Сітка рибальська одностінна 1.7м на 80м (Вш.груз) Синя Код: N10vs

Доступні опції
Основні характеристики
Висота
Довжина
Матеріал полотна
Тип грузика
Колір

Відгуки про товар


Питання про товар

Немає питань про цей товар, станьте першим і задайте своє питання.

Популярні запити

Сітка рибальська синя з вшитим грузиком


Багато професіоналів сходяться в думці щодо того, що сітка є одним з найбільш зручних і ефективних знарядь промислового лову риби. Свою популярність снасть отримала кілька століть назад, коли почала використовуватися в якості спорядження, що забезпечує прожиток для людини.

У наш час застосування сіток строго регламентовано українським законодавством. Так, ЗУ «Про рибне господарство, промислової риболовлі та охорону водних біоресурсів України», прийнятий 8 липня 2011 і зареєстрований під № 3677-17, надає право використовувати снасть виключно в цілях промислової риболовлі. Вилов здобичі за допомогою сіток рибалками-любителями трактується як браконьєрство, відповідальність за яке ні інтернет-магазин в цілому, ні його співробітники, зокрема, не несуть.

Що таке сітка одностінна і в чому її переваги?

Одностінна сітка для лову риби, купити яку пропонує компанія ЗВЗ, складається з сітне полотна, виготовленого з нейлонової ліски (товщина якої - від 0,12 до 0,28 мм), посадженого на верхню і нижню кодоли. Зверху снасть довша, ніж знизу, і завдяки такій конструкції вона має трапецієподібну форму. Верхній і нижній шнури, за допомогою яких виконана посадка сітне полотна, є поліпропіленовими.

Дана риболовна сітка повністю оснащена і готова до застосування. Її оснащення складається з поліпропіленових поплавців на верхньому шнурі і вшитого в нижній шнур свинцевого грузику. Зашиті грузики - це безсумнівний плюс конструкції знаряддя лову, оскільки вони відрізняються підвищеною надійністю і здатністю запобігти заплутування сітне полотна при розбиранні і збірці снасті.

Одностінна сітка має такі розміри:

  • висота - 1,7 м;
  • довжина - 80 м;
  • доступний діапазон діаметра вічка - 20, 22, 25, 27, 30, 35, 40, 45, 50, 55, 60, 65, 70, 80 мм (чим товще ліска, тим більше вічко).

Ліска пофарбована в синій колір, може використовуватися в водоймах будь-якого типу, оскільки не відлякує рибу, практично непомітна у воді, адаптована для лову не тільки вдень, але і в темний час доби. Снасть виготовлена ​​всесвітньо відомим брендом До-Юй, який утримує стабільні позиції на ринку за рахунок високої якості своєї продукції і демократичною цінової політики.

Інтернет-магазин ЗВЗ - місце для вигідного придбання

Якщо вам необхідно купити сітки китайки, пропонуємо вивчити нашу віртуальну вітрину, на якій представлений досить широкий асортимент снастей, що дозволяє підібрати знаряддя для промислового лову риби безлічі різновидів і в різних умовах. Представлена ​​в асортименті продукція характеризується такими перевагами:

  • зносостійкість, здатність протистояти механічним пошкоджень і негативного впливу факторів навколишнього середовища (сіль у воді, УФ-промені, температурні перепади і т. д.);
  • простотою в застосуванні, догляді та зберіганні, що не вимагають наявності особливих навичок;
  • низькою ціною, вдало поєднується з вищеописаними якісними показниками.

Представником якого б регіону України ви не були, ми готові до співпраці з вами, оскільки організовуємо доставку замовлень транспортно-логістичними компаніями в усі населені пункти, де є їх представництва. У нас діють програми лояльності для постійних клієнтів - система бонусних накопичувальних балів, яка дозволяє отримати хорошу знижку на товар. Більш детальну інформацію, а також відповіді на актуальні питання ви можете отримати за телефоном від наших менеджерів, які надають кваліфіковані консультації безкоштовно.

 
Напишіть нам

Напишіть
нам

Close

© «Завжди вигідне замовлення» - 2012-2024
Платіжні системи: