Рибальські сітки

Код товару: KZ1

0

108.00грн

Колеса на торпеду Торпеда - це пристрій, приз..

Код товару: N-11

4

162.00грн

Сітка рибальська одностінна (40м довжини) зі свинц..


Код товару: N-10ob

4

207.90грн

Рибальська сітка одностінна зі стандартним вантаже..


Код товару: N-10obs

2

216.00грн

Рибальська сітка синя з обтискним грузиком Як..


Код товару: N-9ob

4

221.40грн

Сітка рибальська тристінна Н9, 1.6м на 40м (Свинце..


Код товару: N-9v

3

243.00грн

Тристінна сітка 1.6х40м (Вшитий грузик) Трист..


Код товару: N-10v

10

253.80грн

Рибальська сітка з вшитим грузиком Сітки риба..


Код товару: N-10vs

4

264.60грн

Сітка рибальська синя з вшитим грузиком Багат..


Код товару: Та-Юй3

1

297.00грн

Фінська риболовна сітка - шнурова Таке знаряд..


Код товару: Та-Юй

2

342.00грн

Рибальська сітка фінка - відмінний вибір Влас..


Код товару: N-80

4

364.50грн

Сітка тристінна 1,6 м на 40м (Капронова) На к..


Код товару: D-10v

3

378.00грн

Посилена риболовна сітка з вшитим грузиком Ри..


Код товару: N-17

1

378.00грн

Сітка рибальська одностінна 2,7м висоти Донна ..


Код товару: Anti3

5

378.00грн

Фінка - рибальська шнурова сітка (Тристінка)..


Код товару: N-20

3

388.80грн

Сітка рибальська капронова Рибальські сітки п..


Код товару: А-3

1

399.60грн

Рибальська сітка висотою 2,7 м з грузиком в оболон..


Код товару: Anti

2

405.00грн

Фінка - рибальська тристінна сітка на шнурах ..


Код товару: A-5

1

540.00грн

Сітка рибальська одностінна 4,7 висоти з вшитим гр..


Код товару: N-7

3

567.00грн

Сітка тристінна, синя, 1.7х80м (Вшитий грузик) ..


Код товару: N-4

2

594.00грн

Сітка рибальська одностінна з нитки 29х3 (товщиною..


Код товару: TM044

3

607.50грн

Торпеда металева Вилов риби в промислових мас..

Код товару: T-3

2

729.00грн

Сітка рибальська тристінка Н5, 2.7м на 80м З ..


Код товару: TP042

1

869.40грн

Торпеда пластикова Холодна пора року і обмерз..

Код товару: N-1

2

999.00грн

Сітка тристінна Н1 2.7м на 80м (Плетений порежь) ..


Код товару: N-2

2

1 593.00грн

Сітка тристінна капронова Н2, 2.7м на 80м (Пл..


Передплата 1000грн
Рибальська сітка 2.7х80м - Японська ліска (Ручна посадка)

Код товару: 9191

0

2 894.00грн

Промислові рибальські сітки ручної роботи з ліски ..Передплата 1000грн
Рибальська сітка 2.7х80м - Капронова нитка (Ручна посадка)

Код товару: 9192

1

3 250.00грн

Промислові рибальські сітки ручної роботи з капрон..


Передплата 1000грн
Рибальська сітка 2.7х80м - Плетена ліска(Ручна посадка)

Код товару: 9193

0

4 989.00грн

Промислові рибальські сітки ручної роботи з плетен..Код товару: KZ3

0

324.00грн

Лопасті для підлідної торпеди Сучасна рибалка..

Код товару: Barracuda

2

756.00грн

Фінська риболовна сітка - Баракуда Серед вітч..


Код товару: T-5

1

1 053.00грн

Сітка рибальська тристінна Н6, 4,7 м на 80м Р..


Код товару: TPA042

0

1 323.00грн

Торпеда для протягання сіток з акумулятором (Пласт..

Одностінні і тристінні рибальські сітки


Рибальські сітки відомі кожному рибалці не тільки в Україні, але і в інших точках світу. Це пояснюється тим, що саме це знаряддя лову підводних мешканців стало першим помічником людству. Згодом технологія виробництва активно удосконалилася і помітно змінювалася. Якщо раніше для виготовлення використовували щільні зв'язки відрізків тканини певного діаметру або спеціальні щільні нитки, то сучасні виробники пропонують зовсім інше рішення даної проблеми.

Мають масу незаперечних переваг, відзначимо можливість за один раз виловити цільове кількість підводних мешканців, що відрізняються великими габаритами. Власне, рибалка заощадить вільний час. Адже піймання риби за допомогою вудилища - це досить тривалий процес і часто може затягнутися на день.

На сьогоднішній день безліч виробників пропонують покупцям вражаючий асортимент. Ми ж пропонуємо рибальські одностінні і тристінні сітки - відмінної якості, які будуть ефективні в будь-яких умовах.

Одностінні сітки: основні характеристики

Одностінні рибальські сітки мають ще одне не менш популярна назва - зяброві. Назва прямо пов'язане з принципом роботи: після того, як риба потрапляє в «пастку», вона моментально заплутується своїми зябрами за окремі осередки і вже не може звільнитися.

Відмінність одностінної конструкції - наявність однієї стіни (звідси і назва), без будь-яких зайвих елементів. У верхній частині знаходиться поплавковою шнур, а внизу - вантажний шнур. Як стінки прийнято використовувати сітне полотно, яке відрізняється своїми формами: прямокутні або трапецієподібні.

Лялька надійно фіксується на верхній і нижній підборі (Кодоли) і на бічних пожілінах. Коли треба буде виконувати «полювання» з сильним підводною течією за умови, що рибалка задіє в роботу важкі поплавці і важки з хорошою вантажопідйомністю, зверніть увагу на розташування пожілін. Якщо вони знаходяться у вертикальному положенні по всій довжині - це додасть слабину, що потрібно для рибного лову.

Досвідчені рибалки відзначають, що Кодоли характеризуються більшою довжиною в порівнянні з полотном, як мінімум - на 0,5 м. Утворилися вільні ділянки прийнято називати приухами. Завдяки їх наявності можна з легкістю пов'язувати рибальські сітки між собою і з'єднувати їх з буйками, якорями або ж фіксувати до кілків. У снастях трапецієподібної форми одна з підбір на 5-20% коротша за іншу.

Купити одностінну снасть можна на сайті інтернет-магазину ZvZ, де представлений великий асортимент. Демократична вартість, гідну якість, підкріплюється зазначеними технічними характеристиками, які є головними для покупки тієї чи іншої снасті.

Рибальські сітки - популярні матеріали для їх виготовлення

Рибальська сітка виготовляється з двох найбільш актуальних матеріалів - волосіні або нитки. Більшість виробників вибирають волосінь, так як вона вважається менш помітною в різних ставках і характеризується великим відсотком еластичності, що позитивно позначається при «полюванні».

Капронові сітки - це більш міцні вироби, проте в умовах сонячної погоди вони будуть помітні в товщі води. Незважаючи на той факт, що даний капрон вражає своїм тривалим експлуатаційним терміном, є ризик залишитися без улову, якщо риба вчасно помітить сітку.

Наприклад, якщо рибалка бажає зловити крупного товстолоба або різних хижаків, тоді в одностінних рибальських сітках необхідно віддавати перевагу капронових моделям, вони точно впораються з вагою спійманого трофея. Що стосується волосінних сіток, від них залишаться виключно шматки. Також, скористайтеся не менше актуальним і затребуваним варіантом - тристінна риболовна сітка, здатна допомогти в «полюванні» на крупняка.

Тристінні рибальські сітки для промислу

Якщо порівнювати тристінні, відзначимо той факт, що вони характеризуються кількістю всіляких модифікацій в порівнянні з класичними одностінними. Назва таких виробів безпосередньо пов'язано з конструкцією. Виробник використовує відразу три стіни, замість однієї.

Крім головного сітного полотна, більше відомого, як частик, використовуються також і бічні стіни, прозвані "поріжемо". Сучасні рідше прийнято виготовляти зі спеціальної волосіні з розміром вічка не менше 180мм. Діаметр вічка набагато більше, ніж у частика (посередині). Як правило, показники стандартних габаритів варіюються.

