Легкі надувні човни

Доставка 0 грн
ПВХ Германія
Надувний човен Акваманія А-190

Код товару: 0050

4

Одномісний човен Акваманія А-190 - бюджетний ..
31см

190см

850гр/м²
Доставка 0 грн
ПВХ Германія
Одномісний надувний човен Акваманія А-210

Код товару: 0051

6

Надувний човен Акваманія А-210, одномісний - ..
31см

210см

850гр/м²
Доставка 0 грн
ПВХ Германія
Одномісний надувний човен Акваманія А-230

Код товару: 0052

4

Півторамісний човен Акваманія А-230 - надійний вод..
31см

230см

850гр/м²

Одномісні легкі човни з ПВХ


Одномісний човен - ідеальний варіант для рибалки, що віддає перевагу виїжджати на промисел поодинці і націлився на піймання дрібної видобутку. Перевага риболовлі з водного транспорту полягає в тому, що з'являється можливість відправитися в ті місця водойми, в яких риба зосереджена в найбільших кількостях, а не просиджувати день даремно у самого берега і повертатися додому без улову.

Купівля човни - справа непроста. Важливо, щоб виріб був високоякісним і не підвело в самий відповідальний момент. Продукція сучасних зарубіжних брендів, яку прийнято вважати втіленням якості, коштує занадто дорого для середньостатистичного українського покупця. А дешеві китайські товари дуже часто не вселяють довіри.

Інтернет-магазин ZvZ, щоб допомогти своїм клієнтам вирішити дану дилему, представляє широкий суд надувні човни «Акваманія» власного виробництва. Це вироби, виготовлення яких стартувало на початку 2017 року. Наша команда більше 7 років займається продажем продукції такого типу, тому досконало ознайомлена з її конструкцією, а також вимогами користувачів до якості виробів. Це дозволяє нам створювати човна, що максимально відповідають запитам цільової аудиторії.

Зараз здійснюється випуск 4 серій надувних човнів «Акваманія»:

Їх головні особливості - міцність, простота експлуатації, продуманість конструкції до найдрібніших деталей. При бажанні ви завжди можете затюнингован човен усілякими доповненнями для більшої зручності експлуатації.

Малі гребні човни: особливості та переваги

Надувні човни харківського виробництва виготовляються з ПВХ тканини марки Valmex. Цей матеріал у всьому світі прийнято вважати одним з кращих для виготовлення водного транспорту, басейнів, рафтів, тентів, рятувальних плотів. Щільність текстилю становить 850 г / м2.

В якості основи тканини використаний армований поліестер. Складається текстиль з 5 шарів. У структурі містяться еластик, пластифікатори і присадки, які забезпечують еластичність матеріалу навіть в умовах низької температури, стійкість до впливу УФ-випромінювання, процесам гниття і тертю, гарантують відмінне ковзання по водній гладі. Текстиль Valmex характеризується мінімальним рівнем повітропроникності.

Діаметр балона (т. Е. Висота борта) - 31 см. Такий показник дозволяє рибалці нахилятися за борт, що не переживаючи про те, що транспортний засіб може перевернутися. Човен не парусит в занадто вітряну погоду, а висока хвилює не захльостує воду всередину кокпіта (т. Е. Внутрішнього простору).

Ми допоможемо підібрати такий варіант комплектації для вироби, який буде найбільш комфортним саме для вас:

  • оснастимо малі гребні човни (А-230, А-210, А-190) пересувними або стаціонарними сидіннями;
  • доповнимо човен поворотними або глухими кочетами;
  • скомпонуємо наліплену фурнітуру так, щоб нею було зручно користуватися.

Якщо клієнт забажає, можна укомплектувати транспортний засіб слань-килимком. Це вид днищевого настилу, який дозволяє стояти в човні, оскільки надає всій конструкції додаткової жорсткості і спрощує її ковзання по воді. Слань-килимок складається з бакелітовій фанери і трьох рейок, які скріплені між собою кишенями, виконаними з ПВХ. Ми зробимо днищовий настил знімним, щоб його можна було прибрати при необхідності.

Чому наші пропозиції вигідні?

Тому що купити одномісний човен в інтернет-магазині ZvZ можна за доступною ціною, з доставкою по Україні та з гарантією (на комплектуючі - 1 рік, на цілісність швів - 5 років). Чекаємо ваших дзвінків і онлайн-заявок.

Більше пропозицій в каталозі: Надувні човни