Сітка рибальська тристінна 1.6м на 40м (Об.груз) Код: N9Drob-A

Доступні опції
Основні характеристики
Висота
Будова
Трьохстінна сітка
Довжина
Матеріал полотна
Тип грузика
Колір

Відгуки про товар


Питання про товар

Немає питань про цей товар, станьте першим і задайте своє питання.

Популярні запити

Сітка рибальська тристінна Н9, 1.6м на 40м (Свинцевий грузик)


Купити сітку рибальську - це відповідальне завдання. Незважаючи на те, що така снасть відрізняється високою уловистістю і 100% гарантією здобичі, все ж слід ретельно підійти до вибору її модифікації. Потрібно орієнтуватися на тип водойми, його глибину, характер рослинності, швидкість течії. Не можна обійти увагою і розмір риби, на яку планується «відкриття полювання». Тільки з огляду на перелічені критерії, можна розраховувати на дійсно продуктивну риболовлю в промислових масштабах.

На використання сіток в Україні на законодавчому рівні встановлено обмеження. Його мета - захист навколишнього середовища і біоресурсів. Застосування цих снастей категорично заборонено для аматорського вилову риби. За порушенням закону піде відповідна міра покарання в залежності від величини заподіяної шкоди. Відповідальність в повному обсязі несуть недобросовісні користувачі сіток.

Якими особливостями і перевагами володіє сітка?

За своєю конструкцією - це тристінна сітка, висота якої дорівнює 1,8 м, а довжина - 50 м. До складу снасті входить два сітне полотна. Перше - центральне (або внутрішнє) - має дрібну клітинку. Друге у вигляді двох поріжей розташоване з боків і відрізняється великим діаметром осередків. Переваги тристінки полягають в тому, що вона надає можливість ловити одночасно рибу будь-якого розміру і ваги, на відміну від одностінки.

Сітне полотна виготовлені з синтетичного матеріалу - нейлону. Він відрізняється на тлі своїх аналогів високою міцністю, здатністю без пошкоджень витримувати великі механічні навантаження і вплив факторів навколишнього середовища. Тому нейлонові сітки і славляться своєю довговічністю. Можна придбати спорядження з товщиною ліски сітне полотна від 0,12 до 0,20 мм.

Представлена ​​на цій сторінці каталогу снасть є продукцією компанії До-Юй, яка за більш ніж 15-річний період своєї присутності на ринку рибальських споряджень завоювала заслужений авторитет не тільки в східних, а й в західних країнах. Сітка -тристінка характеризується такими специфічними рисами:

  • використанням в конструкції оригінальних Кодол До-Юй;
  • застосуванням обжимного грузику з свинцевого дробу, ретельно захованого в оплетку, яка здатна губитися або плутатися в сітне полотна;
  • використання технології подвійного вузла при плетінні.

Сітне полотно білого кольору ідеально підходить для промислової риболовлі в будь-який час доби, залишаючись практично невидимим в воді, не відлякуючи рибу. Обмеження на застосування тристінки - це місця водойм, де спостерігається сильна течія.

ЗВЗ - ваш портал вигідних покупок

У нашому інтернет-магазині спеціально для вас діють вигідні умови:

  • низькі ціни без переплат;
  • оперативна відправка замовлень в будь-який населений пункт України «Нової поштою»;
  • постійно поповнюється асортимент;
  • можливість повернення та обміну продукції;
  • гарантія протягом двох тижнів з моменту отримання товару;
  • вигідні знижки завдяки продуманій системі бонусних балів, якими можна частково оплачувати кожну наступну покупку.

В нашій команді працюють кваліфіковані співробітники, які понад 10 років мають справу з рибальськими снастями. Протягом такого тривалого часу їм вдалося накопичити величезний багаж знань про знаряддя лову, матеріалах для їх виготовлення, а також вивчити потреби покупців. Якщо ви потребуєте допомоги при виборі спорядження для промислової риболовлі, телефонуйте нашим менеджерам і отримаєте вичерпні відповіді на всі питання - послуга безкоштовна.

 
Напишіть нам

Напишіть
нам

Close

© «Завжди вигідне замовлення» - 2012-2024
Платіжні системи: