Насос Borika 3л для надувного човна Код: 0337


Закінчився


Основні характеристики
Категорія

Відгуки про товар


Питання про товар

Немає питань про цей товар, станьте першим і задайте своє питання.

Популярні запити

Насос Borika для надувного човна


Український виробник BORIKA надає покупцеві купити насос для човна ПВХ об'ємом на 3 л, за допомогою якого можна легко накачати і здути ваш плавальний засіб. Цей товар відрізняється надійністю своїх клапанів і набором штуцерів, хорошою герметизацією, посиленою конструкцією. Насос механічного типу і легко дає тиск в 500 mbar. У комплектації йде якісний гнучкий шланг.

Основні характеристики насоса

Вважається, що механічні насоси найбільш надійні і зручні для накачування. Їх легко можна використовувати в будь-яких умовах, так як не вимагають подачі електричного струму, якщо порівнювати їх з електричними прототипами.

Насос для човна ПВХ від компанії BORIKA має хоч невеликий (всього 3 л) обсяг камери, але при цьому показує високі показники працездатності. Створюваного тиску цілком достатньо для накачування невеликих надувних виробів в тому числі човнів.

Для виготовлення цього насоса застосований якісний пластмас для жорстких його частин, а також ПВХ для камери. Також цей товар характеризується:

  • наявністю шарнірного механізму;
  • корпусом, посиленого фанерою;
  • хорошим показником герметизації;
  • надійними і довговічними клапанами;
  • набором універсальних штуцерів, які допомагають пристосувати насос практично для будь-якого виробу, що вимагає накачування;
  • наявністю гнучкого шланга в комплектації.

Механічний ножний насос для човна ПВХ від компанії BORIKA - зручний засіб для швидкого накачування надувних виробів, для забезпечення комфортного і легкого відпочинку на природі.

Переваги

Про позитивні характеристики цього насоса можна говорити багато. Але якщо ви хочете мати легкий, компактний і зручний у використанні насос, за допомогою якого ви швидко накачаєте і здує човен, то кращий вибір буде саме 3 л модель від українського виробника BORIKA.

Якщо ви вирішили купити насос для човна ПВХ, то будьте впевнені, що ви отримуєте товар з підвищеними показниками міцності матеріалу з якого він виготовлений. Це гарантія довгої і повноцінної служби. Це корисний і потрібний аксесуар, який займає мало місця, але при цьому виконує свої функції в повній мірі.

Чому покупки у нас принесуть задоволення

Інтернет-шопінг давно увійшов в життя сучасної людини, так як це зручно, займає мало часу і здійснювати покупки можна в будь-який час доби.

Наш інтернет магазин пропонує купити насос для човна ПВХ від компанії BORIKA об'ємом на 3 л. Ми гарантуємо 100% гарантію високої якості. Також, для наших постійних клієнтів діє бонусна програма, яка допомагає заощадити при покупках.

Наші менеджери завжди допоможуть вам у виборі, до того ж нами надається послуга з підбору штуцерів безпосередньо під вашу човен.

 
Напишіть нам

Напишіть
нам

Close

© «Завжди вигідне замовлення» - 2012-2024
Платіжні системи: