Підставки і тримачі

Код товару: 0516

1

405.00 грн

Тримач для вудки на човен ПВХ Це додатковий а..

Код товару: 0515

3

425.00 грн

Кріплення для вудки на човен ПВХ Допомагає в ..

Підставки і тримачі вудок для човна


Вирушаючи на риболовлю, не забудьте встановити спеціальний тримачі - підставку для спінінгів (вудочок).

Підставки і тримачі для вудок на човен пвх - спеціально розроблені пристрої, що кріпляться на борт човна пвх, службовці, щоб тримати спінінг (вудку) під час риболовлі. Пристрої істотно полегшують життя завзятим рибалкам, роблять процес рибної ловлі приємніше, комфортніше, легше. Необхідність використання обладнання полягає:

 1. Для полегшення транспортування човна.
 2. Незамінний, в процесі лову ляща (специфіка дії полягає в тривалості).
 3. Зменшує втому рук.
 4. Дає можливість використовувати кілька вудок.
 5. При риболовлі на хижу рибу, із застосуванням троллінгу, доріжки.
 6. Рибна ловля дружньою компанією.

Пристрій необхідно професіоналам і аматорам. Особливо важливо використовувати механізм тим, хто любить рибалити на самоті.

Види тримачів

Існує безліч тримачів, вони можуть відрізнятися за критеріями:

 • Матеріал виготовлення.
 • Особливості установки - одні кріпляться за допомогою зварювання або клею, інші види підставок можуть кріпитися, наприклад, на сидіння і зніматися в разі потреби.
 • Розмірами.
 • Фірмою виробником.
 • Призначенням.
 • Кількістю тримачів - існують підставки (може бути один або кілька).
 • Наявність, тип регулювання нахилу.
 • Особливості замку.
 • Кріплення струбциной.
 • Кріплення на шурупах, гвинтах.
 • Інші технологічними характеристиками.

Перш ніж вибрати потрібний тримач для вудок на човен пвх, потрібно ретельно обміркувати, значення і важливість характеристик. Вибір залежить від звичних умов риболовлі, моделі і особливостей човни і ваших особистих переваг.

Що ми зараз можемо вам запропонувати?

В інтернет магазині асортимент товару постійно оновлюється і доповнюється новими видами. Ми пропонуємо вам два типи підставок (найбільш популярні):

 1. Тримач, що кріпиться на сидіння або на борт, в разі використання металевої, дерев'яної, пластикової човна. Головна перевага підставки полягає в тому, що її не потрібно клеїти до балона, можна завжди прикріпити на інший човен, поміняти розташування, зробивши його більш комфортним користувачеві. Механізм спеціально розроблений, щоб надійно зафіксувати його міг навіть дитина. Підставки зручні, користуються величезним попитом у рибалок.
 2. Другий тип тримачів кріпиться безпосередньо до човна. Ми надаємо послуги з приклеювання спеціальної платформи на тіло човна, куди після болтами прикручується підставка. Такий тримач для вудок на човен пвх стационарен. Головне при установці підібрати найбільш зручне місце.

У разі покупки і необхідності в установці пристрою, ми надамо допомогу, навчимо кріпити надійно, зручно, перший тип підставки, а також приклеїмо стаціонарну платформу для подальшої установки держателя.

Перевага купівлі тримача для вудок на човен з ПВХ в нашому інтернет магазині

Ми раді відвідувачам і покупцям, точно знаємо, що запропонувати. Близько десяти років займаємося продажем човнів пвх, супутніх товарів. Гарантуємо, зможемо підібратися зручний тримач. Риболовля перетвориться на справжнє задоволення з таким допоміжним обладнанням.

Замовлення займе кілька хвилин. Все, що потрібно - зайти на сторінку інтернет-магазину, ретельно вивчити пропозиції, зробити вибір. Для зручності під кожним товаром розташована докладна картка-опис з зазначеними характеристиками.

У разі, труднощі вибору, наявності питань по товару, технічні менеджери будуть раді провести консультацію, відповісти на питання, за телефонами, які вказані на сайті.

Більше пропозицій в каталозі: Фурнітура для надувних човнів