Ручки для надувного човна

Код товару: 0431

0

28.35 грн

Внутрішня ручка весла для ПВХ човна Вибираючи..

Код товару: 0429

0

29.70 грн

Ручка весла внутрішня для ПВХ човнів біла Куп..

Код товару: 0432

0

32.00 грн

Ручка весла для надувного човна Весло - це пр..

Код товару: 0430

0

35.10 грн

Ручка на весло для ПВХ човна Ручка весла - це..

Код товару: 0427

0

35.77 грн

Переносна ручка для човна Вся фурнітура для ч..

Код товару: 0426

0

45.90 грн

Ручка-кнехт для пвх човна мала ПВХ Ручка..

Код товару: 0419

0

64.53 грн

Носова ручка Рим-буксир для надувного човна Р..

Код товару: 0424

1

67.50 грн

Велика ручка кнехт- якірна Велика ручка кнехт..

Код товару: 0423

0

72.90 грн

Кнехтова ручка для надувного човна біла ..

Код товару: 0421

0

76.50 грн

Якірна ручка-кнехт для човна - хороший вибір ..

Код товару: 0428

0

Ручка весла т-подібна для катамарани і рафтових ве..

Код товару: 0425

0

Ручка для надувного човна пвх - компакт Купив..

Код товару: 0420

1

Ручка-кнехт "Качка" для надувного човна ..

Код товару: 0422

0

Кнехтовая ручка для надувного човна Колібрі К..

Ручки на надувний човен


У процесі здійснення якісного тюнінгу човни ПВХ власники плавальних засобів вдаються до використання всілякої сучасної фурнітури, за допомогою якої вдається спростити спосіб експлуатації виробу. Вибираючи оригінальні аксесуари для човнів ПВХ, необхідно звернути особливу увагу на компанію-виробника, від якої безпосередньо залежить якість виконання тієї чи іншої деталі.

На сайті інтернет-магазину увазі покупців запропоновані транспортувальні ручки для перенесення човнів, які виконують допоміжну функцію і застосовуються в якості додаткового компонента. Такі вироби прийнято самостійно клеїти на заздалегідь підготовлену поверхню плавального кошти.

Крім того, власники човнів зможуть придбати якісні моделі ручок для весел, причому не тільки для стандартних конструкцій, але і для більшості каное (байдарок). Така фурнітура для човнів ПВХ стане ідеальним доповненням до різних моделей, незалежно від їх року випуску, форми і габаритів. Великий асортимент виробів допоможе покупцеві визначитися з відповідною моделлю від відомого виробника.

Спосіб фіксації виробів

Для надійного кріплення ручка для човна ПВХ використовується в парі з термостійким двокомпонентним клеєм, який забезпечує міцне з'єднання. Таким чином, навіть в результаті попадання вологи або негативного впливу сонячних променів шов і раніше залишається міцним.

Як фіксації можна використовувати два найбільш популярних і затребуваних клею:

  • фурнітура для надувних човнів ПВХ може бути приклеєна за допомогою засобу «Хімконтакт» - це поліуретановий клей, який випускається в тюбику об'ємом 40 мл;
  • клей «Десмокол», який випускається в двох тюбиках - 40 мл і 500 мл. На додаток до всього даний склад потребує наявності спеціального затверджувача (Desmodur).

Для якісного тюнінгу човни ПВХ досить буде одного тюбика клею, обсяг якого 40 мл. Щоб забезпечити надійне з'єднання двох поверхонь, необхідно враховувати рекомендації, зазначені в інструкції конкретного клейового складу. Головне пам'ятати про те, що деталі і місце, куди буде наноситися клей, попередньо потрібно прогріти (можна скористатися феном). Після цього, деталі потрібно сильно стиснути на 10-15 хвилин, поки клей не застигне, а шов не затвердіє.

Техніка безпеки

З огляду на той факт, що клей вважається токсичною речовиною, всі роботи необхідно виконувати виключно в провітрюваному приміщенні або на свіжому повітрі. До складу деяких отвердителей входить такий небезпечний компонент, як толулол, який робить негативний вплив на нервову систему людини.

Приклеюючи аксесуари для човнів ПВХ, важливо виконувати всю роботу подалі від відкритих джерел вогню, можливих іскор або працюють електричних приладів. Виконання даного процесу рекомендується проводити виключно в гумових рукавичках, які не пропускають всередину вологу.

Як приклеїти ручку на плавальний засіб

Фурнітура для човнів ПВХ приклеюється за допомогою відповідного клейового складу, але перед цим потрібно обов'язково накачати плавзасіб. При цьому важливо враховувати, що накачувати човен потрібно на 10-20% більше, ніж при її звичному робочому стані.

Потім, власнику плавального кошти потрібно виконати ретельну розмітку майбутнього місця для приклеювання фурнітури для надувних човнів ПВХ. Після розмітки, по контуру буде потрібно обклеїти малярським скотчем або ж скористатися ізолентою. Перед тим, як нанести клей, рекомендується ретельно прогріти дану ділянку, застосовуючи фен. Те ж саме стосується і ручки для човнів ПВХ, яку необхідно попередньо прогріти, а потім скористатися клеєм.

По закінченню двох хвилин очікування, необхідно знову прогріти місце склеювання і сам шов, «примушуючи» клей злегка розплавитися. Після - можна сміливо розгортати склеєна ділянка валиком або іншими зручними інструментами. Таким чином, вдається витягти зайве повітря під поверхнею. Такий тюнінг човна ПВХ займає близько 5-10 хвилин, після чого клей моментально застигає і відразу ж схоплюється. Для повного висихання клейового складу потрібно залишити плавального засіб на добу.

Підбираючи всілякі аксесуари для човнів ПВХ, варто враховувати той факт, що ручки, призначені для весел, необхідно одягати поверх труби або акуратно запресовувати всередину. Якщо ви не впевнені в щільності їх сполуки, тоді можна трохи їх підігріти і ретельно змастити клеєм (можна скористатися будь-яким клейовим складом, призначеним для ПВХ тканини). В результаті, ручка для човна ПВХ гарантовано не загубиться і не відпаде в процесі експлуатації.

Особливості вибору універсальних аксесуарів для плавзасобів

Ручки для човнів ПВХ є універсальним і функціональним виробом, який відрізняється всілякими розмірами і формами, в залежності від певної компанії-виробника. Така фурнітура для човнів ПВХ виконує функцію страхувального компонента для пасажирів під час катання по водоймі, а також використовується для швидкої перенесення плавзасоби на воду або назад. У деяких ситуаціях різні моделі ручок експлуатуються для надійної фіксації якірного фала на стоянці.

Представлена ​​фурнітура для надувних човнів ПВХ виконана з практичних матеріалів, які не піддаються негативному впливу ультрафіолетових променів, вологи і навіть морської води. Розробники пропонують покупцям величезний вибір колірних відтінків: білий, сірий або класичний варіант - чорний колір.

Цей матеріал легко кріпиться до поверхні човна за допомогою відповідного двокомпонентного клею, який швидко фіксує ручку в нерухомому стані. Всілякі форми і габарити дозволяють підібрати модель для кожного плавального кошти - конструкцій великих, середніх або мініатюрних розмірів.

Більше пропозицій в каталозі: Фурнітура для надувних човнів