Сітка рибальська одностінна 4.7м на 80м (Вш.груз) Код: A5-K

Доступні опції
Основні характеристики
Висота
Довжина
Матеріал полотна
Тип грузика
Колір

Відгуки про товар


Питання про товар

Немає питань про цей товар, станьте першим і задайте своє питання.

Популярні запити

Сітка рибальська одностінна 4,7 висоти з вшитим грузиком


Сітка рибальська - одне з найбільш поширених знарядь лову, історія якого охоплює не одне століття. Протягом тривалого часу снасті проходили через якісні перетворення, що дозволило значно підвищити їх уловистість і спростити експлуатацію. І сьогодні сітки вважаються незамінним спорядженням для рибалок, які займаються промисловим виловом риби, а також для власників ставків, приватних рибних господарств.

Зверніть увагу! Використання рибальських сіток для аматорської риболовлі переслідується законом. Якщо ви збираєтеся придбати снасть, щоб застосувати її з такою метою, враховуйте, ніхто крім вас за порушення українського законодавства відповідальності не несе.

Сітка Н15: конструкція і застосування

На даній сторінці каталогу ви можете купити рибальські сітки-одностенкі виробництва тайванської компанії До-Юй. Продукція бренду славиться на території східних та західних країн такими перевагами:

  • міцністю;
  • еластичністю;
  • тривалим терміном використання;
  • стійкістю до дії природних чинників: УФ-променів, солей, вітру, температур.

Перераховані експлуатаційні характеристики пов'язані з особливостями матеріалу, використаного для виготовлення. Основа снасті - сітне полотно, що складається з якісної нейлонової ліски. Воно посаджено на оригінальні поліпропіленові кодоли До-Юй з трирівневим плетінням. Грузики і поплавці вшиті в оплетку. Завдяки такому технічному рішенню сітка дуже зручна, захищена від сплутування, легко розбирається і збирається, здатна витримувати близько 400 кг здобичі.

Довжина снасті дорівнює 90 м, а висота - 4,7 м. Завдяки таким параметрам нею дуже зручно користуватися при вилові риби навіть у водоймах зі значною глибиною. У нас можна придбати сітку з товщиною ліски від 0,15 до 0,28 мм з діаметром вічка 35, 40, 45, 50, 55, 60, 65, 70, 80, 90, 100 мм.

Полотно пофарбовано в білий колір, завдяки чому воно залишається практично невидимим в воді. Це означає, що воно не зможе відлякати рибу, тому гарантує 100% улов.

Чому саме ми?

Інтернет-магазин ЗВЗ - це віртуальний портал вигідних покупок. Співпрацюючи з нами, ви можете купити рибальські сітки в Харкові, Києві або перебуваючи в будь-якому іншому населеному пункті України - ми готові організувати відправку посилки за вказаною адресою «Нової поштою». Якщо ви хочете отримати замовлення за допомогою послуг іншої транспортно-логістичної компанії, узгодьте даний момент попередньо з нашими менеджерами. Крім цього, наша компанія пропонує наступні переваги:

  • широкий і раціональний ціновий діапазон, який робить якісні брендові товари для промислової риболовлі доступними для всіх категорій покупців;
  • систему накопичувальних балів, які нараховуються за кожен придбаний товар і використовуються для часткового погашення вартості наступної покупки;
  • гарантію на продукцію протягом 14 днів з моменту придбання;
  • можливість повернути непідійшовшу снасть в магазин або обміняти її на іншу, якщо в ній були виявлені дефекти.

Багаторічний досвід наших співробітників дозволить провести професійну консультацію з приводу вибору і придбання сіток. Задайте питання, що цікавлять в телефонному режимі і отримаєте на них кваліфіковані відповіді. Наша команда досконально ознайомлена з особливостями асортименту, тенденціями розвитку ринку рибальських снастей і матеріалів для них, а також з ключовими запитами клієнтів. Консультації надаються на безоплатній основі всім без винятку.

 
Напишіть нам

Напишіть
нам

Close

© «Завжди вигідне замовлення» - 2012-2024
Платіжні системи: