Сітка рибальська одностінна 1.7м на 80м (Об.груз) Синя Код: N-10obs

Доступні опції
Основні характеристики
Висота
Довжина
Матеріал полотна
Тип грузика
Колір

Відгуки про товар


Питання про товар

Немає питань про цей товар, станьте першим і задайте своє питання.

Популярні запити

Рибальська сітка синя з обтискним грузиком


Якщо ви шукаєте якісну і ефективну снасть для організації вилову риби у великих обсягах, рибальська сітка може стати оптимальним варіантом, оскільки відрізняється відносно невисокою вартістю і здатністю забезпечити гарантований улов. Таке пристосування є незамінним для власників ставків, які займаються вирощуванням риби, спеціалізованих господарств, які здійснюють промисловий її вилов.

Згідно з чинним Законом України «Про рибне господарство, промислової риболовлі та охорону водних біоресурсів України» від 08.07.2011 № 3677-17, застосування сіток в приватних цілях для аматорської риболовлі в якому б то ні було водоймі вважається браконьєрством і тягне за собою персональну відповідальність рибалки-правопорушника.

Особливості одностінної рибальської сітки Н10

Особливість сітки, що іменується одностінної, полягає в тому, що вона володіє трапецієподібної формою: сітне полотно натягнуто на дві кодоли, причому нижня довше, ніж верхня. Пристосування має якісне оснащення: нижня кодола обтиснута грузиком, виготовленим з свинцевого дробу, а на верхній знаходяться поплавці. Врівноважуючи один одного, грузики і поплавки дозволяють сітці перебувати у воді у вертикальному положенні, не йдучи на дно і не спливаючи на поверхню водойми.

Для виготовлення одностінної сітки Н10 використана нейлонова ліска синього кольору. Така тональність дозволяє застосовувати снасть в будь-якій водоймі, оскільки робить її невидимою для риби, яка легко потрапляє в пастку. Верхній і нижній шнури виконані з поліпропілену.

В асортименті інтернет-магазину ЗВЗ представлена ​​синя рибальське сітка Н10 в таких варіаціях:

  • з товщиною ліски від 0,12 до 0,25 мм;
  • з розміром вічок 20, 22, 25, 27, 30, 35, 40, 45, 50, 55, 60, 65, 70, 80 мм.
  • При цьому висота снасті є стандартною - 1,7 м, як і довжина - 80 м.

Представлена ​​в електронному каталозі сітка є продукцією бренду До-Юй (перекладається як «зоряна риба») - відомого виробника снастей для риболовлі та комплектуючих для них. Дана компанія протягом тривалого періоду зуміла завоювати непорушний авторитет завдяки тому, що її товари демонструють високі показники продуктивності і стійкості до зношування в поєднанні з демократичною вартістю.

Вигідна покупка в ЗВЗ

Якщо вас зацікавила одностінна сітка рибальська, купити її наш інтернет-магазин пропонує за доступною ціною. Ми не робимо націнок на реалізований товар, а тому співпраця з нашою компанією не призведе до невиправданого виснаження вашого бюджету. Представлена ​​снасть відрізняється наступними сильними сторонами:

  • еластичністю;
  • міцністю на розрив;
  • здатністю витримувати зміни температурного режиму;
  • несхильність впливу солоної води;
  • здатністю витримувати без пошкоджень УФ-промені;
  • простотою в застосуванні і зберіганні.

Щоб замовити пристосування, достатньо оформити заявку онлайн на сайті ЗВЗ. Ми організуємо відправку посилки транспортною компанією за вказаною адресою в будь-який регіон України. Так що географічний фактор - це не привід відмовлятися від вигідного співробітництва.

Якщо ви потребуєте більш докладної інформації щодо продукції та її придбання, до ваших послуг - професійна консультація менеджерів інтернет-магазину, яка надається безкоштовно по телефону. Фахівці компанії з тривалим досвідом роботи допоможуть зробити вам правильний вибір знаряддя для лову риби без найменших ризиків і переплат.

 
Напишіть нам

Напишіть
нам

Close

© «Завжди вигідне замовлення» - 2012-2024
Платіжні системи: