубки (пластикової), два кінці якої мають спеціальні наконечники (штуцери), за допомогою яких гофра під'єднується до човна і насосу.

Важливо пам'ятати, що такий шланг повинен відповідати певним параметрам, щоб забезпечити якісне і повноцінне перекачування повітряних мас в надувний виріб. Шланг або гофра відноситься до аксесуарів і комплектації насоса.

До нього висуваються певні вимоги:

  • гнучкість і пластичність;
  • міцність;
  • можливість приєднання різнопланових штуцерів;
  • зручна і практична довжина виробу (не менше 1 м);
  • цілісність по всій довжині.

Здавалося б, всі ці вимоги очевидні і зрозумілі, але не завжди в продажу можна зустріти дійсно якісний шланг для човнового насоса. Зроблена з неякісного пластика така фурнітура дуже швидко виходить з ладу (тріскається), що призводить або до зниження якості накачування, або до неможливості її проведення. Зіткнутися з такою проблемою в самий невідповідний момент може бути не тільки неприємно, але й небезпечно. Якості цього елемента насоса слід приділяти достатньо уваги при покупці.

Що пропонуємо ми

Для покупців інтернет-магазину «Заходь, вибирай, забирай» ми пропонуємо купити шланг для човнового насоса з набором наконечників. Його довжина становить 1 м, що цілком достатньо для зручного проведення робіт. Пропоноване виріб відрізняється високою якістю, наявністю всіх необхідних насадок, що забезпечують щільне з'єднання гофри з човном і насосом. Саме тому, купуючи цю гофру ви гарантовано і легко зможете під'єднати її самостійно.

Купити шланги для човнового насоса в нашому інтернет-магазині можна всього за кілька хвилин, при цьому ви завжди можете отримати консультацію наших менеджерів в телефонному режимі. З їх допомогою можна підібрати штуцери за індивідуальним замовленням, які ідеально підійдуть для зчеплення саме з вашої човном.

Для наших клієнтів ми пропонуємо не тільки якісний товар, але і цікаві і вигідні умови співпраці. Наприклад, при покупці цього товару ви отримуєте бонуси, які в подальшому можна використовувати при оплаті покупок інших товарів. Погодьтеся, це дуже комфортно і допомагає заощадити. Більш докладно про таку бонусної системи написано на сайті у відповідному розділі.

Купити шланг для човнового насоса в інтернет-магазині «Заходь, вибирай, забирай» можна вже зараз, і найближчим часом обраний товар буде вже у вас.

 
Напишіть нам

Напишіть
нам

Close

© «Завжди вигідне замовлення» - 2012-2024
Платіжні системи: