Сітка фінська Та-Юй, одностінна 1.8м на 30м Та-Юй (Шнурова) Код: FD1K

Доступні опції
Основні характеристики
Висота
Довжина
25-30 метрів
Матеріал полотна
Тип грузика
Колір

Відгуки про товар


Питання про товар

Немає питань про цей товар, станьте першим і задайте своє питання.

Популярні запити

Рибальська сітка фінка - відмінний вибір


Власників рибних господарств, приватних ставків, рибалок, які займаються промисловим виловом риби, неодмінно зацікавлять представлені в нашому інтернет-магазині фінські сітки, купити які можна в кілька кліків комп'ютерної миші, не виходячи за межі офісу або будинку. Ці снасті з давніх часів відносяться до ряду найбільш простих у використанні і ефективних, оскільки з їх допомогою можна отримати гарантовано великий улов.

Увага! Інтернет-магазин ЗВЗ попереджає: використання сіток допустимо тільки для промислових цілей. Якщо споживач вирішить застосувати снасть в своїх особистих інтересах при аматорському вилові риби, то відповідальність за порушення законодавства України в повному обсязі лягає на його плечі.

Сітки-фінки одностінні: особливості конструкції і переваги

Представлена ​​в інтернет-магазині снасть - це продукція всесвітньо відомого бренду Та-Юй, чиї знаряддя лову та матеріали для їх виготовлення набули поширення не тільки в східних, а й в західних країнах. Назва «фінка» пов'язана з технологією, використаної для її виготовлення, винайденої в Фінляндії.

Одностінна фінка має наступні параметри:

  • висота - 1,8 м;
  • довжина - 30 м;
  • товщина ліски - від 1,4 до 0,18 мм;
  • діаметр осередків - 25, 27, 30, 35, 40, 45, 50, 55, 60 мм.

Підбір вічка залежить від розмірів риби, яку планується виловлювати: чим вона більша, тим більше осередку можна вибирати.

Для виготовлення односітнки використано нейлонове лісочне сітне полотно. Цей синтетичний матеріал відрізняється серед інших хорошими експлуатаційними властивостями, здатністю витримувати рибу великих різновидів, відмінно підходить для вилову хижої здобичі.

Ліска має синє забарвлення. Це гарантія того, що полотно не буде помітно в воді, як при нічній, так і при денній риболовлі не відлякає потенційну здобич.

Посаджено сітне полотно на дві підбори, з яких верхня має велику довжину, ніж нижня. Тому типова одностінна сітка має форму трапеції. У оплетку ретельно заховані поплавочні і грузикові шнури. Завдяки такій конструкції оснащення НЕ буде плутатися в сітці, підводної рослинності, закидати сітку буде набагато легше і швидше, як і витягувати її на берег, складати перед відправкою на зберігання.

Де купити сітку фінку найбільш вигідно?

Якщо вас зацікавили сітки фінські, купити снасті з необхідними параметрами можна в інтернет-магазині ЗВЗ. У нашому каталозі представлені моделі знарядь лову, які дійсно є в наявності. Асортимент постійно розширюється, а запаси снастей поповнюються. Співпраця з нами вигідно, оскільки у нас діють:

  • низькі ціни, що дозволяють купувати вироби для риболовлі без переплат з максимальною економією;
  • система накопичувальних балів, яка надає можливість розплачуватися частково ними за кожну наступну покупку і отримувати хороші знижки;
  • доставка в усі українські регіони, організована нами за допомогою послуг транспортно-логістичної компанії «Нова пошта»;
  • гарантійний термін експлуатації, що становить 2 тижні з моменту покупки;
  • можливість повернення непідійшовший товар і обміну виробів з виявленими дефектами.

У нас можна отримати безкоштовну консультацію професійних менеджерів, які мають тривалий досвід роботи з рибальськими снастями, досконало ознайомлені зі специфікою асортименту і потребами покупців. Послуга ця надається на безоплатній основі.

 
Напишіть нам

Напишіть
нам

Close

© «Завжди вигідне замовлення» - 2012-2024
Платіжні системи: