Сітка рибальська одностінна 1.8х80м Посилена (Вш.груз)

Код товару: D-10v
Є в наявності

Доступні опції


378.00грн
Купити
Інформація про доставку
Основні характеристики Всі характеристики
Будова: Одностенная сеть
Матеріал полотна: Усиленная леска 0.36мм
Тип грузика: Металлический (Вшитый)
Висота: 1.6-1.8 метра
Довжина: 70-80 метров


Характеристики снасті
Будова
Одностенная сеть
Матеріал полотна
Усиленная леска 0.36мм
Тип грузика
Металлический (Вшитый)
Основні характеристики
Висота
1.6-1.8 метра
Довжина
70-80 метров
Колір
Синий

Відгуки про товар «Сітка рибальська одностінна 1.8х80м Посилена (Вш.груз)»


Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Посилена риболовна сітка з вшитим грузиком


Рибалки-професіонали на протязі не одного десятка років сходяться на тому, що купити рибальську сітку - це оптимальний варіант спростити сам процес лову, а також ефективний спосіб забезпечити гарантовану здобич у великих обсягах. Не дарма сітки здавна вважалися «годувальниками» для цілих сімейств і широко застосовувалися жителями населених пунктів, розташованих поблизу водойм, для забезпечення прожитку.

Сучасне українське законодавство суворо регламентує порядок використання таких рибальських снастей. Сьогодні діє Закон України № 3677-17, прийнятий 8 липня 2011 під назвою «Про рибне господарство, промислової риболовлі та охорону водних біоресурсів України». У ньому говориться, що використання сіток в чесних цілях для аматорського вилову риби у водоймах будь-якого типу вважається браконьєрством. Тому якщо ви зібралися придбати снасть з цією метою, будьте готові до того, що ваші дії будуть розцінені як порушення законодавства, за що послідує відповідна міра покарання. Інтернет-магазин відповідальності за незаконне застосування промислових знарядь лову не несе.

Що являє собою посилена одностінна сітка?

Конструкція, яку має одностінна снасть, така. Це трапециевидне спорядження, що складається з сітне полотна, двох кодол і оснастки. Для виготовлення сітне полотна використана синтетична ліска з нейлону підвищеної міцності. Це підсилює надійність снасті, гарантує її здатність витримувати високі навантаження (велику рибу, наприклад, білого амура, товстолоба тощо).

Нейлонове сітне полотно посаджено на кодоли і закріплено верхнім і нижнім шнурами, виконаними з поліпропілену. Нижня кодола має велику довжину, ніж верхня, що і забезпечує сітці форму трапеції.

Оснащення складається з грузиків і поплавців. Грузики свинцеві, знаходяться вони на нижній частині знаряддя лову, вшиті в шнур, завдяки чому сітка стала значно зручніше у використанні (немає ризику заплутування грузику в полотні й водоростях, знижується небезпека його відпадання і втрати). Поплавці розташовані зверху, виконані з поліпропілену. Обидва компоненти оснащення врівноважують один одного і дозволяють сітці перебувати у воді вертикально.

В асортименті інтернет-магазину представлені такі варіації посиленою одностінної сітки:

 • з товщиною ліски від 0,28 до 0,35 мм;
 • з діаметром вічка 40, 45, 50, 55, 60, 70, 80, 90, 100 мм.
 • Стандартні характеристики: 80м довжини і 1,8 м висоти.

Сітне полотно забарвлене в синій колір. Завдяки такому відтінку воно стає невидимим для потенційної здобичі в воді, не відлякує її. Добре пристосована як для денної, так і для нічного промислової риболовлі.

Переваги покупки в ZvZ

Якщо вам потрібна сітка рибальська, купити снасть у нас можна на вигідних умовах. Завдяки прямим поставкам від виробників продукція, наявна в нашому асортименті, врятована від націнок. Висока якість в поєднанні з фінансової доступністю - головні особливості асортименту інтернет-магазину. Крім того, сітка промислова одностінна зміцнена характеризується:

 • еластичністю і міцністю на розрив;
 • стійкістю до солоній воді;
 • здатністю витримувати вплив ультрафіолету;
 • несхильність пошкоджень під впливом різких змін температурних показників.

Щоб придбати снасть, достатньо оформити електронне замовлення на сайті. Доставку забезпечимо в будь-який населений пункт України транспортно-логістичними компаніями. Звертайтеся за консультацією до наших менеджерів - послуга абсолютно безкоштовна. Для постійних покупців діє приємний бонус - система накопичувальних балів, що дозволяє отримувати суттєві знижки.


Інформація про доставку:

Сітка рибальська одностінна 1.8х80м посилена (вш.груз) - купити з доставкою по Україні. 

Гарантуємо мінімальні тарифи на доставку :

 • Укладено договір з Новою поштою.
 • Самостійно здійснюємо упаковку вашого замовлення, мінімізуючи вартість доставки.

Термін доставки :

 • Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Вінниця, Запоріжжя, Житомир, Миколаїв, Полтава, Суми, Черкаси, Чернігів, Кропивницький, Херсон - 1 день.
 • Тернопіль, Рівне, Ужгород, Чернівці, Луцьк, Івано-Франківськ, Хмельницький, Львів - 2 дні.
 • Районний центр або передмістя - Уточнюйте у менеджерів.