В окремих ситуаціях ви зустрінете вироби, що мають три однакові за розміром вічка. Однак така модель не є еталоном якості та надійності, так як рідше грають роль відповідних кишень, що важливо під час «полювання» за трофейними екземплярами. І новачок і досвідчений рибалка може підібрати і купити тристінну сітку по демократичній вартості.

Тристінні рибальські сітки - експлуатація

Протягом виготовлення снасті прийнято використовувати волосінь. Однак промисловики охоче піддаються експериментам і застосовують сетеполотна, виконане з капронових ниток.

 • Снасті з волосіні - це універсальний вибір, буде в будь-якому випадку безпрограшним. Однак для початківців рибалок це далеко не найкращий варіант, тому що волосінь вважається досить «примхливої».
 • Капронові моделі - це незамінне рішення для промислової рибальської сфери в процесі активного вилову підводних мешканців, так як легко справляються з навантаженнями.
 • Сучасні тристінні знаряддя відрізняються особливою специфікою застосування, враховуючи яку, моментально помітними стають позитивні результати. По-перше, слід уважно простежити за тим, щоб частик вільно висів між рідше. Зайва довжина залишається знизу.

Поле того, як трофей потрапить в осередок рідше з певного боку, він проникає в дрібну клітинку частика і намагається виплутатися, тим самим потрапляючи в більшу осередок рідше з іншого боку. У деяких випадках рибі не вдається виконати останній маневр, тоді вона застрягне в дрібній осередку. Коли частик знизу трохи підніметься, спіймана видобуток створює навколо себе якийсь «мішок», тим самим закриваючи собі вихід на свободу.

Купуємо рибальські сітки в інтернет-магазині ZvZ

Якісний асортимент всіляких одностінних і тристінних рибальських сіток може збити з пантелику навіть досвідчених рибалок, які протягом довгого часу «полюють» на рибу в вітчизняних водоймах. На сайті магазина ZvZ вказані номери телефонів, за якими кожен покупець легко зв'яжеться з нашими менеджерами. Консультанти дадуть відповіді на ваші питання і допоможуть визначитися, розповівши про технічні деталі. Ви зробите вигідну і дійсно корисну покупку в інтернеті.

Продукція відрізняється наступними перевагами:

 • стійкість до підвищеної вологості;
 • зносостійкість, завдяки застосуванню високоякісних матеріалів;
 • еластичність і мінімальна розтяжність;
 • зовсім непомітна під водою для більшості риб;
 • відсутність заплутаності, а також механічних пошкоджень в процесі експлуатації;
 • стійкість до негативного впливу ультрафіолетових променів.

З огляду на основні правила застосування рибальських снастей на водоймі, рибалка продовжить термін служби даного вироби в кілька разів. У нас продукція тільки від перевірених компаній.

Перед відправкою кожен товар перевіряється на наявність будь-яких деформацій або ушкоджень. Клієнт зможе отримати дійсно якісний товар, скориставшись швидкою доставкою по всіх областях України.

Часті питання про «Рибальські сітки»

Які рибальські сітки бувають?

Рибальські сітки бувають: одностінні і тристінні, кожен з видів має свою особливість. Одностінні - складаються з одного центрального полотна. Тристінні ж доповнені поріж'ю з великим вічком по обидва боки, такий тип сітки в основному використовується для великої риби.

Які сітки краще купити?

Для початку необхідно зрозуміти які цілі ви переслідуєте, для тих чи інших завдань підійдуть різні рибальські сітки. У промислових цілях використовують обидва види, але для точного визначення яка саме вам необхідна, важливо знати яка риба мешкає в вашому водоймищі.


Інформація про доставку:

Доставимо Рибальські сітки по всій території України. 

Гарантуємо мінімальні тарифи на доставку :

 • Укладено договір з Новою поштою.
 • Самостійно здійснюємо упаковку вашого замовлення, мінімізуючи вартість доставки.

Термін доставки :

 • Київ, Харків, Херсон, Вінниця, Черкаси, Житомир, Миколаїв, Чернігів, Кропивницький, Одеса, Суми, Дніпро, Полтава, Запоріжжя - 1 день.
 • Рівне, Тернопіль, Чернівці, Луцьк, Хмельницький, Івано-Франківськ, Ужгород, Львів - 2 дні.
 • Районний центр або передмістя протягом - Уточнюйте у менеджерів.