Сітка рибальська одностінна 2.7м на 80м Нитка (Вш.груз) Код: N4-A

Доступні опції
Основні характеристики
Висота
Довжина
Матеріал полотна
Тип грузика
Колір

Відгуки про товар


Питання про товар

Немає питань про цей товар, станьте першим і задайте своє питання.

Популярні запити

Сітка рибальська одностінна з нитки 29х3 (товщиною 0,45 мм)


Одностінна сітка - незамінне знаряддя для ловлі риби, якщо потрібно за короткий час зловити багато живності, при цьому прикладаючи мінімум зусиль. Її використовують в рибній промисловості. Застосування її в браконьєрських цілях карається чинним законодавством України. Такі сітки доступніші, ніж знаряддя складної конструкції, їх легше встановлювати і майструвати.

Ставні зяброві сітки можна використовувати і для літньої, і для зимової риболовлі, в ставках з мулистим, нерівним дном, покритим корягами. Наявність сильної течії також не стане перешкодою для установки одностінної сітки  в водоймі.

Особливості конструкції одностінної сітки

За структурою одностінна сітка є найбільш простим знаряддям лову, яке використовувалося ще з давніх часів. Вона має полотно трапецієподібної форми, що кріпиться до двох підборах (верхньої і нижньої). Верхньої подборой в зябрових сітках служить плаваючий шнур, а нижній - грузик.

Одностінна сітка з капронової нитки має такі властивості:

  • міцність. Витримує великі навантаження, підходить для лову великої риби;
  • еластичність. За рахунок розтягування рідше рветься, ніж ліска. Капронову сітку легше полагодити при пошкодженні;
  • простота в догляді. Досить висушити сітне полотно після лову риби, щоб знаряддя не втратило свої характеристики.

Одностінну сітку ще називають зябровою. Принцип її роботи побудований на заплутуванні риби в снастях. Примітивне, але ефективне знаряддя для ловлі великих видів здобичі, наприклад амура, щуки, товстолобика. З капронової сітки легше витягувати рибу,  вона легко розплутується.

Якщо ви вирішили купити капронову сітку для риболовлі, пропонуємо зупинити свій вибір на одностінній сітці , сплетеної з капрону товщиною 0,30 мм (29х3 текс), висотою 2,7 м і шириною 80 м. Сітка білого кольору можна використовувати в будь-якій водоймі, на великій глибині. Матеріал, з якого виготовляється полотно, не повинен бути надто щільним. Інакше воно буде помітно рибі і відлякає живність від сітки. Якщо заощадити і вибрати занадто тонку сітку, то вона не витримає великого навантаження.

Перед покупкою визначитеся, рибу яких різновидів ви будете добувати з водойми обраної снастю, таким чином, ви забезпечите її від ушкодження через недотримання правил експлуатації.

Купити капронову сітку для риболовлі рекомендуємо в інтернет-магазині ЗВЗ. Дана зяброва сітка від стандартних моделей відрізняється висотою посадки і міцністю капронового сітне полотна, що дає можливість застосовувати зброю для лову риби не один сезон.

Швидка покупка одностінної сітки в інтернет-магазині ЗВЗ

Перед тим як купити капронову сітку для риболовлі, потрібно визначитися з її діаметром. Занадто велику сітку незручно використовувати в ставках маленької площі, а дрібна, навпаки, не зможе охопити весь периметр водойми. Особливу увагу слід приділити розміру осередку. Одностінна сітка з капрону розміром 3х100 ідеально підійде для глибоких ставків, особливо для місць, де є сильна течія. Сітки з капронової нитки мають менший показник уловистість, ніж полотна з ліски, але вони рідше рвуться і служать довше. В асортименті - сітки з осередками діаметром 40, 45, 50, 55, 60, 65, 70, 80, 90 мм.

Купити капронову сітку для риболовлі в нашому магазині просто. Досить вибрати підійшовшу снасть і оформити замовлення через електронну форму на сайті. Для постійних клієнтів діє бонусна система, а на усі товари для риболовлі надається гарантія.

 
Напишіть нам

Напишіть
нам

Close

© «Завжди вигідне замовлення» - 2012-2024
Платіжні системи: