Сітка фінська Анті, тристінна 1.8м на 30м (Шнурова) Код: Anti3

Доступні опції
Основні характеристики
Висота
Довжина
25-30 метрів
Матеріал полотна
Тип грузика
Колір

Відгуки про товар


Питання про товар

Немає питань про цей товар, станьте першим і задайте своє питання.

Популярні запити

Фінка - рибальська шнурова сітка (Тристінка)


Сітка тристінна - це одне з найбільш затребуваних знарядь лову серед професійних рибалок. Снасть ще часто називають тристінкой, трирядкой, путанкой. Сучасне українське законодавство суворо регламентує використання сіток для вилову здобичі з водойм усіх типів. Згідно з офіційними нормами, категорично заборонено застосовувати ці спорядження для аматорської риболовлі - такі дії будуть розцінені як протизаконні і спричинять за собою відповідні міри покарання. Компанія ЗВЗ попереджає, що відповідальність за подібну діяльність в 100% обсязі лягає на плечі недобросовісних рибалок.

Анти-фінка: особливості конструкції і спосіб застосування

Представлена ​​в каталозі сітка фінка проведена польською компанією «Анти», яка зарекомендувала себе на ринку рибальських снастей в якості надійного виробника. Свою назву знаряддя лову отримало завдяки фінською технологією, взятої за основу при виробництві.

Для створення сітки використано полотно з високоякісної синтетичної ліски. Воно забарвлене в синій колір, тому:

  • не дає відблисків в сонячний день;
  • добре маскується в чистій воді;
  • пристосоване для нічної риболовлі.

Є в наявності знаряддя лову, товщина ліски в яких варіюється в діапазоні від 0,14 до 0,18 мм. Висота снасті становить 1,8 м, а довжина - 30 м.

Особливістю тристінної сітки є те, що в конструкції снасті є три сітне полотна. Вони посаджені на два шнури:

  • зверху - на т. зв. плаваючий шнур, на якому є поплавці;
  • знизу - на т. зв. грузиквий шнур, на якому закріплені грузики.

Поплавкові і грузикові шнури заховані в оплетку, завдяки чому вдається уникнути заплутування снасті при складанні, розкладанні, установці в водоймі. Риболовля за допомогою даної сітки буде під силу навіть новачкові.

Для тристінної сітки використовуються сітне полотно з різним діаметром вічка. У зовнішніх полотен вічка більше, ніж у внутрішніх. У зв'язку з цим потенційна здобич через великі осередки першого сітне полотна потрапляє всередину снасті, захоплює і простягає за собою частину другого полотна з більш дрібним вічком, а потім витягує її через велику клітинку третього полотна. В результаті утворюється мішок, з якого виходу назад у водойму немає. Фінські сітки застосовуються для промислового вилову риби, яка вважається найбільш обережної (карасів, линів, лящів і т. Д.) І водиться досить дрібних озерах і річках з нешвидким плином.

Чому варто придбати фінку в ЗВЗ?

І професійним рибалкам, і новачкам в області промислової рибної ловлі рекомендуємо звернути увагу на асортимент нашого інтернет-магазину. Купити фінські сітки в ЗВЗ слід з декількох причин:

  • ми постійно поповнюємо свій каталог якісними виробами, тому ви гарантовано зможете придбати потрібну снасть і в максимально короткі терміни отримати своє замовлення;
  • у нас відсутні націнки на товар, оскільки ми займаємося прямими поставками виробів від виробників;
  • сітки, наявні в асортименті, відрізняються стійкістю до зносу (еластичністю, міцністю на розрив, можливістю витримувати негативний вплив факторів зовнішнього середовища - солоної води, УФ-променів, високих і низьких температур);
  • ми пропонуємо доставку товарів в будь-який куточок країни за допомогою послуг транспортно-логістичних компаній;
  • у нас діє система накопичувальних балів, що дозволяє постійним покупцям отримувати суттєві знижки на всю продукцію.

Звертайтеся за потребою до менеджерів інтернет-магазину - вони проведуть безкоштовну консультацію щодо товарів з каталогу і умов їх придбання в електронному або телефонному режимах.

 
Напишіть нам

Напишіть
нам

Close

© «Завжди вигідне замовлення» - 2012-2024
Платіжні системи: