Сітка рибальська тристінна 1.6м на 40м (Вш.груз) Код: N9v

Доступні опції
Основні характеристики
Висота
Довжина
Матеріал полотна
Тип грузика
Колір

Відгуки про товар


Питання про товар

Немає питань про цей товар, станьте першим і задайте своє питання.

Популярні запити

Тристінна сітка 1.6х40м (Вшитий грузик)


Тристінна сітка з ліски користується популярністю серед рибалок з великим досвідом в риболовецькій справі. Вона забезпечує максимальний улов при мінімальних затратах праці на її установку. Вважається, що чим менше товщина ліски, тим більше риби залишиться в сітці. Рекомендуємо купити одну путанку, ніж велика кількість одностінних сіток, які гірше утримують рибу. Вони більше підходять для рибалок-початківців.

Особливості тристінної сітки виготовленої з ліски

Тристінна сітка широко використовується в промисловому вилові риби. Являє собою складну конструкцію, яка складається з:

  • частика;
  • бічних ряжевих сіток;
  • підбирань;
  • грузиків;
  • поплавців.

Частик завжди довше від бічних сітне полотен. Це обумовлено спеціальною конструкцією даного знаряддя лову. При установці, основне полотно лягає на дно водойми, утворюючи кишеню, тому риба ніяк не зможе вибратися.

Ряжеві полотна завжди мають осередки більшого розміру, ніж у частика. Всі елементи тристінної сітки насаджуються на поліпропіленовий шнур, до якого кріпляться грузики або поплавці. Вони можуть йти в комплекті з сіткою або продаватися окремо, виготовляються, відповідно, зі свинцю і пінопласту. Якщо будете використовувати знаряддя для лову на водоймах, де сильна течія, тоді потрібно подумати про покупку додаткових грузиків.

Ці знаряддя для вилову риби є найбільш дорогими, але не стільки через складність конструкції і установки, а ще через те, що їх неможливо виготовити без ручної праці. Посадка полотен на шнур завжди проводиться людиною.

В основі виготовлення полотен лежить ліска. Це матеріал, який забезпечує високу уловистість і довговічність, за ним легко доглядати і він не гниє, на відміну від нитки. Завдяки обробці спеціальними хімічними розчинами, на нього не діють ультрафіолетові промені. Це істотно продовжує життя сіток, виготовленим з такого матеріалу.

Зараз у виробництві рибальських сіток використовується еластична ліска, яка має мінімальну пам'ять. Тобто, при вигині вона відразу вирівнюється. Важливими характеристиками є відсутність вологопоглинання і висока міцність.

В інтернет магазині «ЗВЗ» пропонуємо придбати тристінну сітку виготовлену з ліски товщиною від 0.12мм до 0.20мм, висотою 1.6 метра, довжиною 50 метрів. Матеріал має білий колір, грузик вшитий в поліпропіленовий шнур. Діаметр осередків: 30, 35, 40, 45, 50, 55, 60.

Дешеві китайські знаряддя для ловлі риби в інтернет-магазині «ЗВЗ»

Шукаєте, де купити сітку рибальську виробництва Китай за доступними цінами? Пропонуємо подивитися каталог нашого магазину. Ми пропонуємо:

  • великий вибір китайських і вітчизняних снастей для промислового вилову риби. У каталозі можна знайти путанки, зяброві сітки, різноманітні матеріали для плетіння павуків, раколовок, а також товари для активного відпочинку;
  • демократичні ціни. Китайські сітки славляться своєю дешевизною, але у нас вони коштують набагато менше, адже інтернет-магазин «ЗВЗ» має налагоджені прямі зв'язки з китайськими виробниками;
  • різноманітність варіантів доставки. Ви самостійно вибирає зручний для вас спосіб отримання куплених рибальських снастей;
  • консультацію. Наш менеджер із задоволення допоможе підібрати сітку відповідного для вас розміру, з оптимальним діаметром вічка, вибере вироби під ловлю певного виду риби, а також розповість про організаційні питання.

Підготуйтеся до сезону заздалегідь і купите сітку рибальську виготовлену в Китаї. Заощаджуйте гроші на придбання інших необхідних сітне матеріалів.

 
Напишіть нам

Напишіть
нам

Close

© «Завжди вигідне замовлення» - 2012-2024
Платіжні системи: