Рятувальні жилети

Код товару: 2636

0

404.00 грн

..


Оксфорд

Код товару: 2632

0

416.00 грн

..


Оксфорд

Код товару: 0660

0

416.00 грн

..


Оксфорд

Код товару: 2633

0

445.00 грн

..


Оксфорд

Код товару: 0661

2

446.00 грн

..


Оксфорд

Код товару: 2634

0

470.00 грн

..


Оксфорд

Код товару: 0662

0

470.00 грн

..


Оксфорд

Код товару: 2631

0

500.00 грн

..


Оксфорд

Код товару: 0663

1

500.00 грн

..


Оксфорд

Рятувальні жилети


При знаходженні на плавзасобі обов'язковим елементом всіх присутніх на ньому людей є страхувальний і рятувальний жилет. Обидва цих аксесуара відносяться до засобів захисту, вони гарантують безпеку людей, що опинилися з яких - небудь причин поза судна, пом'якшують удар об поверхню води при падінні. Між собою жилети відрізняються ступенем плавучості.

При виборі особливу увагу потрібно приділити не вартість або його зовнішнім виглядом. Основний параметр - це вага людини, для якого він призначається, адже неправильно підібраний рятувальний жилет не володітиме ефективністю, а це може привести до фатальних наслідків.

Наш інтернет - магазин пропонує клієнтам з усіх регіонів України страхувальний, рятувальний жилет високої якості. Вся продукція власного виробництва, за якістю не поступається аналогам зарубіжних торгових марок, при цьому ціна продукції під брендом ZVZ найбільш вигідна. Рятувальні жилети піддаються випробуванням в польових умовах, що дозволяє виявити і усунути недоліки, якщо такі існують.

Розвиток, впровадження нових технологій в процесі виробництва, з кожним роком удосконалюють моделі, підвищують їх якість, покращувати споживчі характеристики. Ми постійно розвиваємося, при виробництві враховуємо побажання клієнтів. Асортимент постійно розширюється, поповнюється новими моделями, що дозволяє вибрати аксесуар, який максимально відповідає індивідуальним потребам. При необхідності наші менеджери нададуть професійну консультацію, допоможуть з вибором захисного атрибута.

Особливості страхжілетов

Жилет страхувальний надаватися безпосередньо перед початком активного відпочинку. Він призначається для підтримки впав у воду людини протягом короткого періоду часу, за умови його знаходження в повній свідомості. Розрахований для використання людьми, які добре плавають, його основне призначення - допомогти опинився у воді людині дістатися до берега.

Від рятувального відрізняється меншою товщиною наповнювача, розмір якого варіюється в межах 3 4 міліметрів. Мають невелику вагу, компактні розміри, його форма не обмежує руху, забезпечуючи повну свободу. Також даний вид аксесуара може використовуватися для занять спортом, риболовлею на невеликих водоймах.

Особливості рятувальних жилетів

Призначається рятувальний жилет для порятунку життя людей. Його використання дасть можливість протриматися на поверхні протягом тривалого періоду часу, без небезпеки для життя. Найчастіше вони необхідні особам, які не вміють плавати. Даний захисний атрибут підтримує голову над водою, що здатне зберегти життя потерпілого, який перебуває в несвідомому стані. Застосовуються жилети цього виду під час рибної ловлі на великих водоймах, озерах зі значною глибиною. Існує дві категорії рятувальних жилетів.

Характеризуються пасивною безпекою. У такій моделі людина гарантовано буде комфортно дихати, утримуватися на плаву тривалий час. Це забезпечується за рахунок значних габаритів аксесуара. Великий розмір вироби, це з одного боку плюс. Але недоліком його є скутість рухів потерпілого.

Активна безпека. Такі моделі відрізняються невеликими габаритами, за рахунок чого руху потерпілого не обмежуються, він має можливість плисти і швидко дістатися до берега. Дані аксесуари є відмінним варіантом для проведення активного відпочинку, для риболовлі з використанням надувного судна. Виходячи з того, що основне завдання доплисти до суходолу, захисний атрибут зобов'язаний мати відмінну плавучість. З огляду на цей факт, захисний аксесуар, який максимально підходить для рибного лову той, який є компромісом між жилетами пасивної і активної безпеки.

Конструкційні особливості

Як було зазначено вище, головний показник - плавучість. Досягається вона завдяки конструктивним особливостям плавальних жилетів, на що безпосередньо впливає не тільки наповнювач, але і матеріал виготовлення.

При виробництві використовуються сучасні матеріали синтетичного походження (нейлон, неопрен), поверхня яких покрита поліуретановим просоченням. Також може застосовуватися прогумований матеріал, який має різні добавки. Матеріал, що використовується залежить від того, який наповнювач застосовується. Між собою різняться:

 • розміром;
 • комплектацією;
 • кольором;
 • вологонепроникністю;
 • плавучість;
 • міцністю;
 • температурним діапазоном.

За рахунок особливої ​​конструкції, людина, потрапляючи в воду, розгортається особою до верху. Це відбувається завдяки наявності передніх камер великого розміру, що мають наповнювач. Також варто відзначити, що всі вони мають яскраві кольори. Що знаходиться у воді людина буде помітним навіть в темряві.

Для фіксації на тілі, жилет оснащений спеціальними пряжками, силовими стропами, можливість регулювання аксесуар згідно комплекції тіла.

Різновиди

Підрозділяється рятувальний жилет на два види. Кожна модель відрізняється між собою.

Надувні. вони наповнюються повітрям, коли відбувається безпосередній контакт з водою, за рахунок чого забезпечується плавучість. Його конструкція має не менше двох повітряних камер.

З наповненням. В якості наповнювача може застосовуватися пінопласт, інші синтетичні матеріали. Товщина наповнювача може бути різною, але не повинна бути менше 4 міліметрів. Також в якості наповнювача можуть використовуватися листи піни, товщина яких становить більше 8 міліметрів. Конструкція разом з потерпілим утримується на плаву завдяки знаходяться всередині матеріалу спеціальним бульбашок. Каркас таких моделей відрізняється підвищеною міцністю, за рахунок чого падіння пом'якшується. За рахунок спеціально розробленого складу, наповнювач стійкий до гниття, займання, впливу негативних факторів зовнішнього середовища, пошкоджень. Такі моделі мають тривалий експлуатаційний період.

Вибір рятувального жилета

При виборі захисного аксесуара необхідно враховувати такі фактори, як:

 • комплекцію, вага людини, для якого призначається екіпірування;
 • розмір (підбирається після вимірювання обхвату грудної клітки, визначення точної ваги);
 • місце риболовлі, величина водойми, чи планується відпливши від берега на значну відстань;
 • обробка швів;
 • наявність / відсутність додаткових кріпильних елементів, строп, для максимально точної подогонкі аксесуара.

Наші жилети відповідають всім заявленим вимогам, що забезпечує безпеку.

Експлуатація, зберігання

Перед використанням заборонено перешивати, переробляти рятувальний жилет, для підгонки по фігурі, оскільки це призведе до втрати властивостей рятувального атрибута. Необхідно ретельно перевірити виріб, щоб переконатися у відсутності проколів, надривів, що розійшлися швів, а також переконатися в справній роботі застібок, фастексами, блискавок, фортеці ременів.

Перед спуском на воду також рекомендується переконатися, щоб наповнювач не зсохся, оскільки це призводить до втрати плавучості, зниженні виштовхує здатності аксесуара.

Рятувальний жилет надаватися строго до розміщення в плавзасобі. Спочатку застібається блискавка, передні пряжки, потім, у напрямку від нижніх до верхніх, затягуються бічні ремені, і в останню чергу виконується фіксація плечових ременів. Суворо забороняється сідати на рятувальний жилет зверху, використовувати його в якості подушки, підстилки для ніг. Це призведе до того, що зім'яло наповнювача, втрати його початкового об'єму, за рахунок чого погіршується плавучість, що може привести до трагічних наслідків.

Даний елемент екіпіровки забороняється прати, віджимати в пральній машині, що призведе до руйнування структури наповнювача, зниження плавучості, яка викидає сили. Рекомендується прання руками, суха чистка, з сушінням в підвішеному стані без потрапляння прямих сонячних променів. Під час використання не можна розміщувати в кишенях гострі предмети, які приведуть до проколювання (особливо це стосується надувних моделей). Перед зберіганням аксесуар очищається, ретельно висушується. Дотримання даних рекомендацій збереже властивості захисної екіпіровки і продовжить експлуатаційний термін.

Більше пропозицій в каталозі: Фурнітура для надувних човнів