Гофра для насоса в зборі (Посилена) Код: 0371


Закінчився


Основні характеристики
Категорія

Відгуки про товар


Питання про товар

Немає питань про цей товар, станьте першим і задайте своє питання.

Популярні запити

Гофра насоса з насадками


Гофра або шланг для насоса - це одна з важливих фурнитур до цього приладу. На жаль, вона згодом може приходити в непридатність. Цьому сприяють часті перегини, скачки температур, вплив ультрафіолету. Все це знижує термін експлуатації, а, що з'явилися в результаті цього тріщини, унеможливлюють нормальне накачування човна. Більшість насосів в своїй конструкції передбачають заміну шланга, що дуже зручно.

Шланг для насоса: який він повинен бути

Вибираючи шланг для насоса човна слід звернути увагу на його якість. Адже від цього залежить як довго він буде експлуатуватися.

  • Перше, що слід врахувати це міцність матеріалу, з якого він зроблений. Справа в тому, що тиск повітря в цій частині може досягати досить високих показників. Якщо у виробництві використаний неякісний пластик, то дуже скоро він може дати тріщину.
  • Друге, на що слід звернути увагу при покупці - це розмір шланга. В ідеалі він повинен бути не менше 1 м в довжину. Це найбільш зручний у використанні варіант.

Наявність штуцерів (насадок). Далеко не всі виробники пропонують до свого виробу таку фурнітуру. Але чи буде такий шланг зручний у використанні і підійде до наявних у вас - це питання. Щоб не потрапити в халепу шукайте шланг для насоса в повній комплектації і бажано, щоб штуцерів було кілька, що дає можливість використовувати його і для інших надувних виробів.

Це найбільш важливі параметри, які слід врахувати при виборі та купівлі цього комплектуючого для вашого насоса.

Пропозиції від «Заходь, вибирай, забирай»

Наш інтернет-магазин пропонує можливість вигідно придбати шланг для насоса човна. Довжина цієї моделі становить 1,2 м, зроблений він з якісного пластику, який прослужить не один рік. У комплектації йдуть додаткові штуцери. До того, ж наші менеджери можуть допомогти вам підібрати насадки індивідуально під вашу човен.

Ми гарантуємо не тільки якісний товар, але і зручність покупки, прийнятну ціну. Кожному покупцеві ми пропонуємо бонусну систему, яка при подальшій співпраці з нами допомагає вам заощадити на покупках іншого якісного товару.

Швидка система оформлення замовлення, можливість зв'язатися з нашими менеджерами для вирішення всіх питань, що цікавлять, 100% якість, приємні ціни і оплата після отримання та огляду товару покупцем, доставка в лічені дні за допомогою «Нової пошти» - це незаперечні плюси в нашій роботі, які оцінені багатьма нашими покупцями.

 
Напишіть нам

Напишіть
нам

Close

© «Завжди вигідне замовлення» - 2012-2024
Платіжні системи: