Сітка рибальська одностінна 1.7м на 40м (Зажимний груз) Код: N11-A

Доступні опції
Основні характеристики
Висота
Довжина
Матеріал полотна
Тип грузика
Колір

Відгуки про товар


Питання про товар

Немає питань про цей товар, станьте першим і задайте своє питання.

Популярні запити

Сітка рибальська одностінна (40м довжини) зі свинцевим вантажем


Сітка для риболовлі є одним з найбільш поширених знарядь, використовуваних для масштабного промислового вилову риби. Зручність у використанні, невибагливість у догляді, а також здатність забезпечити гарантовану здобич у великих обсягах є заставою популярності снасті. Серед безлічі варіацій сітне матеріалів заслужене визнання отримали одностінні сітки, які можуть давати хороший улов під час масового ходу риби.

Що являє собою одностінна сітка?

Це сітне полотно, що має трапецієподібну форму, яке посаджено на дві підбори - верхню і нижню. Довжина нижньої підбори часто перевищує довжину верхньої на 1-3 м. Для того щоб снасть могла розташовуватися під водою в вертикальному положенні, не спливаючи повністю і не йдучи на дно, вона оснащена знизу грузиками, а зверху - поплавками. Одностінна сітка відома в світі риболовлі під назвами «жабровка», «сітка-стінка», «стовкова-сітка», «одностенка».

Представлена ​​в каталозі інтернет-магазину ЗВЗ сітка одностінна від компанії-виробника з світовим ім'ям До-Юй характеризується наступними параметрами:

 • матеріал, з якого виготовлено сітне полотно: нейлонова ліска;
 • матеріал, з якого зроблені верхній і нижній шнури: поліпропілен;
 • наявна в асортименті товщина ліски: від 0,14 до 0,18 мм;
 • висота снасті: 1,7 м;
 • довжина сітки: 40 м;
 • колір сітне полотна: білий;
 • матеріал для грузика: свинцева дріб;
 • доступний розмір вічок: 30, 35, 40, 45, 50, 55, 60 мм.

Якщо вас зацікавила представлена ​​в каталозі сітка рибальська, купити можна таку її варіацію, яка найбільш підійде до умов лову і розміром потенційної здобичі. Чим більше риба, на яку ви збираєтеся «відкрити полювання», тим більше вічка і товщина ліски потрібно, щоб сітка могла без пошкоджень витримати навантаження.

Якими перевагами володіє снасть?

Одностінна сітка для риболовлі До-Юй володіє спектром переваг, які забезпечують стабільний високий попит на снасть. До головних переваг пристосування відносяться:

 • відносно невеликий метраж, який гарантує компактність снасті;
 • якісні синтетичні матеріали, стійкі до впливу ультрафіолетового випромінювання, температурних перепадів, солей у воді, механічних пошкоджень;
 • простота в застосуванні, догляді та зберіганні;
 • доступна вартість, що поєднується з високими експлуатаційними показниками.

Компанія ЗВЗ застерігає! Снасть призначена для використання виключно з метою масового промислового лову. Застосування спорядження рибалками-любителями для вилову риби у водоймах будь-якого типу, згідно з нормами українського законодавства, буде розцінено як браконьєрство, відповідальність за яке інтернет-магазин не несе.

Як вигідно купити одностінну сітку для рибного лову?

Щоб купити сітку рибальську, достатньо заповнити електронну форму на нашому сайті і відправити запит нам. Менеджери інтернет-магазину гарантують оперативність обробки заявок, підготовку і відправку замовлень в усі регіони країни без винятку. Ми реалізуємо продукцію, наявну в асортименті, без націнок, що робить її доступною для всіх категорій покупців.

Якщо у вас є які-небудь сумніви щодо правильності вибору знаряддя лову, скористайтеся можливістю отримати безкоштовну консультацію в телефонному режимі. Наші фахівці мають багаторічний досвід роботи в сфері продажу рибальських снастей, тому нададуть професійну допомогу.

 
Напишіть нам

Напишіть
нам

Close

© «Завжди вигідне замовлення» - 2012-2024
Платіжні системи: