Сітка рибальська одностінна 2.7х80м (Донна)

Код товару: N-17
Є в наявності

Доступні опції


378.00грн
Купити
Інформація про доставку
Основні характеристики Всі характеристики
Будова: Одностенная сеть
Матеріал полотна: Леска
Тип грузика: Металлический (Вшитый)
Висота: 2.7-3 метра
Довжина: 70-80 метров


Характеристики снасті
Будова
Одностенная сеть
Матеріал полотна
Леска
Тип грузика
Металлический (Вшитый)
Основні характеристики
Висота
2.7-3 метра
Довжина
70-80 метров
Колір
Белый

Відгуки про товар «Сітка рибальська одностінна 2.7х80м (Донна)»


Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Сітка рибальська одностінна 2,7м висоти Донна


Одностінна сітка незамінна при масовому ході риби, якщо ви займаєтеся розведенням і промисловим виловом риби. Якість лову при цьому залишається високим, а ціна на снасті радує око. Сітки рибальські повинні бути в арсеналі рибгоспів, особливо недорогі, які в кінцевому підсумку не вплинуть на ціну риби, що реалізується.

Одностінна сітка з великими вічками

Одностінна сітка складається з сітне полотна, оснащення та підбору. Оснащення шанхайкі включає в себе грузик у вигляді обжимного свинцевого барильця і ​​довгастих поплавців. Така форма забезпечує меншу плутанину, в порівнянні з формою за типом «крапельки». Сумарна вага всіх грузиків  на одну сітку досягає 4 кг. Верхні і нижні шнури в таких сітках рибальських виготовлені з поліпропілену, а поплавці - з пластмаси. Якісне оснащення забезпечує хорошу плавучість сітки. Це найпримітивніший тип ставної сітки, але для вилову великих видів риби в промислових цілях цього достатньо. Принцип лову полягає в заплутуванні риби зябрами за ліску, тому їх ще називають зябровими.

Між рибалками ведуться затяті суперечки про якість китайських знарядь лову. Хочемо відразу сказати, що китайські товари також бувають різними. Можна купити найдешевшу сітку і потім скаржитися, що при першій ловлі риби відвалився грузик або порвалося полотно, а можна підходити до вибору з розумом і правильно розрахувати передбачувану навантаження і товщину ліски. Звичайно, такі сітки можуть трохи поступатися за якістю, але ціна на них на порядок нижче. Сітки в будь-якому випадку рвуться, і ті, хто займається розведенням і виловом риби, знають про це: а яка різниця, ніж ловити, риба від цього не зміниться в розмірах, а витрати можна зменшити. Якщо така є заплутається, порветься, загубиться, або рибалка не знайде місце, куди її поставив, не біда, таку сітку не шкода, і можна купити натомість нову, адже ціна дозволяє це зробити в будь-який момент.

Якщо ви шукаєте, де купити китайські сітки в Україні, зупиніться на нашому інтернет-магазині. Ми пропонуємо одностінну сітку висотою 2,7 м, довжиною 80 м. Підійде для ставків великих розмірів. Замовлення відправляємо в будь-яку точку України, незалежно від розміру покупки.

Заборона на використання рибальських сіток

Згідно ЗУ «Про рибне господарство», вилов риби строго заборонений в період з 1 квітня по 10 червня, в залежності від типу водойми. На річках і притоках дозволяється відновити ловлю риби, починаючи з 20 травня, а на ставках, ставах і водосховищах порибалити можна з 11 червня, але тільки певними знаряддями лову.

Використання таких снастей, як:

  • ставна сітка;
  • павук;
  • екран;
  • острогу і т.п., є неприпустимим.

Якщо ви вирішили придбати сітки рибальські в браконьєрських цілях, то відповідальність за це несете самі у вигляді штрафів або тюремного ув'язнення в результаті нанесення шкоди рибному господарству.

Вигідна покупка китайських сіток

Якщо ви займаєтеся розведенням риби в промислових цілях і потребуєте хороших снастях, пропонуємо обзавестися сіткою шанхайкой. У порівнянні з іншими сітками китайського виробництва, це знаряддя лову має міцну ліску товщиною 0.16 - 0.25 мм, що забезпечує велику вантажопідйомність. Сітка розрахована на вилов великої риби, вона марна, якщо в ставку дрібна риба, наприклад карась або плотва. При виготовленні сітне полотна використовується техніка подвійного вузла, за рахунок цього осередку «не їздять». В асортименті  сіткирибальські з осередками від 50 до 80.

Купити китайські сітки в Україні пропонуємо в інтернет магазині «ZVZ». Тут ви знайдете будь-які товари для риболовлі та активного відпочинку за привабливою ціною.


Інформація про доставку:

Сітка рибальська одностінна 2.7х80м (донна) - купити з доставкою по Україні. 

Гарантуємо мінімальні тарифи на доставку :

  • Укладено договір з Новою поштою.
  • Самостійно здійснюємо упаковку вашого замовлення, мінімізуючи вартість доставки.

Термін доставки :

  • Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Вінниця, Запоріжжя, Житомир, Миколаїв, Полтава, Суми, Черкаси, Чернігів, Кропивницький, Херсон - 1 день.
  • Тернопіль, Рівне, Ужгород, Чернівці, Луцьк, Івано-Франківськ, Хмельницький, Львів - 2 дні.
  • Районний центр або передмістя - Уточнюйте у менеджерів.