Рибальські сітки відомі кожному рибалці не тільки в Україні, але і в інших точках світу. Це пояснюється тим, що саме це знаряддя лову підводних мешканців стало першим помічником людству. Згодом технологія виробництва активно удосконалилася і помітно змінювалася. Якщо раніше для виготовлення використовували щільні зв'язки відрізків тканини певного діаметру або спеціальні щільні нитки, то сучасні виробники пропонують зовсім інше рішення даної проблеми.
Мають масу незаперечних переваг, відзначимо можливість за один раз виловити цільове кількість підводних мешканців, що відрізняються великими габаритами. Власне, рибалка заощадить вільний час. Адже піймання риби за допомогою вудилища - це досить тривалий процес і часто може затягнутися на день.
На сьогоднішній день безліч виробників пропонують покупцям вражаючий асортимент. Ми ж пропонуємо рибальські одностінні і тристінні сітки - відмінної якості, які будуть ефективні в будь-яких умовах.
Одностінні рибальські сітки мають ще одне не менш популярна назва - зяброві. Назва прямо пов'язане з принципом роботи: після того, як риба потрапляє в «пастку», вона моментально заплутується своїми зябрами за окремі осередки і вже не може звільнитися.
Відмінність одностінної конструкції - наявність однієї стіни (звідси і назва), без будь-яких зайвих елементів. У верхній частині знаходиться поплавковою шнур, а внизу - вантажний шнур. Як стінки прийнято використовувати сітне полотно, яке відрізняється своїми формами: прямокутні або трапецієподібні.
Лялька надійно фіксується на верхній і нижній підборі (Кодоли) і на бічних пожілінах. Коли треба буде виконувати «полювання» з сильним підводною течією за умови, що рибалка задіє в роботу важкі поплавці і важки з хорошою вантажопідйомністю, зверніть увагу на розташування пожілін. Якщо вони знаходяться у вертикальному положенні по всій довжині - це додасть слабину, що потрібно для рибного лову.
Досвідчені рибалки відзначають, що Кодоли характеризуються більшою довжиною в порівнянні з полотном, як мінімум - на 0,5 м. Утворилися вільні ділянки прийнято називати приухами. Завдяки їх наявності можна з легкістю пов'язувати рибальські сітки між собою і з'єднувати їх з буйками, якорями або ж фіксувати до кілків. У снастях трапецієподібної форми одна з підбір на 5-20% коротша за іншу.
Купити одностінну снасть можна на сайті інтернет-магазину ЗВЗ, де представлений великий асортимент. Демократична вартість, гідну якість, підкріплюється зазначеними технічними характеристиками, які є головними для покупки тієї чи іншої снасті.
Рибальська сітка виготовляється з двох найбільш актуальних матеріалів - волосіні або нитки. Більшість виробників вибирають волосінь, так як вона вважається менш помітною в різних ставках і характеризується великим відсотком еластичності, що позитивно позначається при «полюванні».
Капронові сітки - це більш міцні вироби, проте в умовах сонячної погоди вони будуть помітні в товщі води. Незважаючи на той факт, що даний капрон вражає своїм тривалим експлуатаційним терміном, є ризик залишитися без улову, якщо риба вчасно помітить сітку.
Наприклад, якщо рибалка бажає зловити крупного товстолоба або різних хижаків, тоді в одностінних рибальських сітках необхідно віддавати перевагу капронових моделям, вони точно впораються з вагою спійманого трофея. Що стосується волосінних сіток, від них залишаться виключно шматки. Також, скористайтеся не менше актуальним і затребуваним варіантом - тристінна риболовна сітка, здатна допомогти в «полюванні» на крупняка.
Якщо порівнювати тристінні, відзначимо той факт, що вони характеризуються кількістю всіляких модифікацій в порівнянні з класичними одностінними. Назва таких виробів безпосередньо пов'язано з конструкцією. Виробник використовує відразу три стіни, замість однієї.
Крім головного сітного полотна, більше відомого, як частик, використовуються також і бічні стіни, прозвані "поріжемо". Сучасні рідше прийнято виготовляти зі спеціальної волосіні з розміром вічка не менше 180мм. Діаметр вічка набагато більше, ніж у частика (посередині). Як правило, показники стандартних габаритів варіюються.
В окремих ситуаціях ви зустрінете вироби, що мають три однакові за розміром вічка. Однак така модель не є еталоном якості та надійності, так як рідше грають роль відповідних кишень, що важливо під час «полювання» за трофейними екземплярами. І новачок і досвідчений рибалка може підібрати і купити тристінну сітку по демократичній вартості.
Протягом виготовлення снасті прийнято використовувати волосінь. Однак промисловики охоче піддаються експериментам і застосовують сетеполотна, виконане з капронових ниток.
Поле того, як трофей потрапить в осередок рідше з певного боку, він проникає в дрібну клітинку частика і намагається виплутатися, тим самим потрапляючи в більшу осередок рідше з іншого боку. У деяких випадках рибі не вдається виконати останній маневр, тоді вона застрягне в дрібній осередку. Коли частик знизу трохи підніметься, спіймана видобуток створює навколо себе якийсь «мішок», тим самим закриваючи собі вихід на свободу.
Якісний асортимент всіляких одностінних і тристінних рибальських сіток може збити з пантелику навіть досвідчених рибалок, які протягом довгого часу «полюють» на рибу в вітчизняних водоймах. На сайті магазина ЗВЗ вказані номери телефонів, за якими кожен покупець легко зв'яжеться з нашими менеджерами. Консультанти дадуть відповіді на ваші питання і допоможуть визначитися, розповівши про технічні деталі. Ви зробите вигідну і дійсно корисну покупку в інтернеті.
Продукція відрізняється наступними перевагами:
З огляду на основні правила застосування рибальських снастей на водоймі, рибалка продовжить термін служби даного вироби в кілька разів. У нас продукція тільки від перевірених компаній.
Перед відправкою кожен товар перевіряється на наявність будь-яких деформацій або ушкоджень. Клієнт зможе отримати дійсно якісний товар, скориставшись швидкою доставкою по всіх областях України.