Сітка рибальська одностінна 1.8м на 80м Посилена (Вш.груз) Код: D10v-K

Доступні опції
Основні характеристики
Висота
Довжина
Матеріал полотна
Тип грузика
Колір

Відгуки про товар


Питання про товар

Немає питань про цей товар, станьте першим і задайте своє питання.

Популярні запити

Посилена риболовна сітка з вшитим грузиком


Рибалки-професіонали на протязі не одного десятка років сходяться на тому, що купити рибальську сітку - це оптимальний варіант спростити сам процес лову, а також ефективний спосіб забезпечити гарантовану здобич у великих обсягах. Не дарма сітки здавна вважалися «годувальниками» для цілих сімейств і широко застосовувалися жителями населених пунктів, розташованих поблизу водойм, для забезпечення прожитку.

Сучасне українське законодавство суворо регламентує порядок використання таких рибальських снастей. Сьогодні діє Закон України № 3677-17, прийнятий 8 липня 2011 під назвою «Про рибне господарство, промислової риболовлі та охорону водних біоресурсів України». У ньому говориться, що використання сіток в чесних цілях для аматорського вилову риби у водоймах будь-якого типу вважається браконьєрством. Тому якщо ви зібралися придбати снасть з цією метою, будьте готові до того, що ваші дії будуть розцінені як порушення законодавства, за що послідує відповідна міра покарання. Інтернет-магазин відповідальності за незаконне застосування промислових знарядь лову не несе.

Що являє собою посилена одностінна сітка?

Конструкція, яку має одностінна снасть, така. Це трапециевидне спорядження, що складається з сітне полотна, двох кодол і оснастки. Для виготовлення сітне полотна використана синтетична ліска з нейлону підвищеної міцності. Це підсилює надійність снасті, гарантує її здатність витримувати високі навантаження (велику рибу, наприклад, білого амура, товстолоба тощо).

Нейлонове сітне полотно посаджено на кодоли і закріплено верхнім і нижнім шнурами, виконаними з поліпропілену. Нижня кодола має велику довжину, ніж верхня, що і забезпечує сітці форму трапеції.

Оснащення складається з грузиків і поплавців. Грузики свинцеві, знаходяться вони на нижній частині знаряддя лову, вшиті в шнур, завдяки чому сітка стала значно зручніше у використанні (немає ризику заплутування грузику в полотні й водоростях, знижується небезпека його відпадання і втрати). Поплавці розташовані зверху, виконані з поліпропілену. Обидва компоненти оснащення врівноважують один одного і дозволяють сітці перебувати у воді вертикально.

В асортименті інтернет-магазину представлені такі варіації посиленою одностінної сітки:

  • з товщиною ліски від 0,28 до 0,35 мм;
  • з діаметром вічка 40, 45, 50, 55, 60, 70, 80, 90, 100 мм.
  • Стандартні характеристики: 80м довжини і 1,8 м висоти.

Сітне полотно забарвлене в синій колір. Завдяки такому відтінку воно стає невидимим для потенційної здобичі в воді, не відлякує її. Добре пристосована як для денної, так і для нічного промислової риболовлі.

Переваги покупки в ЗВЗ

Якщо вам потрібна сітка рибальська, купити снасть у нас можна на вигідних умовах. Завдяки прямим поставкам від виробників продукція, наявна в нашому асортименті, врятована від націнок. Висока якість в поєднанні з фінансової доступністю - головні особливості асортименту інтернет-магазину. Крім того, сітка промислова одностінна зміцнена характеризується:

  • еластичністю і міцністю на розрив;
  • стійкістю до солоній воді;
  • здатністю витримувати вплив ультрафіолету;
  • несхильність пошкоджень під впливом різких змін температурних показників.

Щоб придбати снасть, достатньо оформити електронне замовлення на сайті. Доставку забезпечимо в будь-який населений пункт України транспортно-логістичними компаніями. Звертайтеся за консультацією до наших менеджерів - послуга абсолютно безкоштовна. Для постійних покупців діє приємний бонус - система накопичувальних балів, що дозволяє отримувати суттєві знижки.

 
Напишіть нам

Напишіть
нам

Close

© «Завжди вигідне замовлення» - 2012-2024
Платіжні системи: