Сітка рибальська одностінна 2.7м на 80м (Вш.груз) Код: А-3K

Доступні опції
Основні характеристики
Висота
Довжина
Матеріал полотна
Тип грузика
Колір

Відгуки про товар


Питання про товар

Немає питань про цей товар, станьте першим і задайте своє питання.

Популярні запити

Рибальська сітка висотою 2,7 м з грузиком в оболонці


Одностінна сітка - найдавніше і просте знаряддя лову відоме ще з давніх часів. Вона дешева, тому рибалки можуть дозволити собі купити кілька сіток з різним діаметром вічком. З установкою таких пристосувань для промислового вилову риби впорається і одна людина. Для того не потрібно ніяких спеціальних знань. Згідно з чинним законодавством, вилов риби ставними сітками дозволений тільки в спеціалізованих рибних господарствах або власних водоймах.

Одностінна сітка: сітне полотно з ліски

При виготовленні сіток може використовуватися ліска або капронова нитка. Ми рекомендуємо купувати сітки з ліски. Нейлон має низкі переваги перед капроном, серед яких:

  • кращі показники на розрив;
  • помірна жорсткість;
  • дешевизна;
  • стійкість до дії ультрафіолетових променів.

Звичайно, тонка ліска сильніше плутається, але вона непомітна у воді, в порівнянні з капронових сітне полотен. У якісної нейлонової нитки мінімальне розтягнення в воді. Воно практично не впливає на уловистість сітки. Матеріал полотна є повільно потопаючим, тому вимагає хороших грузиків.

Якщо ви вирішили купити сітки у нас, рекомендуємо вибирати знаряддя з тонкою ліскою, адже чим вона тонша, тим краще врізається в тіло риби і, відповідно, більш якісно утримує улов. Плюс - живність менше плутається в таких пристроях. Сітки швидше висихають, мають більший термін експлуатації, за ними легше доглядати, адже вони менше забруднюються і їх дуже просто позбавити від бруду або водоростей. Поплавці нашої сітки виготовлені з пінополістиролу. Вони добре закріплені, без праці переміщуються по лісці, при бажанні їх легко зняти.

За будь-якими снастями потрібен регулярний догляд. Не забувайте про це, коли користуєтеся ставними сітками. Брудні знаряддя лову можуть відлякувати рибу зовсім або зменшувати уловистість. Ліска, як і інші матеріали, з роками втрачає міцність, особливо під впливом рибного слизу, навантажень, сонячних променів, перепадів температури. Тому після використання не забувайте розвішувати сітку для просихання в місці, захищеному від попадання прямих сонячних променів.

Якісна одностінна сітка в інтернет-магазині «ЗВЗ»

Одностінна сітка з ліски- це найпоширеніший тип рибальських сіток. Вона користується великою популярністю як серед новачків, так і серед бувалих рибалок з огляду на свою дешевизну, простоти в установці. Зяброва сітка не плутається, її легко знімати. Якщо ви займаєтеся промислової ловлею риби різних розмірів, тоді потрібно особливу увагу приділити діаметру вічок, адже саме від цього параметра залежить уловистість даного знаряддя для ловлі риби.

Пропонуємо рибальські сітки купити в нашому інтернет-магазині. В асортименті одностінна сітка з ліски товщиною від 0,15 мм до 0,28 мм, висотою 2,7 м, довжиною 80 м. Лісочка має білий колір, на глибині не помітна. Грузик вшитий в шнур, тому не вимагає розплутування. Верхній і нижній шнури зроблені з поліпропілену. Особливістю даної сітки - тип грузику і висота посадки. Така сітка підходить для лову риби у великих приватних водоймах, рибних господарствах, де немає сильної течії. Придбати одностінну сітку можна з діаметром вічком: 30, 35, 40, 45, 50, 55, 60, 65, 70, 80, 90, 100 мм.

При виготовленні сітне полотна була використана якісна ліска і технологія подвійного вузла, що підвищує міцність ставной сітки. Якщо вам потрібно купити рибальські сітки за прийнятною ціною, тоді звертайтеся до нас. Ми подбаємо, щоб ви отримали свої покупки в найкоротші терміни.

 
Напишіть нам

Напишіть
нам

Close

© «Завжди вигідне замовлення» - 2012-2024
Платіжні системи: