Для риболовецького промислу в промислових масштабах незамінними пристроями є сітки рибальські посилені. Вони відрізняються посиленою конструкцією, що дозволяє витримувати значні навантаження.
Такі снасті призначаються для регулярного відлову великої кількості риби в різних умовах. Тому сітне полотна виготовляються зі стійких до перетирання і розривів матеріалів (ліска, капронова нитка).
Найчастіше з неї виготовляються одностінні рибальські сітки, призначені для вилову риби не дуже великого розміру - ляща, плотви, густери, карася та інших видів. До споживчими характеристиками ліски, використовуваної для виготовлення сіток рибальських посилених, відносяться:
Матеріал не вбирає воду, непомітний в прозорій воді для риби. Снасті з ліски не сильно забруднюються, швидко висихають, для виготовлення полотен використовується скручена мононить. Сітки для промислової рибної ловлі з ліски характеризуються тривалим експлуатаційним терміном.
Капрон являє собою поліамидне волокно синтетичного походження, яке витримує значну вагу. Виконані з капронової нитки сітки рибальські посилені забезпечують надійне об'ячеювання риби будь-яких видів.
До характеристик капрону, що застосовується для виготовлення снастей, відносяться:
З капронових ниток виготовляються як одностінні, так і тристінні снасті, що застосовуються для вилову коропа, товстолоба, щуки та іншої великої риби. Такі рибальські сітки швидко тонуть у воді. За рахунок високого показника міцності нитки, капронові снасті дозволяють прискорити процес виїмки улову (діставати її можна з меншою акуратністю, в порівнянні з сітками з ліски).
Вибираючи сітки рибальські посилені для промислового використання необхідно враховувати, яка риба буде виловлюватися, особливості водойми - глибина, розмір, наявність / відсутність течії, особливості донного рельєфу.
Для рибних господарств, артілей призначаються сітки, які відрізняються між собою конструкцією. Вони не призначаються для любительського лову.
Інша їх назва - зяброві, і називають їх так, виходячи з принципу дії. Потрапляючи в пастку, риба заплутується в сітне полотні зябровими коробками, і вибратися назад вже не може.
Одностінні сітки рибальські посилені відносяться до найбільш простим і зрозумілим пристосуванням. Їх конструкція складається з однієї стіни, яка натягується між шнурами, без додаткових пасток.
Зверху зяброві снасті оснащуються поплавками, знизу грузилами. Як стінки застосовується сітне полотно, яке може бути:
Полотно пастки закріплюється на верхніх і нижніх кодола, або підборах, з боків фіксуються пожилінами. Якщо вилов здійснюється в водоймі з сильною течією, необхідну слабину сітне полотна забезпечують кілька розташованих вертикально по всьому периметру пожилін.
Також сітки рибальські посилені при риболовлі у водоймах з сильною течією оснащуються поплавками і грузилами, що мають високу вантажопідйомність. Між собою з'єднати кілька сітне полотен можна за рахунок того, що підбори від сіткового полотна довше на 50-100 см.
Від одностінних моделей відрізняються наявністю не одного, а декількох полотен, які є основою конструкції.
В якості основного виступає внутрішнє (середнє) полотно, або частик. Воно розміщується між двома бічними, які виступають у якості допоміжних полотен (поріж). Частик і поріж відрізняються між собою діаметром осередків - у поріжа вони більше, ніж у частика.
Сітка рибальська посилена трьохстінка характеризується наступним принципом роботи:
Також є трьохстінки-фінки, для яких характерний однаковий розмір осередків на всіх трьох елементах. Такі модифікації підходять для лову дрібної риби.
Більшою уловистістю характеризуються тристінні снасті, а й конструкція у них більш складна.
Купити сітки рибальські посилені для риболовлі в промислових масштабах, можна в інтернет-магазині ZvZ. Ми пропонуємо високоякісні снасті, виготовлені з матеріалів підвищеної міцності, ціна яких доступна.
Крім сіток заводського виробництва у нас можна замовити виготовлення снасті за індивідуальними розмірами клієнта (будь-якої довжини, ширини).
Більше пропозицій в каталозі: Рибальські сітки