Сітка рибальська одностінна 1.7м на 80м (Вш.груз) Код: N10v

Доступні опції
Основні характеристики
Висота
Довжина
Матеріал полотна
Тип грузика
Колір

Відгуки про товар


Питання про товар

Немає питань про цей товар, станьте першим і задайте своє питання.

Популярні запити

Рибальська сітка з вшитим грузиком


Сітки рибальські, які здавна застосовуються як знаряддя для гарантованого упіймання здобичі в водоймах різного типу, до сьогоднішнього дня користуються всезростаючої популярністю. Але в цілях охорони навколишнього середовища їх застосування регулюється на законодавчому рівні. У нашій країні 8 липня 2011 року було прийнято закон № 3677-17 під назвою «Про рибне господарство, промислової риболовлі та охорону водних біоресурсів України», згідно із яким використання сіток дозволено тільки для промислового лову. Якщо ж ви маєте намір придбати снасть для аматорської риболовлі, будьте готові понести персональну відповідальність за правопорушення, класифіковане як браконьєрство.

Промислова одностінна сітка Н10: особливості конструкції і переваги

Одностінна сітка отримала в народі ще одну поширену назву - «жабровка», оскільки видобуток заплутується в пастці зябрами, після чого виплисти вже не може. Інші назви снасті - «сітка-стінка», «одностенка». Вона має таку конструкцію: сітне полотно посаджено зверху і знизу за допомогою шнурів на дві кодоли (підбори), причому довжина нижньої частини перевищує довжину верхньої. Таким чином, знаряддя лову набуває форму трапеції. Саме сітне полотно виготовлено з нейлонової ліски білого кольору, а посадочні шнури - з поліпропілену.

Верхній посадковий шнур оснащений поплавками, які також є поліпропіленовими. У нижній же вшиті грузики зі свинцю, що не тільки підвищує ступінь надійності снасті, але і робить її експлуатацію більш зручною, швидкою, так як важки при розкладанні, установці і збиранні знаряддя лову НЕ заплутуються в сітці.

Параметри снасті, представленої на даній сторінці електронного каталогу інтернет-магазину ЗВЗ, такі:

  • діапазон товщини ліски - 0,12-0,28 мм;
  • довжина снасті - 80 м;
  • висота сітки - 1,7 м;
  • в продажу є варіації сітки з таким діаметром вічок: 14, 16, 18, 20, 22, 25, 27, 30, 35, 40, 45, 50, 55, 60, 65, 70, 80, 90, 100.

Якщо ви плануєте купити сітки для риболовлі, при виборі конкретної моделі враховуйте умови промислового лову: тип водойми, наявність / відсутність рослинності у воді, тип дна, вага і розміри потенційної здобичі. Чим менше риба, на яку ви плануєте відкривати полювання, тим дрібніше вічко вам необхідне, тим тонше буде ліска, з якої зроблено сітне полотно, і навпаки. Ігнорування цих параметрів призведе до значного зниження продуктивності риболовлі.

Чому обирають нас?

Інтернет-магазин ЗВЗ надає можливість купити сітки-китайки від всесвітньо відомої компанії До-Юй за доступною вартості. Ми не робимо невиправданих націнок на товар, оскільки не залучаємо посередників до постачання продукції від виробників. Співпрацюючи з нами, вам не доведеться переплачувати за логістику і бренд, тому ваш бюджет не постраждає.

Переваги сітки, представлених вашій увазі, полягають в їх:

  • здатності витримувати негативний вплив факторів зовнішнього середовища, включаючи і ультрафіолетове випромінювання, і солі у воді, і різкі зміни показників ртутного стовпчика термометра;
  • еластичності, міцності, стійкості до механічних пошкоджень;
  • простоті в експлуатації і зберіганні (доступні навіть для новачків у цій справі, які не мають спеціальної підготовки).

Менеджери інтернет-магазину готові надати професійну допомогу в підборі снасті і відповісти на питання, що цікавлять абсолютно безкоштовно і в зручний для вас час. Доставка замовлень здійснюється в усі українські регіони без винятку.

 
Напишіть нам

Напишіть
нам

Close

© «Завжди вигідне замовлення» - 2012-2024
Платіжні системи: