Весла і лопасті для човна

Код товару: 0321

1

27.00 грн

Лопасть весла Лисичанка на гумовий човен - хороша ..

Код товару: 0322

1

50.00 грн

Лопасть для гумового човна - практичний і функціон..

Код товару: 0451

0

54.00 грн

Набір гумових кілець для весел на човен Часто..

Код товару: 0316

0

61.00 грн

Весла для човна від виробника Zimex - відмінний ви..

Код товару: 0312

1

66.00 грн

Лопасть Borika для весла на надувний човен - функц..

Код товару: 0318

2

68.00 грн

Лопасть Zimex на весло для надувного човна - Гребк..

Код товару: 0314

2

70.20 грн

Лопасть Borika для надувного човна або байдарки з ..

Код товару: 0313

1

73.00 грн

Лопасть Borika для весла човна пвх - кращий вибір ..

Код товару: 0317

2

85.50 грн

Весло для надувного човна Барк - велика лопасть з ..

Код товару: 0319

0

89.10 грн

Гребки Zimex для надувного човна - відмінний вибір..

Код товару: 0379

0

187.00 грн

Лопасть на човен Колібрі - відмінний вибір для вод..

Код товару: 0315

0

45.90 грн

Лопасть Zimex для алюмінієвого весла. Якісні компл..

Код товару: 0380

1

126.90 грн

Весло Колібрі для пвх човна - ефективна і компактн..

Код товару: 0320

0

162.00 грн

Лопасть для надувного човна Колібрі - з вигином і ..

Весла і лопасті для надувного човна


Якщо ви - володар човна, і вам довелося зіткнутися з необхідністю придбати комплектуючі для неї, тоді запрошуємо в інтернет-магазин ZvZ. На даній сторінці каталогу вашій увазі представлений широкий асортимент весел і лопастей для них. Ви маєте можливість розглянути більше 10 різних варіантів виробів і вибрати з них саме той, який підійде до вашої моделі водного транспорту і повністю задовольнить ваші запити і вимоги.

Особливості пристрою весла

Весла для човна - це спеціальні пристосування, призначені для приведення малого судна в рух шляхом веслування. За зовнішнім виглядом весло нагадує лопату і конструктивно складається з таких елементів:

  • Рукоять (ручка). Виготовлена ​​вона з алюмінієвої труби. За неї тримається руками весляр.
  • Валек. Це ділянка від ручки до кочети, що має найчастіше 6, 4-гранную або круглу форму. В ідеалі він наділений меншою вагою, ніж інша частина весла. Такий перевага прийнято називати водовесостью. Якщо забортної частина занадто важка, тоді для врівноваження на валек кріплять свинець.
  • Веретено. Дана частина весла розташована між вальком і лопаткою. Має округлу форму. Та область, в якій знаходиться перехід валька в веретено, часто зміцнюється манжетою з полімеру або шкіри, що дозволяє запобігти перетирання весла про кочет.
  • Лопасть. Це розширена нижня частина весла, занурювана в воду і виконуюча роль опори для нього. Більшість комплектуючих виготовляється з високоміцного блок-сополимера (спеціального первинного пластику). Дешевші лопаті виробляються з вторинної сировини. Такі вироби менш жорсткі і довговічні.

Якщо з якої-небудь причини лопасть весла стала непридатною для подальшого використання, немає необхідності утилізувати всі весло: зіпсувалася частина можна замінити, заощадивши гроші.

Як вибрати комплектуючі?

У нашому асортименті представлені весла довжиною від 1,4 до 2 м. Лопасті ж є різної форми і розмірів. Виготовлені вони під рукоять діаметром:

  • 32 мм (підійдуть для старих човнів, виготовлених за радянських часів, сучасних китайських і байдаркових транспортних засобів);
  • 35 мм (сумісні з усіма сучасними човнами, крім виробів китайського виробництва).

Розмір лопасті підбирається індивідуально за бажанням рибалки, а довжина весла - в залежності від розмірів човни. До уваги береться висота борта, ширина кокпіта (внутрішнього простору човна) і розташування уключин. Наприклад, для човна з балоном 28-32 см можна використовувати весла довжиною 140-150 см. На вузьке водний транспортний засіб з балоном 28 см найкраще купити весла довжиною 140 см з маленькими лопастями. Для гребних човнів з балоном 32-38 см і шириною кокпіта більше 75 см підійдуть весла, довжина яких становить 140-160 см, а лопасті - середніх розмірів. Для моторних малих суден, у яких балон становить 36 см і більше, доцільно придбати весла довжиною від 160-200 см з великими лопастями.

Чому варто співпрацювати з нами?

В інтернет-магазині ZvZ купити весла для човна вигідно, так як у вас не буде необхідності переплачувати великі суми за логістику і бренд. Ми підтримуємо демократичну цінову політику, яка привертає увагу покупців з усіх регіонів України.

Ми готові виконати відправку товарів в будь-який населений пункт країни «Новою поштою». Якщо ви хочете скористатися сервісом інший транспортно-логістичної компанії, обговоріть це питання з менеджером інтернет-магазину.

Щоб не помилитися у виборі, звертайтеся до нас по телефону за консультацією. Послуга безкоштовна.

Більше пропозицій в каталозі: Фурнітура для надувних човнів